Şimdi Ara

Galax Gtx 970 Exoc Black Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2014 Aralık sonunda aldım kartı. Garantisi 2016 Aralık sonuna kadar devam etmektedir. O tarihten itibaren steamdeki oyun sürelerimi görseniz ne kadar az kullanıldığını anlarsınız. En hızlı 970'lerden biridir. Gayet sessiz çalışmakta. Fan %100 iken bile normal bir hava sesi geliyor. Kendim özellikle merak ettiğim için fanı %100e dayadım yoksa bu sıcak yaz günlerinde bile % 75ten yukarı çıkması pek mümkün değil. Kasa iyi havalandırılmışsa ve yakınlarında noctua gibi devasa finlerle ısı atan soğutucu yoksa %65lerin üstüne pek çıkmaz diye düşünüyorum. Coil whine durumuna da rastlamadım. Varsa da duyamadım.

Asic değeri %78,4. Bu gpu'ya sahip kartların %90'ından daha yüksek bir skor.

Geçen gün temizlemek için çıkardığımda fotolarını çekmiştim, ilana ekledim. Kutusu ve herşeyi durmakta.

http://www.guru3d.com/articles-pages/galax-geforce-gtx-970-exoc-review,1.html

Fiyat: 850 TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• edeceği 650tl dir max..bu fiyata bu model kartı kimseye satamazsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4A4F57CBB -- 30 Temmuz 2016; 14:49:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

edeceği 650tl dir max..bu fiyata bu marka kartı kimseye satamazsın..

GALAX süperbir markadır , hof lar beyaz pcb olanlar varya ısı ve kalite açısından asus msı gigabyte a kök söktürür :)

biliyorumda bu kartında bi hof olmadığını olamayacağınıda biliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

edeceği 650tl dir max..bu fiyata bu marka kartı kimseye satamazsın..

GALAX süperbir markadır , hof lar beyaz pcb olanlar varya ısı ve kalite açısından asus msı gigabyte a kök söktürür :)

biliyorumda bu kartında bi hof olmadığını olamayacağınıda biliyorum

markaya laf atmışsın kendinle çelişmişsin sonuö olarak verdiğin cevaplada
    bakınız (bu fiyata bu marka kartı kimseye satamazsın) marka galax olan model gtx 970
  • ozzzy222 kullanıcısına yanıt
    markayı model yapayım senimi kıracam
  • Merak etme sen. Satmak isteseydim 800e alıcısı vardı. Kendime kart aradığım için ağırdan alıyorum. Ayrıca galax markasını biraz araştır istersen.

• 6for6 6 kullanıcısına yanıt
    kesin öyledir..

galax markasını ben iyi biliyorum bu kartında ne olduğunu iyi biliyorum bence sen sıfır gtx1060 fiyatlarını ve aradaki performans farkını araştır

sonra deki evet gtx1060 daha performanslı sıfırıda 1340tl tr garantili sonra bi düşün benim kartımdan daha performanslı daha güncel kart sıfır olarak taksitli 1340tl satılıyor kim benim 3-4 aya garantisi bitecek eski nesil kartıma nakit 850tl versin diye..

http://www.anandtech.com/bench/product/1771?vs=1743
  • Tam bir "sticky"mişsin gerçekten. Bu nedir ya! Sorunun ne birader senin. Zorla mı satıyoruz hasta mısın sen? İsteyen düşünür senin yazdıklarını da tartar karar verir almak isterse konuşur anlaşırız. Bu nasıl bir üslup. Sanki karta 1300 tl istemiş gibi havalara bak. Kendi çerçevene göre ederi 650 dediğin kart için kafamdaki fiyat belki 750-800-850. Adamına göre belki 500e vercem, belki senin gibi bir adama 850ye vermeyeceğim.100-150tl farklı düşünüyoruz diye bir araba yazı yazmana gerek yok. Her konuda üslupsuzluğunla seviyeyi bozmuşsun zaten. Çek git lütfen.

• Biraz daha koyup rx 480 almak varken kim niye bu fiyattan bu karti alsin. Ederi maksimum 600 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyreequel E kullanıcısına yanıt
    Benim yazdığım fiyatın yaklaşık 1.5 katına custom design rx 480 alabilirsiniz tabiki. Bu ilan galax gtx 970 exoc almayı düşünenler için. 600e kimse 280x bile satmıyorken ben 970 satabilirim mantıklı.

• Uzgunum.. rx 480 gtx 1060 ve hatta rx 470 gibi kartlar ikinci elin canina okudu.. Uygun fiyatli sifir ve yeni nesil alternatifler varken kimse referans mis ozellestirilmis versiyonmus vs gibi detaylara bakmaz mudur... Sozum sadce sana degil 600 tl ustune r280x satmaya calisan uyanik icin ayni zamanda :)

• eyreequel E kullanıcısına yanıt
    Piyasa analizi için teşekkürler müdür bey.

• Durum bu müdür.. yapacak bişey yok :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.