Şimdi Ara

Galaxy nexus s i9023 (130Tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
3
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar Blackbery Q5 Tr cihazıdır faturası vardır ancak garantisi bitmiştir, çok temizdir. Son seste kulaklık sesi biraz cızırtı yapıyor, kısılır ise sorun yok, isteyen değiştirebilir.orjinal olmayan sarz aleti var. Fiyat SATILDI

——--------------------
    Diğer cihaz ise galaxy nexus s i9023 cihaz çok çok temizdir,sadece cihaz var, yurtdışı cihaz ancak imei kaydı var, cihaz rootlu Android 2.3 yüklü isteyen değiştirebilir, tek sorunu konuşma sesi sadece handsfree ve kulaklık ile geliyor, fiyat 130 TL

İkisini alana farklı indirim yaparım
    Fotoğraflar eklenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pmomer -- 11 Kasım 2017; 17:18:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • foto bekliyoruz.

• Arkadaşlar özelden numara atarsanız whatsapp ile detaylı fotoğraf atabilirim, foruma yükleme yapamadım telefondan

• slmlar adam gibi telefonların detay fotoğraflarını atıp insanların ne aldıklarını bilmelerine sağlayacak güzel ilanlar için öncelikle elinize sağlık diyelim.
    bb den vazgeçilirse haberleşelim samsung duruyor mu? whtsp yüklenebiliyor mu?

teşekkürler
  • Sağol hocam güzel dileklerin için, aslında ilan bana hala yavan geliyor, çünkü telefondan açtım.

Bb yolda daha parasını alamadım, sattığım günde 3 tane elden alacak müşteri çıktı :)

Nexus benim eskiden beri takıntısı olduğum bir cihaz, imei için telefoncuya verdim, çok alt bir sürüm yüklemiş, kulaklık çalışmamada sürümle alakalı olabilir, efs backup alınıp üst sürüm yüklenebilir, vaktim olmadığı için uğraşamıyorum, şu an için birşeyler yüklemek zor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.