Şimdi Ara

Galaxy Note 3 Neo için Android 5.1.1 güncellemesi başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 3 Neo 7505 kullanıcısı olarak Lollipop sürümünden artık ümidi kesmiştim ancak bu haber iyi oldu. Ben de sitemde duyurayım hemen ;)
  • güncelleme sadece qualcomm chipsetli modellere gelmiş durumda... exynos chipsetli cihazlar için gelen giden birşey yok daha... Türkiye cihazları exynos chipsetli....

ne geri zekalı firma bu samsung, kendi chipsetini kullanan modellere güncelleme çıkaramayıp, qualcomm chipsetli olan modellere güncelleme veriyor.

bu cihazı alırken fazla bir beklentim yoktu, ama zamanla çok sevdim. dual sim olanı gelseydi ülkeme çok daha iyi olurdu. nedense kaliteli markaların dual simleri çok nadir geliyor. bunu satıp zenfone 2 mi alsam diye düşünüyorum, ama note 3 neo nun pil süresine erişemeyeceğinide biliyorum.

• Ülkemizdeki Note 3 Neo Hindistan'da satılan Note 3 Neo ile aynı işlemciye sahip ve bu güncelleme Hindistan'da Kasım ayı içerisinde yayınlanacak. Türkiye'de de yayınlarlar diye düşünüyorum. Yabancı bir sitede güncelleme ile Ultra Güç Tasarrufu modu ve 4G desteği olmayan modellere 4G özelliği gelecek diye yazmışlar. Okuduğuma göre 4G desteği olmayan modellerde zaten 4G için gerekli donanım varmış. Sadece aktif edilmesi gerekiyormuş.

• Ülkemizdeki Note 3 Neo Hindistan'da satılan Note 3 Neo ile aynı işlemciye sahip ve bu güncelleme Hindistan'da Kasım ayı içerisinde yayınlanacak. Türkiye'de de yayınlarlar diye düşünüyorum. Yabancı bir sitede güncelleme ile Ultra Güç Tasarrufu modu ve 4G desteği olmayan modellere 4G özelliği gelecek diye yazmışlar. Okuduğuma göre 4G desteği olmayan modellerde zaten 4G için gerekli donanım varmış. Sadece aktif edilmesi gerekiyormuş.

• SM-N750 modeline yüklenmez mi bu güncellemelerden herhangi birisi?

• Note 3 çakması diyen arkadaşlar note 3 Neo nun eksi yani kamerası daha düşük ekranı küçük ekran çözünürlüğü full hd değil en güzel yanı şarjı note 3 den daha fazla gidiyor hiç te çakma telefon değil

• Sonunda geldi. Note 3 Neo kullanıcısıyım ve telefonumdan çok memnunum 1 yıldır kullanıyorum şimdiye kadar 1 kere kastığını görmedim. Bazı noktalarda Note 3'den bile iyi bir telefon. Güncelleme ile daha da iyi olacak. Note 3'e 5.0 verip Neo'ya 5.1.1 vermelerinin sebebi ise güncelleme üstünde çalışmaya başladıklarında en son sürüm 5.0'dı.

• bu telefona da satmaz vs. dendi ama iyi sattı zamanında
  • N7505 modeli mevcut 4G li gelmesini bekliyorum hergün kontrol ediyorum geldi mi diye ☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Beni hiç üzmedi sağolsun pil konusunda kasmama konusunda. Bu telefona cakma note 3 veya ara model alinmaz yaftasi yapistiranlar samsung un çıkardığı j7 modeline baksın. Arasinda ne fark var. Ben 1000 tl ye almıştım geçen sene iyikide almışım hic pisman değilim 5.1 gelirse güzel olur değişiklik iyidir. Sorunsuz bi güncelleme olursa en az 1 - 2 yil daha götürür

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ülkemizdeki Note 3 Neo Hindistan'da satılan Note 3 Neo ile aynı işlemciye sahip ve bu güncelleme Hindistan'da Kasım ayı içerisinde yayınlanacak. Türkiye'de de yayınlarlar diye düşünüyorum. Yabancı bir sitede güncelleme ile Ultra Güç Tasarrufu modu ve 4G desteği olmayan modellere 4G özelliği gelecek diye yazmışlar. Okuduğuma göre 4G desteği olmayan modellerde zaten 4G için gerekli donanım varmış. Sadece aktif edilmesi gerekiyormuş.

Bu haber doğruysa müthiş bir şey olur. Ancak çok fazla ihtimal vermiyorum. Kaynak verebilir misiniz? Bir bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingarthasilker

keşke habere de note 3ün değilde note 3 neonun fotosunu koysanız

Hayretler içindeyim Görselin Note 3 olduğunu neren çıkardın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hturhan1210

quote:

note 3 neo'da arka kamera çıkıntısı yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hturhan1210

quote:

note 3 neo'da arka kamera çıkıntısı yok

Bu kadar ince ayrıntıları görebilmek çok iyi

• 2016 ya girmeden n7500q modeli için gelir mi?

• N750 Rusya sürümüne de güncelleme geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

2016 ya girmeden n7500q modeli için gelir mi?

Rusya'ya geldi hocam.Onu deneyebilirsiniz.

• Benim telefon paralel ithalat. Yani zaten güncelleme gelmeyecek. O nedenle Rusya sürümünü yükledim. Şu ana kadar bir problem yok. Duruma göre tekrar yazarım buradan. Bu arada Türkiye'de satılan cihazlara bu güncelleme yüklenir mi yüklenmez mi orası biraz belirsiz. Türkiye satışı (N7500Q) olan arkadaşlara beklemelerini tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

2016 ya girmeden n7500q modeli için gelir mi?

Rusya'ya geldi hocam.Onu deneyebilirsiniz.

teşekkürler

• Merhaba, ben samsung dan çok soğudum. para için 2 sene ve daha eski modellerden desteği kesmesi yada çok geç güncelleme vs. vermesi beni kesinlikle farklı markalara yönlendirdi.
    SAMSUNG = PİŞMANLIK oldu bence.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.