Şimdi Ara

GALATASARAY 'Diego Buonanotte'NİN PEŞİNDE!.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Leo FRANCO sıkmıştı bir müddet bunla oyalanalım bari.
  • Sezon başında koyduğu hedeflerin çok uzağında sezon sonunu getiren Galatasaray, bir sonraki yıl için transfer çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray ile adı anılan Arjantinli oyun kurucu genç yıldız Diego Buonanotte'den sarı-kırmızılılara sevindirici bir haber geldi.

İtalyan basınında çıkan bir habere göre kariyeri ile ilgili açıklama yapan Diego Buonanotte "Artık Avrupa'da oynama vaktim geldi. Gelen teklifleri değerlendireceğim. Burada misyonumu tamamladığımı düşünüyorum" dedi.

21 yaşındaki Arjantinli genç yıldız ülkesinin takımlarından River Plate'te forma giyiyor.

Genç yıldızın bu açıklamasından sonra peşindeki takımlar arasında büyük bir savaş yaşanacağı ön görülüyor.

"Yeni Messi" olarak adlandırılan oyuncunun peşinde Galatasaray ile beraber Real Madrid, Barcelona, Inter, Juventus, Benfica, Spartak Moskova, Espanyol ve Lyon gibi kulüplerin de olduğu biliniyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
    HABER : İLKER EZİBAY

• yeni messi.. adam 22 yaşında zaten..
    quote:

Orjinalden alıntı: lincoln10ever

"Yeni Messi" olarak adlandırılan oyuncunun peşinde Galatasaray ile beraber Real Madrid, Barcelona, Inter, Juventus, Benfica, Spartak Moskova, Espanyol ve Lyon gibi kulüplerin de olduğu biliniyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
    HABER : İLKER EZİBAY
  • @Technics, 21 yaşında dostum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.