Şimdi Ara

Galaxy Camera* (EK-GC100)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hazır olun, çünkü fotoğrafçılık artık aynı olmayacak. Samsung GALAXY Camera, size Android Jelly Bean'in güçlü zekasıyla profesyonel dijital fotoğrafçılığın büyüsünü sunmaktadır. Çarpıcı fotoğraf çıktıları ve olağanüstü zengin profesyonel çekim modları, düzenleme özellikleri ve çeşitli uygulamalarıyla şimdiye kadar olan en akıllı kameradır. Profesyonellik hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı.

GSM 3G, HSPA+
    HSPA+ (850 / 900 / 1 900 / 2 100)
    802.11a/b/g/n 2,4 GHz / 5 GHz
    Wi-Fi Direct
    DLNA, HDMI 1.4
    KIES, KIES Air

Lens
    f = 4,1 ~ 86,1 mm (35 mm film eşdeğeri : 23 ~ 483 mm)
    2,8 (W) ~ 5,9 (T)
    21x Zoom Lens

İşlemci
    Dört Çekirdek İşlemcisi
    1,4 GHz

Fiziksel Özellikler
    70,8 x 128,7 x 19,1 mm
    300 g
    Pil
    1 650 mAh
    USB Chargeable

Deklanşör Hızı
    Otomatik : 1/8 ~ 1/2 000 sn

Beyaz Dengesi
    Otomatik Beyaz Dengesi, Gün Işığı, Bulutlu, Floresan_H, Floresan_L, Tungsten, Özel

Servis ve uygulamalar
    Samsung Apps
    ChatON
    ActiveSync
    Instagram, Paper Artist, Dropbox, Gallery, Photo wizard, Video Editor, AllShare Play, S-Suggest, S-Voice

İşletim Sistemi
    Android 4.1 (Jellybean)
    Görüntü Sabitleme
    Optik Görüntü Sabitleme

Bellek
    8 GB (Kullanılabilir Kullanıcı Hafızası Farklılık Gösterebilir)
    Renk
    Beyaz, Kobalt Siyahı
    Konumlandırma
    AGPS Desteği, GLONASS Desteği

Poz
    Program AE, Diyafram Öncelikli AE, Deklanşör Öncelikli AE veya Manuel Pozlama
    Çoklu, Nokta, Merkez ağırlıklı, Yüz Tanıma AE
    ±2 EV (1/3 EV adım)
    Otomatik, 100, 200, 400, 800, 1 600, 3 200

Fotoğraf
    1. Otomatik
    16 M : 4 608 x 3 456, 14 MP : 4 608 x 3 072, 12 MW : 4 608 x 2 592, 10 M : 3 648 x 2 736, 5 M : 2 592 x 1 944, 3 M: 1 984 x 1 488, 2 MW : 1 920 x 1 080, 1 M : 1 024 x 768
    Normal, Klasik, Siyah Beyaz, Sonbahar Kahverengi, Negatif, Nostalji, Rengi Solmuş, Retro, Günışığı, Eski Fotoğraf, Komik, Pastel Eskiz, Gotik Siyah, Empresyonist
    Ses ve Video
    AVI, MP4 / 3GP, WMV, FLV, MKV, WEBM
    Full HD (1080p) Video Kaydı ve Oynatma
    30 fps
    MP3, AAC, AMR, WMA, OGG, FLAC, 3GA / M4A, WAV

Görüntü Algılayıcı
    BSI CMOS
    1/2,3" Sensör Büyüklüğü
    16,3 Megapiksel
    17,0 Megapiksel

Ekran
    HD Super Clear LCD (TFT)
    16 M
    4,8"
    1 280 x 720 (HD)

Sensörler
    Hareket Sensörü, Jeomanyetik, Gyro Sensörü, Gyro Sensörü (OIS için)

Bağlantı
    USB v2.0
    3,5 pi Kulaklık Girişi, Stereo
    MicroSD (64 GB'a kadar)
    MicroSIM
    Micro USB
    Odaklama
    TTL Otomatik Odaklama (Merkez AF, Çoklu AF, Yüz Tanıma AF)
    Normal : 80 cm ~ Sonsuz (Geniş), 350 cm ~ Sonsuz (Tele)

Flaş
    Otomatik, Otomatik ve Kırmızı göz azaltma, Dolgu flaşı, Yavaş senk., Flaş Kapalı, Kırmızı göz düzeltme
    Geniş : 0,2 m ~ 6,2 m (ISO Otomatik), Tele: 0,5 m - 5,1 m (ISO Otomatik), Flaş EVC : ±1 EV (1/2 adım)
    Yakl. 4 sn.

Film Klibi
    Film Boyutu : 1 920 x 1080 (30 fps), 1 280 x 720 (60 fps), 1 280 x 720 (30 fps), 640 x 480 (60 fps), 640 x 480 (30 fps), 320 x 240 (30 fps)
    Normal, Klasik, Siyah Beyaz, Sonbahar Kahverengi, Negatif, Nostalji, Rengi Solmuş, Retro, Günışığı, Eski Fotoğraf, Komik, Pastel Eskiz, Gotik Siyah, Empresyonist

Cihazdan;

Cihazın Siyah ve Beyaz olmak üzere 2 rengi mevcut.

Aşık oldum

Tanıtım Videoları;

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/galaxy-camera/EK-GC100ZKATUR

Alan arkadaşlar, alacak olanlar cihaz ile ilgili olan düşüncelerinizi konu başlığı altında toplayalım. Ürünün ana başlığı olsun. Görmediğim bir konusu varsa beni uyarın.

