Şimdi Ara

Galaxy s2 mi galaxy nexus mu yoksa muadili baskasi mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 6 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • medjay85 (2 mesaj) serkanky (1 mesaj) karasimsek06 (1 mesaj) kassatura (1 mesaj) Gti (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Galaxy s2 mi galaxy nexus mu yoksa muadili baskasi mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    307 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar merhaba yeni bir telefon alicam ve nexus bir adim onde suan icin ancak nexusdaki gpu nun cokda iyi bir gpu olmadigini okudum yorumlarda siz bu 2 telefondan hangisini alirdiniz veya bunlardan baska muadili bir telefon onerirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2839 Mesaj
    ben de ikisi arasında kalmıştım.Bir de Sensation Xe vardır.galaxy Nexus'ta karar kıldım.Gerçekten çok çok güzel telefon.İnternette incelemelerine bak özellikle yabancı sitelerdekilere.Engadget ve gsmarena gibi siteler "Bugüne kadar kullandığımız en iyi Android cihaz" ve "Bugüne kadar kullandığımız en iyi smartphone" diyorlar.Ben de bu yüzden Galaxy Nexus'u tercih ettim.Bakalım bir ara alacağım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tesekkurler dostum cvp icin bendede o daha agir basiyo zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2168 Mesaj
    Nexus SGS2'ye göre daha güçlü görünüyor test skorlarında.. Tabi bide gelince elde tutmak gerek.
    |
    |
  • Yarbay
    2012 Mesaj
    galaxy nexus s2'den daha üstün bir cihaz ama gel gelelim daha şimdiden bir ton sorunu çıktığı yazılıp çiziliyor. gelince göreceğiz bakalım ne derece doğru.
    |
    |
  • Yarbay
    2735 Mesaj
    galaxy nexus şu an android 4.0 yazılımıyla birlikte çıkmanın avantajını kullanıyor sadece, bir de ekran çözünürlüğü daha fazla ama işlemci ve grafik ünitesi ve ekran kalitesi açısından S2 daha iyi... S2 ye Android ics 4.0 geldiğinde s2 lerde şahlanacak çip farkıyla nexustan daha iyi bir durumda olacak... Nexus devoloper telefonu; eğer bekleyebilirseniz samsung galaxy s3 ü bekleyin...
  • Binbaşı
    1462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

galaxy nexus şu an android 4.0 yazılımıyla birlikte çıkmanın avantajını kullanıyor sadece, bir de ekran çözünürlüğü daha fazla ama işlemci ve grafik ünitesi ve ekran kalitesi açısından S2 daha iyi... S2 ye Android ics 4.0 geldiğinde s2 lerde şahlanacak çip farkıyla nexustan daha iyi bir durumda olacak... Nexus devoloper telefonu; eğer bekleyebilirseniz samsung galaxy s3 ü bekleyin...

Valla hiçbir cacık olmayacak dün kurdum ics'yi(Yasalsamsung güncellemesi).S2'ye hiç birşey değişmedi.En son sürümü olan 4.0.3...Hız konusunda olsun başka şeyler olsun değişen öyle ahım şahım birşey olmadı.Bende nexus'a gecicem ama kart girişi ve radio yok ondan hala düşünceliyim.
    |
    |

• Yarbay
    2334 Mesaj
    galaxy s2
    |
    |
  • Yarbay
    3078 Mesaj
    Nexus alırdım.
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    nexus diyen arkadaslar su video yu izlesinler lütfen :) s2 nin farkını o zaman görücekler

http://www.youtube.com/watch?v=eTFmjCFCGQ4&feature=fvwrel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasu -- 13 Mart 2012; 11:15:07 >
  • Yarbay
    2756 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tasu

nexus diyen arkadaslar su video yu izlesinler lütfen :) s2 nin farkını o zaman görücekler

http://www.youtube.com/watch?v=eTFmjCFCGQ4&feature=fvwrel

o video tamamiyle düzmece, ikisini de kullandım nexus o kadar uzun sürede açılmıyor galaxy s2 yi övmek için yapılmış taraflı bir video.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    5 mpx. kamerası ile Nexus iphone 4s'i 2'ye katlıyor bence buyrun izleyin.http://www.youtube.com/watch?v=ba1jcds7tXg&feature=fvwrel
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.