Şimdi Ara

Galatasaray - Trabzonspor 34.Hafta (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
2.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fb liler şimdiden ts lileri gazlamaya başlıyor neymiş ts yatmazmış düşme potasındaymış vs vs, ne zaman yatmış bize ts onuda söylesinler, 20 puan fark attığımız süper finalde berabere kaldılar. Önce fb nin ts ile maçlarına bakmaları lazım.
    Kaldı ki , bu gazlama çalışmaları boşa diye düşünüyorum, 7 puan farkla gireceğiz son 2 maça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Beyler bildiğiniz gibi Trabzon düşme hattına çok yakın, böyle devam ederse son 3e adını yazdıracak gibi görünüyor. Son hafta Galatasaray maçını satma gibi bi ihtimali olduğunu düşünmüyorum eğer küme düşecekse. O yüzden umarım son hafta Trabzon maçı bırakmaz ve beklentim mücadele dolu bir maç. Ama tabiki Galatasarayın önceki haftalarda puan kaybetmesi daha sağlıklı olur.

Benimde beynimi kemiren soru bu... Trabzon küme düşse olay olur, Feneri kadıköyde yenersek fener altından kalkamaz, aksini düşünürsek fener bizi yenerse şampiyon olur bu seferde biz altından kalkamayız. Aklıma gelen iki senaryo var: ya kadıköydeki maç formalite maçı olacak biz şampiyon sıfatıyla çıkacaz son hafta Trabzon bizi yenerek küme de kalcak, ya da kadıköydeki maç berabere bitecek son hafta puan durumuna göre gs-trabzon maçının gidişatı belli olacak..

hocam sampiyonluk ve ikili avaraj son maca esit girse siz trabzonla biz karabükle oynasak ikiside küme düşme durumnda olsa ne heycan olur yanlız türkiyed evarya of of of bu işten gene lig tv karlı cıktı :):)

• Trabzon küme düşecekse,Galatasaray şampiyon olsun sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

fb liler şimdiden ts lileri gazlamaya başlıyor neymiş ts yatmazmış düşme potasındaymış vs vs, ne zaman yatmış bize ts onuda söylesinler, 20 puan fark attığımız süper finalde berabere kaldılar. Önce fb nin ts ile maçlarına bakmaları lazım.
    Kaldı ki , bu gazlama çalışmaları boşa diye düşünüyorum, 7 puan farkla gireceğiz son 2 maça.
    Tabi kardeşim ben söyleyeyim 2000-2001 sezonu son maçını biraz araştır
  • Höh be maç satmak mı ... Galatasaray son maçı kazandığı takdirde şampiyon olacağını biliyorsa Trabzon'un yatmasına gerek kalmaz,zaten top falan oynamıyorlar.Ayrıca bir takım hakkında bu kadar basit atıp tutmak yazık günah ...
  • Öyle bir anlatmışlar ki, sanki Galatasaray ve Trabzonspor, Fenerbahçe'nin önünü kesmek için aralarında maç paylaştırıyorlar sürekli. Biri de hangisinin puana ihtiyacı varsa maçı o kazanır demiş.

Hatırlayacak olursanız, 2003-2004 yılında Trabzonspor'u Avni Aker'de 4-2 yenerek, şampiyonluğu tamamen Fenerbahçe'nin önüne getiren Galatasaray'dı. Siz olsanız ne yapardınız? Geçmişteki gibi Galatasaray'ın şampiyonluktaki rakibiyle karşılaşınca, maça lisanssız futbolcularla çıkıp, hükmen yenilmeyi mi becerirdiniz? Allah bilir.

Trabzonspor, Galatasaray'ın en kritik zamanlarında puan alabiliyor, bunu geçen sene de gördük. Geçen sene en kritik maçlarda Fenerbahçe'ye karşı nasıl oynadıkları da malum. Öyleyse nedir bu tantana?
  • Bilmeyende her macı kazanıyoruz sanır.Trabzona karşı Arenada galibiyetimiz yok.3 mac 2 beraberlik 1 maglubiyet.

Bu kadar kendinizi komik duruma düşürmeyin.

