Şimdi Ara

Galaxy S23 FE resmen doğrulandı: Tanıtım videoları sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung’un ilerleyen günlerde FE temalı yeni cihazlarını duyurması bekleniyor. Bunlardan biri de uzun süredir beklenen Galaxy S23 FE olacak. Bildiğiniz üzere bugüne kadar gelen sızıntılar sonucunda cihazın birçok özelliği netleşmişti. Son olarak Galaxy S23 FE'nin tanıtım görüntüleri de internete sızdı.

Galaxy S23 FE'nin tanıtım videoları sızdı

Kaçıranlar için Samsung Galaxy S23 FE'nin 4 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Öyle ki mevcut raporlar, cihazın 599 dolardan başlayan fiyatlara sahip olacağını söylüyor. X'te paylaşılan görüntülere bakıldığında ise, akıllı telefonun ekran deneyimi ve kamera yeteneklerine vurgu yapıldığını görüyoruz. 

Cihazın tasarımı, Samsung’un mevcut tasarım diline uygun olarak, zarif ve şık görünüyor. Özellikle ekran çerçevesi oldukça ince. Bu aşamada Galaxy S23 serisi ve Galaxy A54'ten esintiler taşıdığını söylemek mümkün. 

Galaxy S23 FE beklenen özellikler

Mevcut raporlara göre Galaxy S23 FE, ön yüzünde FHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunan 6,4 inç boyutlarında Dinamik AMOLED ekrana sahip olacak. Gelen bilgilere göre 158.0 x 76.5 x 8.2mm boyutlarında ve 210 gram ağırlığında olacak akıllı telefon, Amerika Birleşik Devletleri'nde Snapdragon 8 Gen 1, diğer pazarlarda ise Exynos 2200 yonga seti ile satışa sunulacak. Bu işlemciye ise, 25W hızlı şarj destekli 4.370mAh pil paketi eşlik edecek.

Ayrıca Bkz.Bekleyenlere kötü haber: Galaxy S23 FE, Türkiye'ye Exynos ile gelecek

Kamera bölümünde ise OIS’e sahip 50 MP geniş açı + 8 MP ultra geniş açı ve 12 MP telefoto kurulumu göreceğiz. Ön kamera ise 10 MP olacak. Son raporlara göre Galaxy S23 FE, muhtemelen ilk olarak Hindistan pazarında 54.999 rupi (665 dolar) başlangıç fiyatı ile piyasaya sürülecek. Galaxy S23 FE, Türkiye'de 19.999 TL'ye satılan Vivo V29 5G modeline rakip olacak.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s23_fe_promo_videos_leak-news-60055.php

• S23FE aşağıya apple watch haberleri yukarıya.Yeter ya

Burayı 2007'den beri takip ediyorum burası DONANIM HABER.Telefon haber değil

Arkadaş donanım haberleri, windows haberleri nerede ?

• Artık şu telefon tanıtılsa da kurtulsak,takvim gazetesinin "emekliye zam müjdesi" haberi gibi hergun sitede

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Skörtıl_Nimo kullanıcısına yanıt
    Hahahaha

• Muhtemelen yalan haber. 6.4 ekran 4300 bataryalı S23 FE 220 gr olamaz.

• yusuftospakal Y kullanıcısına yanıt
    210 gram denmiş haberde. Bir de 4370 dedikleri aslında 4500 mah. 4370 minimum değer falan. Önceki FE'ler de de min 4370 mah falan yazıyor. Ülkemize güzel fiyatla gelirse iyi bir boşluğu dolduracak. Çünkü 15 ile 25 bin arasında pek alternatif telefon yok.

• Çerçeveler biraz kalın kaçmış sanki..

• WarForFears W kullanıcısına yanıt

düzelttiğin için teşekkürler. bu arada telefon çıkmış. şahsen ben ergonomiden taviz vermemek için s21 fe aldım, yoksa a54 alırdım. Çıkış fiyatı da maşallah :))

• yusuftospakal Y kullanıcısına yanıt

Evet fiyatı yüksek gibi ama piyasada zamanla 20 bine doğru düşecektir diye tahmin ediyorum. S23 varken alınmaz çünkü o fiyatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SD işlemcili samsung görmek gittikçe zorlaşacak gibi

• Çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.