Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.714
Cevap
56
Favori
541.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Oyunumuz değişti,gayet iyi oynuyoruz.Yarıda Ufuk Sarıca ayarı verirse şansımız %80.

Azıcık objektif olun be kardeşim.6-7 fark gerideyken bile hoca ayarı verirse şansımız %80 demek ne demek.Ben bu takımın ölüsü Karşıyaka'ya yeter derken bu kadar da kastetmemiştim , berbat şut attıgımız ilk üçlüklerden sonra 3/23 lük üçlük isabete girdiğimiz bi maçta bile rakibi 54 sayıda tutarak 16 fark atıyoruz.

Şu Jamont Gordon arada 20 sayı atıp maçın yıldızı oluyor ya , beni hiç etkilemiyor.Bu kadar düzen dışı oynamaya hakkı yok.Adamda bi guarda göre Avrupa standardının çok üstünde fizik , ve bunun getirdiği kolaylıkla penetre ile rahat sayı bulma avantajı var , ama ısrarla kendini Kobe sanarak her yerden üçlük atıyor.Dünkü maçta Arroyo'ta ikili baskı yaparlarken Jamont ilk çeyrekte 3 kere bomboş kaldı , orda 3te3 attı , atmaz olaydı öyle bir gaza geldi ki daha sonrasında 6 üçlük kaçırdı , 3ü bomboştu , 3ü aşırı zorlama düzen dışı ve takımın ritmini bozan , hatta Arroyo'yu sinirlendiren bi atıştı.Şuna koç artık bi el atmalı , takımın en kötü üçlükçüsü gidiyor en çok üçlük girişiminde bulunuyor.Penetre et savunma yap bize yeter , bu ikisinde iyi.Ama şöyle düzen dışı şut atıp takım arkadaşlarının da sinirlerini bozmasın.

Hepsi bi yana , inşallah salonda 7-8bin kişi olur.Cumartesi günündekinden daha az taraftar olma ihtimali yüksek.

• Bizde Çok Duzene Bağlı Oldugumuz Soylenemez Oyuncuların Bıreysellığıne kalmıs bır oyun anlayısımız var suana kadar arroyo'yu gordon'u kıtleyen bır takım olmadı onlar devre dısı kalsa nasıl oynarız bılmıyorum
  • İyi gazla başladılar. Kıran kırana bir maç bizleri bekliyor gibi.
    Hadi #YenilmezArmada. SALDIR!
  • Gordon yine felaket.

Macvannnn
  • İlk Çeyrek Sonucu | Galatasaray 15-17 P.Karşıyaka
  • Adamlar çok hırslılar bugün.Şu Gordon'a ısınamadım.
  • 15-22
  • Ersin Dağlı candır ya

Hücum ribaundlarında çok üstünüz.

26-22 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorji -- 27 Mayıs 2013; 20:31:49 >
  • İlk yarı 34-26 bitti.Arap atı gibi sonradan açıldık.
  • Gordon ne çaktı beee
  • Bu İsmet Badem'i niye yuhladı bizimkiler?
  • takım çok iyi nazar değmesin maşallah
  • ersin dağlı ribaundlarda iyi ama atışları çok iyi değil
  • Ersin'e nazar değmiş, leblebi gibi sokan adam boş şut atamıyor
  • ersin napıyor ya
  • Niye bu kadar düştük oyundan yahu?
  • Bomboş kaçırdı adam læ
  • Vallaha mental bir yorgunluk var gibi takımda..
  • 56-35 5.35 dk var.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.