Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21442145214621472148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onsos1100

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

bu saatten sonra bu telefon alınır mı yoksa S4 minimi almalıyım ?

Sony e geç kendini kurtar

Sony mi? Bi kere yaptım ben o hatayı bi daha asla yapmam. Fiyatı aşırı düşüyor, işlemcileri zaten iş yapmaz, güncelleme hiç vermiyor gibi bişey kırk yılda bir ve daha pek çok negatif özelliği var. Tek güzel özelliği kamerası bence. 6 ay kullandım sattım gitti. Sıfır almıştım 6 ay sonra satarken 10 lira kar ettim gerçi o ayrı bişey

Senin aldığın modeli bilmiyorum ama xperia z den önceki modellerde ericsson hala sony nin paçasındaydı. Şimdilerde sony çok değişti

Katılıyorum. Sony'nin şu su geçirmez telefon modeli oldukça şık.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanra

quote:

quote:

quote:

quote:

Sony mi? Bi kere yaptım ben o hatayı bi daha asla yapmam. Fiyatı aşırı düşüyor, işlemcileri zaten iş yapmaz, güncelleme hiç vermiyor gibi bişey kırk yılda bir ve daha pek çok negatif özelliği var. Tek güzel özelliği kamerası bence. 6 ay kullandım sattım gitti. Sıfır almıştım 6 ay sonra satarken 10 lira kar ettim gerçi o ayrı bişey

Senin aldığın modeli bilmiyorum ama xperia z den önceki modellerde ericsson hala sony nin paçasındaydı. Şimdilerde sony çok değişti

sony xperia z modelini kullananlar telefonları geri iade ediyorlarmış.tasarımı şık ama kullanışlı değilmiş......

unutmadan xperia z bir s4 değil özellik ve donanım bakımından samsung tasarım bakımından sony derim herzaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 5 Temmuz 2013; 11:56:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

Orijinalden alıntı: GökaLp&Başak

quote:

Orijinalden alıntı: halilgltkn

arkadaşlar gangstar vegas yüklicem s3de kasarmı

Şu anda s3 'ün kasacağı oyun henüz çıkmadı

Vegas'ta kasıyor. Onun dışındaki tüm oyunları akıcı bir şekilde oynayabilirsin. Vegas için güncelleme bekleyin. Kasma sorunu çoğu Android telefonda var.

O kasma normal, oyunun iyi optimize edilmemiş olmasından kaynaklanıyor, ama arayuzünde canı istediği zaman kasılıveriyor s3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 gün önce kliksadan aldım samsung Türkiye garantili beyaz s3,rehbere biraz geç girmesi dışında problemsiz gayet güzel-akıcı-şık bir cihaz
    hepsiburada.com'dan da 50-Tl.'ye orjinal samsung marka beyaz flip cover aldım daha da şık oldu cihazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Bende 3 gün önce kliksadan aldım samsung Türkiye garantili beyaz s3,rehbere biraz geç girmesi dışında problemsiz gayet güzel-akıcı-şık bir cihaz
    hepsiburada.com'dan da 50-Tl.'ye orjinal samsung marka beyaz flip cover aldım daha da şık oldu cihazım

ne kadara aldınız? malum s3 ler baya bir düştü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sony xperia z modelini kullananlar telefonları geri iade ediyorlarmış.tasarımı şık ama kullanışlı değilmiş......

unutmadan xperia z bir s4 değil özellik ve donanım bakımından samsung tasarım bakımından sony derim herzaman

O iade edilen xperia z değil htc one ancak onun da satışları iyi gidiyor.
    Bu sene büyük ihtimal
    Xperia z 20 milyon
    Htc one 25 milyon
    Galaxy s4 60 milyon satılacak