Eklemeler yapılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 20 Ocak 2013; 11:50:20 >

• Samsung galaxy camera alalı 1 ayı geçti. Vatan bilgisayardan 1360 tl ye aldım. Her elime alışımda beni şaşırtmaya devam eden harika bir makina. Forumlara bakıyorum kıyaslamalar yapıyorlar makine ile ilgili. Okadar yersiz oluyorki kıyaslamalar anlatamam. Yersiz oluyor derken yanlış anlaşılmak istemem. Ben daha iyidir demiyorum sadece kulvarları farklı. Bu kamera kendi kulvarında tek başına koşuyor. Birincisi android işletim sistemli. İkincisi üzerinde hem 3g hem wifi mevcut. micro sim takıp her fotoğrafı istediğin yerden paylaşabilirsin. Ben sim kart taktırmadım. artık her yerde wifi mevcut nasıl olsa diye. çok gerekli olduğunda zaten telefonumdan internetimi paylaşıp sorunumu çözüyorum. Fotoğraf kalitesi gerçekten harika. 15 Çekim modunun yanı sıra pro özelliği ile de sizi doyuruyor. full hd video çekme özelliğine sahip. Hele bir yavaş çekim modu varki hala her kullandığımda ağzım açık kalıyor. Çektiğim her fotoğradı anında portfolyoma ekleyebiliyorum, instagramda paylaşabiliyorum. Hatta sevdiklerime mail bile atabiliyorum. İçimizde bulunduğumuz bu iletişim çağında bence çok güzel bir özellik.

Dediğim gibi 15 farklı çekim modu var. Macrosu çok tatmin edici. Akışkan kareler çekmek için ışık izi ve şelale modları mevcut. Ters ışıkta çok iyi sonuçlar veren zengin ton seçeneği ise çok iyi sonuçlar veriyor. Video sırasında fotoğraf çekebilir, göz kırpmalarından doğan kötü sonuçları engelleyebilir ve başarılı panaromk fotoğraflar çekebilirsiniz. Aşağıda kendi çektiğim bir kaç foto var...

SAĞDAKİ BOTA ZOOMLAYALIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boradon -- 13 Mart 2013; 16:54:58 >

• Bende aldım Gerçekten etkileyici bir cihaz,
    lens biraz daha iyi olabilirmiş tabii ki ama SLR olmayan bir makinelerden çok daha üstün çekiyor.
    Tabii ki fiyatına göre alacağınız aynı fiyatta ki ürünler çok daha etkileyici resim çekebilir ama unutmamamız gereken şey cihazın özelliğinin bu olmadığı.

Baradon arkadaşımızın dediği gibi karşılaştırmalar çok yersiz bu makina kendi kulvarında gerçekten en iyisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodieboi -- 22 Nisan 2013; 14:00:20 >
  • güzel alet fakat pahalı 1299 seviyesine gerilemiş fiyatı wi-fi 3g güzel aslında bluetoth bir kulaklıkla telefon özelliği olsa fiyatıda az daha düşşe alınabilir
  • Ben aldim gecen hafta. Cok cok memnunum. Soruvarsa yardimci olmaya calisirim. Cep telefonu ile alakasi yok foto kalitesinin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;
    Arkadaşlar cihazın telefon özelliğini açabilen oldu mu? Başka sitelerden de takip ediyorum fakat herhangi bir gelişme olmadı.
    Fikrimce samsung'un sim kart kullanılabilen galaxy tab veya note tipi cihazlarında olduğu gibi bu cihazda da telefon görüşmesi özelliği açılabilir. Kernel veya ROMlarla alakalı ehil olmadığım için bu hususla alakalı tabletlerin telefon özelliğini aktif hale getirebilen sitedeki arkadaşlardan yardım alabiliriz.
  • Arkadaşlar,
    cihaza ROM atarken s3 romu attım. Fakat şu anda dokunmatiği çalışmıyor. Yardımcı olan olursa memnun olurum
  • Orjinal ROMunu yükledikten sonra da samsung logosundan öteye gitmemeye başladı. Yardımcı olan olursa çok makbule geçer.
  • Arkadaşlar bu cihazdan satmak isteyen varsa pm atsın lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaşlar bu cihazdan satmak isteyen varsa pm atsın lütfen

Aynen uygun fiyata bende alabilirim.
  • Ben ilk çıktığında singapurdan 750-800 TL gibi bir fiyata almıştım o zaman hepsiburada'da fiyatı 1699 TL idi. Makineden çok memnunum fotoğraf kalitesi süper ayrıca wireless ile her yerden resim paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer bir özelliği benimkinden 50 GB lık 2 senelik bedava dropbox üyeliği çıktı çektiğim resimler otomatik olarak direk oraya akıyor.
  • Arkadaşlar elimde 2 adet açılmamış, kutusunda, Türkiye garantili, faturalı Galaxy camera mevcut. Arkadaşımın birine almıştım fakat vazgeçti. İsteyen olursa satabilirim. Fiyatı 1200 TL
  • 10 numara 5 yıldız bir cihaz
  • Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.
  • Konu biraz eski ama kusura bakmayın.
    Ben bir yarışmadan bu kameradan kazandım. Kullansam mı yoksa satsammı karar veremedim. Satsam kaçtan gider ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.