Şimdi Ara

Galatasaray, Diagne için görüşmelere başladı! Rakam 9 milyon euro... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: oikidoki

Avrupa takimi aldi iste zaten.

Alıntıları Göster
    avrupanın küçüğü
  • Youtube'dan açıp gollerini izleyince balon gibi gözüküyor. Yazık oldu. Uzun süredir gördüğüm en bencil oyuncu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • top sürerken top ayağından 2 metre açılıyo, dönüşleri falan çok ağır

ama cezasahasında nerde duracağını falan çok iyi biliyo, kafa toplarında çok etkili ve son vuruşları çok düzgün
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Youtube'dan açıp gollerini izleyince balon gibi gözüküyor. Yazık oldu. Uzun süredir gördüğüm en bencil oyuncu
    Santrafor dediğin bencil olur. Gomis’in kaç asisti vardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adamın değeri ve fiyat etiketi aynı değildir, günümüz piyasasında fiyatlar artık bu seviyede olduğu için konuşulan rakamlar beni şaşırtmıyor. Ayrıca bizim durumumuz ortada, 7 aydır forvet transferi arayan takıma kimse ucuzdan forvetini bırakmaz. Tabi yaklaşık 7 aydır forvet arayan takımda dönüp dolaşıp ligindeki gol kralına yöneliyorsa yönetimde büyük sıkıntı var demektir.

Fiyatına gelecek olursak, hangi ligde olursa olsun bir adam yarım devrede 20 gol atıyorsa günümüz piyasasında 10 m euro altına bırakmazlar.

Şu saatten sonra Diagne sorgulamak çokta doğru olmaz, yönetim bir beceriksiz transfer dönemi daha geçirdi ve faturası Diagne oldu. Umarım 10 m euro altına alırız ancak 12 m euro civarları konuşuluyor, ayrıca takasta kullanılacak oyuncular olacak gibi...

Diğer yandan en kötü ihtimalle Araplara veya Çin'e satarak bonservisini kurtarırız.
  • Bu fiyata bu adamın alınması resmen rezalet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ra hmetli kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var. Yine onyekuruyu 2 kisi bu sefer diagneyi de 6kisi tutacak. Defansin icinden gecip gol manyağı olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

sen 1 futbolcuya 15m verecek maddi güce sahip ol ve o parayla TR liginde yarım sezon parlamış, 28 yaşında, driplingi olmayan, adam geçemeyen, top süremeyen,
    diagneyi transfer et...
    Yani o paraları İspanya ligi gol kralına verip de buraya geldiğinde o adamın çamaşır makinesi haline geldiğini de gördü bu gözler.

Diagne ligi tanıyor, İstanbul'a adapte olmuş, 34 maçta 32 gol atmış. Verilecek bu para seni niye gerdi? Geldiğinde şampiyon olacağımıza adım gibi eminim.

Malatya'yı yenince yine birileri özgüven depolamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Yanlışın var. Yine onyekuruyu 2 kisi bu sefer diagneyi de 6kisi tutacak. Defansin icinden gecip gol manyağı olacak
    Tam olarak ne ima ettiğini anlamadım.

Adamı 22 yaşında Juventus almış, bir şeyler görmese almazlardı. Tabi o zaman patlama yapamadığı için gönderilmiş, 34 maçta 30 gol attı son 1 senede.

Şöyle düşün: karşı takımın forvetinde Sinan var, ne kadar önlem alırsın? Rakip defansı yormaz, kafa topuna çıkmaz, kafa ile zar zor gol atar, çok nadir geriye gelip oyunu kurar, ceza sahasında topu tutup servis yapmaz, ikili mücadelelerde etkisiz... Sinan bir kere forvet değil. Fakat karşı takımda Diagne varsa ve onyekuru soldan Feghuli sağdan geliyorsa 60-70. dakikada defans oyuncusu yıpranır hata yapma şansı artar.
  • ra hmetli kullanıcısına yanıt
    Burasi turkiye ligi 30 tane atmasi beni sasirtmiyor. Wagner love icinde iyi diyorlardi çöp çıktı. Guiza tabata vs. Bu uzayıp gider. Cok gol atınca ne oluyor ki.

