Şimdi Ara

Galaxy s2 mi galaxy nexus mu yoksa muadili baskasi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba yeni bir telefon alicam ve nexus bir adim onde suan icin ancak nexusdaki gpu nun cokda iyi bir gpu olmadigini okudum yorumlarda siz bu 2 telefondan hangisini alirdiniz veya bunlardan baska muadili bir telefon onerirmisiniz?

• ben de ikisi arasında kalmıştım.Bir de Sensation Xe vardır.galaxy Nexus'ta karar kıldım.Gerçekten çok çok güzel telefon.İnternette incelemelerine bak özellikle yabancı sitelerdekilere.Engadget ve gsmarena gibi siteler "Bugüne kadar kullandığımız en iyi Android cihaz" ve "Bugüne kadar kullandığımız en iyi smartphone" diyorlar.Ben de bu yüzden Galaxy Nexus'u tercih ettim.Bakalım bir ara alacağım.
  • Tesekkurler dostum cvp icin bendede o daha agir basiyo zaten
  • Nexus SGS2'ye göre daha güçlü görünüyor test skorlarında.. Tabi bide gelince elde tutmak gerek.
  • galaxy nexus s2'den daha üstün bir cihaz ama gel gelelim daha şimdiden bir ton sorunu çıktığı yazılıp çiziliyor. gelince göreceğiz bakalım ne derece doğru.
  • galaxy nexus şu an android 4.0 yazılımıyla birlikte çıkmanın avantajını kullanıyor sadece, bir de ekran çözünürlüğü daha fazla ama işlemci ve grafik ünitesi ve ekran kalitesi açısından S2 daha iyi... S2 ye Android ics 4.0 geldiğinde s2 lerde şahlanacak çip farkıyla nexustan daha iyi bir durumda olacak... Nexus devoloper telefonu; eğer bekleyebilirseniz samsung galaxy s3 ü bekleyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

galaxy nexus şu an android 4.0 yazılımıyla birlikte çıkmanın avantajını kullanıyor sadece, bir de ekran çözünürlüğü daha fazla ama işlemci ve grafik ünitesi ve ekran kalitesi açısından S2 daha iyi... S2 ye Android ics 4.0 geldiğinde s2 lerde şahlanacak çip farkıyla nexustan daha iyi bir durumda olacak... Nexus devoloper telefonu; eğer bekleyebilirseniz samsung galaxy s3 ü bekleyin...

Valla hiçbir cacık olmayacak dün kurdum ics'yi(Yasalsamsung güncellemesi).S2'ye hiç birşey değişmedi.En son sürümü olan 4.0.3...Hız konusunda olsun başka şeyler olsun değişen öyle ahım şahım birşey olmadı.Bende nexus'a gecicem ama kart girişi ve radio yok ondan hala düşünceliyim.
  • galaxy s2
  • Nexus alırdım.
  • nexus diyen arkadaslar su video yu izlesinler lütfen :) s2 nin farkını o zaman görücekler

http://www.youtube.com/watch?v=eTFmjCFCGQ4&feature=fvwrel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasu -- 13 Mart 2012; 11:15:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasu

nexus diyen arkadaslar su video yu izlesinler lütfen :) s2 nin farkını o zaman görücekler

http://www.youtube.com/watch?v=eTFmjCFCGQ4&feature=fvwrel

o video tamamiyle düzmece, ikisini de kullandım nexus o kadar uzun sürede açılmıyor galaxy s2 yi övmek için yapılmış taraflı bir video.
  • 5 mpx. kamerası ile Nexus iphone 4s'i 2'ye katlıyor bence buyrun izleyin.http://www.youtube.com/watch?v=ba1jcds7tXg&feature=fvwrel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.