• Aldığımdan bu yana telefonu ilk defa düşürdüm :( , ve ekran tarafı düştü beton zemine , dedim ekran gitti tamam :) , ama baktım ALLAH ' a şükür telefonda ufacık bir çizik bile yok maşallah sapasağlam , zaten ekranında koruyucu jelatinde var , ama bu tür kazalar tekrar yaşanabilir bunu önleyecek bir adam gibi kılıf arıyorum cihazın her yerini koruyabilecek bir kılıf , şu an flip cover kullanıyorum ama biliyorsunuz ki o kılıf cihazın yanlarını vs korumuyor , acilen kılıf önerinize ihtiyacım var :(
  • quote:

quote:

Bende 3 gün önce kliksadan aldım samsung Türkiye garantili beyaz s3,rehbere biraz geç girmesi dışında problemsiz gayet güzel-akıcı-şık bir cihaz

ne kadara aldınız? malum s3 ler baya bir düştü...

normalde 1.199-lira idi,100 lira axess chip para verdi,22 lirada avantajix,1.077-liraya geldi bana

• Şarj problemi yaşadığımı yazmıştım (çok yavaş doluyordu) pili çıkartıp taktım bir kaç priz gezdirdim ve şarj normale döndü. 2-3 saat içinde %100 doluyor.

Bazı turkcell mağazalarında samsung masası var. Yurtiçi garantili telefonlara bakıyorlar, telefonu bikaç saat bırakırsanız şarj probleminin kaynağını tespit ediyormuş.

Bu arada Note2 şarjı alırsan pilini çok daha hızlı doldurursun dedi arkadaş. Şarjını yenileyecek yada yedek alacak varsa düşünsün. Turkcell mağazında 67 tl gibi fiyatı var.

3000 mah pile baktım kalın olduğundan pek hoşuma gitmedi.

Şarjlı kılıfa baktım, Powerskinden şaşma dedi ama fiyatı 140 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

quote:

s3 ün kasım kasım kasıldığı oyun var.gangstar rio city of saints i yükle oyun akıcılığı çok kötü.aynı şekilde the amazing spiderman dede kasılma var.onun dışında ben s3 kullanırken başka bir oyunda kastığını görmedim.

O oyunlar telefon kaldıramadığı için kasma yapmıyor.Racing thunder 2 isimli yarış oyunu da bende kasıyordu ki en az özellik isteyen oyunlardan.Güncelleme ile sorun çözüldü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

quote:

s3 ün kasım kasım kasıldığı oyun var.gangstar rio city of saints i yükle oyun akıcılığı çok kötü.aynı şekilde the amazing spiderman dede kasılma var.onun dışında ben s3 kullanırken başka bir oyunda kastığını görmedim.

O oyunlar telefon kaldıramadığı için kasma yapmıyor.Racing thunder 2 isimli yarış oyunu da bende kasıyordu ki en az özellik isteyen oyunlardan.Güncelleme ile sorun çözüldü.

evet zaten android tellerde optimizasyon sorunu var.gpu lar yeterli olsada optimizasyon nedeniyle oyunlar kasıyor.en güzel örnek s4 gpu su şuanki oyunların hespini rahatça kaldırabilecek düzeyde ama optmizasyon nedeniyle bazı oyunlar kasıyor.

• arkadaşlar telefonun bataryasını tam doldurdum bataryaya kalibre yapmadım 4,349 v oluyor %100 dolunca.sizde batarya %100 olunca kaç volt oluyor.maksimum sınır bu kadar mı acaba ?
  • quote:

s3 lerin rehbere gec girmesi sorunu halen devam ediyor. Buna alternatif programlar var. Ex dialer, miui rom'un kendi numara çeviricisidir. Markette şu an ücretle satılıyor ama ücretsizini de ararsanız bulabilirsiniz.
    Son aramaları da numara çevirme ekranında üstte görtermesi ve oradan aramayı anında yapmanıza olanak sağlaması çok iyi bir özellik. S1 telefonumdan beri kullanıyorum :)

• 3 bin mah pilin, arka kapağa etkisi belki bir santim belki o bile değildir. Tabii tercih sizin :) Ben telefon incecik kalacak diye bakmıyor, pilin ömrü daha önemli olduğu için kullanıyorum.
    Varsın arkası 1 santim uzun olsun :) 1 gün pil gidecekse 1.5 gün gidiyor
  • quote:

arkadaşlar telefonun bataryasını tam doldurdum bataryaya kalibre yapmadım 4,349 v oluyor %100 dolunca.sizde batarya %100 olunca kaç volt oluyor.maksimum sınır bu kadar mı acaba ?