Ayrıca Trabzon'un stresi yüksek macları kazandığı ne zaman gorülmüş, bizim işimize gelir.
  • Ts bu kadrosu ile Gs ile berabere kalsa başarı olur.
    küme düşermi ? sanmıyorum. 2 sezon önceki Gs gibi onuda bir şekilde kurtarırlar.
    son 2-3 haftaya rahat girer.
    Ts bu oyunla ligin ilk 5 takımından puan alamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurna

Ts bu kadrosu ile Gs ile berabere kalsa başarı olur.
    küme düşermi ? sanmıyorum. 2 sezon önceki Gs gibi onuda bir şekilde kurtarırlar.

2 sezon önce -malum kulüplerin tren yaptığı sezon- Galatasaray'ı birileri mi kurtarmış? Kim kurtarmış bir anlatsana, dinleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

quote:

Orijinalden alıntı: zurna

Ts bu kadrosu ile Gs ile berabere kalsa başarı olur.

2 sezon önce -malum kulüplerin tren yaptığı sezon- Galatasaray'ı birileri mi kurtarmış? Kim kurtarmış bir anlatsana, dinleyelim.

neyini anlatayım
    sana göre süt bana göre çikolata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayacaptain

quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

Beyler bildiğiniz gibi Trabzon düşme hattına çok yakın, böyle devam ederse son 3e adını yazdıracak gibi görünüyor. Son hafta Galatasaray maçını satma gibi bi ihtimali olduğunu düşünmüyorum eğer küme düşecekse. O yüzden umarım son hafta Trabzon maçı bırakmaz ve beklentim mücadele dolu bir maç. Ama tabiki Galatasarayın önceki haftalarda puan kaybetmesi daha sağlıklı olur.

Bak arkadaşım bizim maç sattığımızı gösterecek elinde bir delil varsa açıkla.Ha yoksa saçmalama.Ben sizin kulübünüzün maç satın aldığına dair iddiada bulunur ve bu iddiamı belgeleyecek mahkeme kararlarını ortaya sunarım.

• Ulan Trabzon hep çelmeyi bize takıyor. Sizin için çantada keklik Trabzon maçları. Acaip bi kitlesiniz ya neyi izliyorsunuz nerede yaşıyorsunuz çözemiyorum ben bazen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

O maç error verir

Size verdikleri gibi...Size hem Trabzon oynayamıyor ,üstüne birde hakem desteği alıp yeniyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kılpaçino

Ss alin ilk yari skoru veriyorum

Gs 3 ts 0

cepin yiyorsa iddiada evini arabanı sat Gsye oyna sallamak kolay
  • Trabzonu zaten düşürmezler o kesin..Bazı milletvekiller ince ince çalışmalara başlar bu hafta..

Ama olurda puan durumu bu şekilde giderse ve Fenerbahçe kadıköyde Galatasarayı yenerse puan farkı 1'e düşüyor.

Eğer trabzon o maça kadar kurtarılmamışsa ve o maç ligde kalma düşme maçı ise çok fena bir maç olacağı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scania1905

quote:

Gs 3 ts 0

Zamanı gelsin yeğenim, az bekle hele
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

fb liler şimdiden ts lileri gazlamaya başlıyor neymiş ts yatmazmış düşme potasındaymış vs vs, ne zaman yatmış bize ts onuda söylesinler, 20 puan fark attığımız süper finalde berabere kaldılar. Önce fb nin ts ile maçlarına bakmaları lazım.
    Tabi kardeşim ben söyleyeyim 2000-2001 sezonu son maçını biraz araştır

Araştırmalar 3 temmuz sürecinde yapıldı merak etme , bir kelime bile çıkmadı Galatasarayla ilgili. İşinize gelmeyince onu araştır, yok denizliyi araştır yok ankaragücünü araştır. Madem bildiğin birşeyler var savcılığa başvur, şayet bildiklerine rağmen başvurmuyorsan suç işliyorsun, belirteyim.

• GS Trabzonu rahat yenecek de o maça gelene kadar zaten puan kaybedecekler rahat olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli__Divane

quote:

Orijinalden alıntı: zmax

yaw he he
    33.hafta saraçoğlunda berabere kalıp kupayı kaldırcaz versiyon 2 mission comleted

maçın hakemi gene cüneyt Çakır veya Halis Özkayhya olacak galiba

hakem sayesinde en çok puan kazanan takımın taraftarıda ts zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scania1905

quote:

Gs 3 ts 0

Zamanı gelsin yeğenim, az bekle hele

delikanlı SS bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.