Şimdi Ara

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.803
Cevap
125
Favori
428.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: igneli

iphone'dan vazgeçersem (ki öyle görünüyor) kesinlikle note serisine geçeceğim.

Yalnız s20 ile note serisini birleştirmek çok mantıklı bir hareket olur.

11 pro maxden s20+ a geçtim gayet memnunum. Note tercih etmememin sebebi kalem ihtiyacimin olmaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi 4-6 ay kadar note4 kullandım. Kalem süper bir şey. İhtiyacın olmasa bile kullanmak için bahane arıyorsun :). Kamerasından memnun olmadığım için iphone’a geri döndüm hemen.

• 7 yıllık iPhone kullanıcısı olarak tam 1 ay önce aldığım note20 ultra ile ilgili kullanıcı deneyimlerimi aktarmak isterim.
    Öncelikle 1 aydır sanki telefonu dün satın almış gibi hergün yeni birşeyler deneyimlemek muazzam birşey. Sürekli iPhone kullanıp iPhone satın aldığımdan dolayı yeni seriye geçtiğimde ertesi gün telefonda deneyimleyebileceğim özellik kalmıyordu.
    SD ve EX arasındaki farkı bilemem fakat şarj harici bir fark hissedebileceğinizi sanmam. Oyun oynamadığım için çok yoğun kullanımda Konum Bluetooth wireless 4.5G 120hz fhd+ açık bir şekilde tüm gün kullanım imkanı sunuyor. 1 aydır gün içinde şarja takma ihtiyacı hiç duymadım.
    120hz deneyimi muazzam başka bir telefon elime aldığımda telefonlar takılıyormuş gibi hissediyorum.
    Kalem özelliğini çok aktif kullanıyorum iş hayatımda not defterimi yanımda taşıyordum artık taşımıyorum. Kalemle aldığım notlar arasında arama kısmından klavye ile kelime aratınca el yazılarını tanıyıp onlarca not arasında bulabiliyor. Kalem kullanmayacaklar bence note serisine çok fazla bakmasınlar daha uygun fiyata amiral gemileri mevcut.
    Kamera ile ilgili söylenecek birşey yok her anın fotoğrafını videosunu çekme ihtiyacı hissediyorsunuz.
    Bir de en çok sevdiğim özelliklerinden birisi hoparlör kısmı. Mutfakta kullandığım bir 32inc TV den daha fazla ve daha net ses çıkıyor :) netflixde bir film izlerken zevk alıyorsun.
    Teknik detaylara takılmadan kullanıcı deneyimlerimi anlatmak istedim. 11.150 tl ye satın almıştım, 11.11 de 10.300tl ye kadar düşmüştü fiyatı abim için takip ediyordum, benden 1000 tl daha uygun aldı fakat bu güzel telefon deneyimini yaşayınca günün sonunda tek düşünce "verdiğim paraya değdi" mi oluyor. Ve verdiğin paranın sonuna kadar hakkını veriyor.
    Edit: note20 yazmışım telefon note20 ultra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdmEry -- 21 Kasım 2020; 7:37:19 >

• Beyler şuan kullandığım cihaz note 8 artık değiştirmeyi düşünüyorum ama 2 cihaz arasında kaldım biri note 10 plus diğeri note 20 sizce hangisini almalıyım?

• ErdmEry kullanıcısına yanıt
    S10 plus sahibiyim iki saat kullanma fırsatı buldum Note 20 Ultra'yı inanılmaz cihaz gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar
    Note 20 ayarlar/bağlantılar/mobil ağlar menüsünde Volte aç-kapa seçeneği sizin telefonlarda varmı acaba?
    Bende çıkmıyorda.  Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] 

• serdar_71 kullanıcısına yanıt

Vodafone ise menüde çıkmıyor, çağrı merkezini arayıp iptal ettirebilirsiniz.

• Turkcell hat zaten volte hattıma tanımlı aktif durumda.
    Eşimde note 10 plus var onda aynı yerde seçenek var
    Açmak kapamak için niye operatör aransınki.

•  Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] 

Ben bir süre aynı hat ile note 10 kullandım,onda vardı bu menü

• serdar_71 kullanıcısına yanıt

Note9 kullanırken turkcellden vodafone'a geçiş yapmıştım. Volte seçeneği kaybolmuştu.

Şu an Note10+ kullanıyorum, Volte özelliği yine mevcut değil.

Galaxy Note20 | 20 Ultra [ANA KONU] 

• Teşekkürler cevap için.Bakalım samsung teknik destek bugün beni arayacaktı telefona bağlanıp ama aramadı

• MaDLoCK M kullanıcısına yanıt

Eğer 6000tl civarında note10plus yakalarsanız kaçırmayın hepsiburada ciddi indirimler yapıyor takip edin. Bende almadan önce sizin gibi ikilemde kalmıştım maddi olarak zorlamayacaksa note20ultra yı tavsiye ederim. Kalem ve Kamera ve 120hz bu üç kategori sizin için ufakta olsa farketmez ise note 10 plus tercih edin. Aradaki 4000 tl lik fark bence bunlar.

Herşeyin dışında çoğu kişinin sevmediği Kamera çıkıntısı ve dış görünüş benim için daha baskındı, yani ben note20 ultranın dış görünüşünü acayip beğeniyorum. Spiegen şeffaf kılıfla çok hoş duruyor.

• Bu cihazı kılıfsız kutudan çıktığı gibi kullanan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ErdmEry

Eğer 6000tl civarında note10plus yakalarsanız kaçırmayın hepsiburada ciddi indirimler yapıyor takip edin. Bende almadan önce sizin gibi ikilemde kalmıştım maddi olarak zorlamayacaksa note20ultra yı tavsiye ederim. Kalem ve Kamera ve 120hz bu üç kategori sizin için ufakta olsa farketmez ise note 10 plus tercih edin. Aradaki 4000 tl lik fark bence bunlar.

Herşeyin dışında çoğu kişinin sevmediği Kamera çıkıntısı ve dış görünüş benim için daha baskındı, yani ben note20 ultranın dış görünüşünü acayip beğeniyorum. Spiegen şeffaf kılıfla çok hoş duruyor.

Ben note 20 ultrayı almayı düşünmüyorum fiyat çok yüksek normal note 20 ile note 10 plus arasında kaldım.

• Arkadaşlar, SPen,nin pili bitince ne olacak, Samsung SPen değişimi yapacak mı, bu konuda bir bilgi var mı?

• Note fan edition kullanıyordum düştü camı kırıldı sizce Note 20 mi note 10 lite mi almalıyım

• sorix kullanıcısına yanıt

Note Fan Edition,dan memnunsanız ekranını yaptırıp kullanmak, bu devirde daha iyi olur diye düşünüyorum, ancak zaten telefonu değiştirecektim bu bahane oldu diyorsanız, o zaman Note 20, bana göre daha iyi bir seçim olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Note fan edition kullanıyordum düştü camı kırıldı sizce Note 20 mi note 10 lite mi almalıyım

Bence note 10 plus fiyatı düşmüşken

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Ben bu hafta pazartesiye kadar kılıfsız kullandım beklediğim bir lılof modeli vardı o geldi aldım ve şuan kılıf ile kullanıyorum

• MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    Note 10 plus bence

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.