Şuan %92, 4,178v
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinkaragoz

Aldığımdan bu yana telefonu ilk defa düşürdüm :( , ve ekran tarafı düştü beton zemine , dedim ekran gitti tamam :) , ama baktım ALLAH ' a şükür telefonda ufacık bir çizik bile yok maşallah sapasağlam , zaten ekranında koruyucu jelatinde var , ama bu tür kazalar tekrar yaşanabilir bunu önleyecek bir adam gibi kılıf arıyorum cihazın her yerini koruyabilecek bir kılıf , şu an flip cover kullanıyorum ama biliyorsunuz ki o kılıf cihazın yanlarını vs korumuyor , acilen kılıf önerinize ihtiyacım var :(

telefonu tamamen kapatan kılıfları tercih ederim fakat bu kılıflar bazen çok kullanışlı olamıyor. Sizin tercihinize kalmış. Bende arka kapak kılıfı var sadece. yumuşak plastik. teknosadan almıştım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydinkaragoz

Aldığımdan bu yana telefonu ilk defa düşürdüm :( , ve ekran tarafı düştü beton zemine , dedim ekran gitti tamam :) , ama baktım ALLAH ' a şükür telefonda ufacık bir çizik bile yok maşallah sapasağlam , zaten ekranında koruyucu jelatinde var , ama bu tür kazalar tekrar yaşanabilir bunu önleyecek bir adam gibi kılıf arıyorum cihazın her yerini koruyabilecek bir kılıf , şu an flip cover kullanıyorum ama biliyorsunuz ki o kılıf cihazın yanlarını vs korumuyor , acilen kılıf önerinize ihtiyacım var :(

telefonu tamamen kapatan kılıfları tercih ederim fakat bu kılıflar bazen çok kullanışlı olamıyor. Sizin tercihinize kalmış. Bende arka kapak kılıfı var sadece. yumuşak plastik. teknosadan almıştım

Peki bu kategoride önerebileceğin bir ürün var mı ?

• S3 CANDIR
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sagun18

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

arkjadaşlar s3 beyaz kullanıyorum . iş yerinde farkında olmadan tukenmez kalem akmış ve arka kapagım bir hayli boynamış.

su kolonyalı mendil gibi şeyleri denedim ama çıkaramıyorum lekeyi.

ne yapabilirim çok moralim bozuldu kafayı yemek üzereyim.

Arka kapağı bulaşık makinesinde yıka! Çıkmazsa kılıf al ya da flip cover al, gizle.
    Beyaz S3'ümün arka kapağında leke var. 5 TL.lik 0,2 mm şeffaf siyah arka kapak kullanıyorum, hiçbir leke görünmüyor.

Çamaşır makinesi? Şaka sanırım Dostum incecik plastik erir gider makinede sakın ha öyle bişey yapma. Dediğim gibi madem boyanmış gitmiş kapak çamaşır suyunu bi dene derim.

BULAŞIK MAKİNESİ! Gözlükçü önereyim sana da istersen?
    Ben telefonlarımın plastik kapaklarını ve plastik kılıflarını BULAŞIK MAKİNESİNİN bardak gözünde yıkarım. Çok da temiz olur

• arkadaşlar S3 üm var ama uzman tv videolarını bir türlü izleyemedim. Mozilla ve crome dada denedim olmuyor bilen arkadaş var mı?
  • 
Sayfa: önceki 21442145214621472148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.