• Kardeş Tabata farklı bir durumda onu neden yazdın anlamadım ama Guiza ve Vagner Love ciddi ciddi açık alan ve kontratak golcüleriydi. Hiçbir büyük takımda duramazlar ki. İspanya gol kralını Fener nasıl alacak bir düşün. Neden kimse istemedi. Barca, Real'i geçtim Arsenal, Chelsea, Dortmund bile talip olmaz mı?

İkisi de fiziki olarak çok yetersiz. Rakip defans oyuncuları döve döve savunuyorlar. Adamlar dirençsiz kalıyor. Diagne'nin alınmasına sevinmedim ama başarılı olup bir üstteki arkadaşın dediği gibi rakip defansı kendi üstüne çekeceği aşikar. Bizim takım gol atmakta zorlanmıyor ki. Topu ileride tutmakta zorlanıyor. Eren'e gelen top direk rakibe geçiyordu. Bu da sürekli hazırlıksız kötü savunma yapmak demek. Eren degajları da indiremiyordu. Diagne'nin kafa hakimiyeti iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Kardeş Tabata farklı bir durumda onu neden yazdın anlamadım ama Guiza ve Vagner Love ciddi ciddi açık alan ve kontratak golcüleriydi. Hiçbir büyük takımda duramazlar ki. İspanya gol kralını Fener nasıl alacak bir düşün. Neden kimse istemedi. Barca, Real'i geçtim Arsenal, Chelsea, Dortmund bile talip olmaz mı?

İkisi de fiziki olarak çok yetersiz. Rakip defans oyuncuları döve döve savunuyorlar. Adamlar dirençsiz kalıyor. Diagne'nin alınmasına sevinmedim ama başarılı olup bir üstteki arkadaşın dediği gibi rakip defansı kendi üstüne çekeceği aşikar. Bizim takım gol atmakta zorlanmıyor ki. Topu ileride tutmakta zorlanıyor. Eren'e gelen top direk rakibe geçiyordu. Bu da sürekli hazırlıksız kötü savunma yapmak demek. Eren degajları da indiremiyordu. Diagne'nin kafa hakimiyeti iyi.
    Beşiktaşlı adamdan nasıl bir mesaj bekliyordun ki, Diagne sizi uçurur, 3 kupa aldırır demesini mi

• august landmesser kullanıcısına yanıt
    Şu yorum cıdden komedı ... O mantıkla mosesde cöp ,elif elmasta cöp , genç kim varsa cöp .. iyi olsa neden fenerde kalsın degılmı ?

Yok top suremıyromus ,yok adam gecemıyromus fılan yazanlarada ayrı guluyorum :D Gomis zaten her golunden once 5 adam calımlar kıvrak harektlerle girer muhteşem tekniği ile messi etkisi goller atıyordu :D

Gomis gibi işte bitirici , abanan toplara, düz ve sadece duracağı yeri bilen adam ne bekliyonuz Rmad bile benzama ile oynadı yıllarca .. Dediğiniz adamlar dunya futbolunda ender adamlar saysan 5-10 tane oyle forvet çıkar.. Adamlar yetenek kıtlığından 33 yasindaki ronaldoya kaç para verdi :D Uçmaya gerekte yok aç bak 2002 dunya kupası kadrolarına bırde sımdıkı ulke takımlarına ucurum var dunya futbolunda yetenek bakımından azaldı öyle buyuk ısler yapacak adamlar , artık gorev sıstem adamı herkes kımse 100 metre depar atsın dıye beklmıyor forvetten...

Sarı-lacivertliler, Slimani’nin İngiliz ekibinden aldığı 1 yıllık 4 milyon 250 bin euroluk maaşını verecek, kiralama ücreti olarak da İngiliz kulübüne 1.5 milyon euro ücret ödeyecek. Anlaşmada satın alma opsiyonunun olmayacağı belirtildi. Buda sılımanı resmı acıklaması.. 6 mılyon dıye dalga gecen arkadasım zor degıl acar bakarsın nette yazmayı bılıyorsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

sen 1 futbolcuya 15m verecek maddi güce sahip ol ve o parayla TR liginde yarım sezon parlamış, 28 yaşında, driplingi olmayan, adam geçemeyen, top süremeyen,
    diagneyi transfer et...
    yazınca diagneyi çekemiyoruz sanılıyodu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.