Şimdi Ara

Galatasaray Basketbol Ana Konusu (1142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.714
Cevap
56
Favori
541.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seyircili maçta şartlar eşit değildir ev sahibi avantajlıdır seyircisiz maçta avantajlı olan yok gücün yeterse yen tükürmeseydiniz adamın suratına avantajı kaybetmezdiniz ağlamayın boşuna

•  Galatasaray Basketbol Ana Konusu

bu ne lan, 5 katı bütçe ve tbf desteği var yetmiyor seyircisiz salonda şartların eşitlendiğini itiraf etmiş fb admini

neyse avrupa şampiyonunu türlü zırlamalarla eleyebildiniz, sevinin doyasıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 31 Mayıs 2016; 23:04:43 >

• Maalesef bu maç koça yazar. Mola alsana tezahüratlarından etkilenip koç mola almamaya karar verdi herhalde, neyse Ergin hocanın canı sağolsun.

Maç için konuşmak gerekirse, kendi ayağımıza kendimiz sıktık. Fenerbahçe Euroleague'in en formda iki takımından biri, böyle başa baş oynuyor gibi sanırsın 2 dakikada farkı çift haneye çıkartırlar. Dolayısıyla taraftarsız zaten işimiz çok zordu. Taraftar olsaydı yüksek ihtimal maç bizdeydi. FB'de Bogdan yoktu Vesely çok formsuz başlamıştı, maç ilk yarıda kopabilirdi kimbilir. Maalesef Galatasaray'lı olurken insanlara bir test yapılmıyor, herkese de kapımız açık fakat embesil biri geliyor kendi halindeki koça tükürüyor sonra cezayı biz çekiyoruz, kombinemiz var sezonun en önemli maçında maça giremedik evde izledik.

Yönetimin de aklını başına alması lazım, böyle amatör bir yönetim Galatasaray tarihinde gelmedi gerçekten. Yönetim bir kere Alex'in olayında trollendi, şimdi de ayran olayı olmadığı ortaya çıktı iyice milletin diline düştük. Geçende de yazdım, FB'nin lobisi kuvvetli, adamlar milyonların izlediği maçta Drogba'lı Eboué'li kadroya taraftarın biri muz gösterdi ceza almadı.

Gelecek sezon için temennim en az €10m bütçe, inşallah tekrar Eurocup denen gazoz kupasına katılmak zorunda kalmayacağımız bir kadro ve staff oluşturulur. Galatasaray'ın yeri Euroleague'dir, Eurocup gibi organizasyonlar bize hafif gelir. Iyi bir yapılanma ile gelecek sezon hedef EuroLeague'de averaj takımı olmamak olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

seyircili maçta şartlar eşit değildir ev sahibi avantajlıdır seyircisiz maçta avantajlı olan yok gücün yeterse yen tükürmeseydiniz adamın suratına avantajı kaybetmezdiniz ağlamayın boşuna

Ilk iki maçta şartlar eşitti demi beyin sahibi arkadaşım? Sizi seçerek mi fb taraftarı yapıyolar anlamıyorum ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Quesnay

quote:

seyircili maçta şartlar eşit değildir ev sahibi avantajlıdır seyircisiz maçta avantajlı olan yok gücün yeterse yen tükürmeseydiniz adamın suratına avantajı kaybetmezdiniz ağlamayın boşuna

Ilk iki maçta şartlar eşitti demi beyin sahibi arkadaşım? Sizi seçerek mi fb taraftarı yapıyolar anlamıyorum ki

biz kimseye tükürmedik diyoruz okuma anlaman yok galiba

•  Galatasaray Basketbol Ana Konusu

Galatasaray Basketbol Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk_o -- 31 Mayıs 2016; 22:50:55 >

• ahahahaha fenerasyon falan yine yemin ediyorum müthiş bi akşam oldu herkese teşekkürler.
  • Gs basket takımı son derece saygıyı hakeden bir takım
    tüm oyuncuları tebrik ederim helal olsun

Tarihi kepazeliklere imza atmadan bitirseydi Gs seyircisi daha iyi olurdu
  • quote:

ahahahaha fenerasyon falan yine yemin ediyorum müthiş bi akşam oldu herkese teşekkürler.

Bakar mısın imzasına doldurmuş özenle. Neyi var neyi yoksa yazmış. Kibir had safhada. Herneyse size böyle basketbolu sevdiririz işte. Bu yıl müthiş bir sezon oldu gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Onlar çok centilmen, asilzade. Öyle şeyler yapmazlar. Fethullah hocamız Amerika'dan okuyup üfleyince çıkan rüzgar sebebiyle olmuş bu olay.

• Teknoloji forumundayız ve bu sitede spor hariç bir sürü bölüm var benimde en çok mesajım dahili bileşenler bölümünde. orada herkes sistemlerini paylaşır birbirine yardımcı olur dostum. Bunun kibirlikle ne alakası var? Basketbolu sevdirecek de son takımsınız bu arada neyse iyi akşamlar.
  • bütçe ve kadrolara bakınca normal sonuç gerçekleşti.

fenerlilerin kendi konusu varken burada komplekslerini sergiliyor olmaları ayrı bir normal sonuç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

bu ne lan, 5 katı bütçe ve tff desteği var yetmiyor seyircisiz salonda şartların eşitlendiğini itiraf etmiş fb admini

Aynen hocam kesinlikle haklısınız tff yıllardır Fenerbahçe'yi kolluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Teknoloji forumundayız ve bu sitede spor hariç bir sürü bölüm var benimde en çok mesajım dahili bileşenler bölümünde. orada herkes sistemlerini paylaşır birbirine yardımcı olur dostum. Bunun kibirlikle ne alakası var? Basketbolu sevdirecek de son takımsınız bu arada neyse iyi akşamlar.

Sende basketbol seyircisisin değil mi futbolla ilgilenmiyorsun eminim.
  • quote:

quote:

Teknoloji forumundayız ve bu sitede spor hariç bir sürü bölüm var benimde en çok mesajım dahili bileşenler bölümünde. orada herkes sistemlerini paylaşır birbirine yardımcı olur dostum. Bunun kibirlikle ne alakası var? Basketbolu sevdirecek de son takımsınız bu arada neyse iyi akşamlar.

• ea: congratulations
    zo: thank you. you had a great game
    ea: you finally won against me after 4 years. but you could only mean in this atmosphere with no fans.
    zo: ok.
    ea: you provoked at the end. game was over.
    zo: if you prove that ı provoked, ı'll give up coaching
    ea: you won't. you need money.
    zo: shame on you
  • quote:

quote:

quote:

Hadi şimdi git burdan

• quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

bu ne lan, 5 katı bütçe ve tff desteği var yetmiyor seyircisiz salonda şartların eşitlendiğini itiraf etmiş fb admini

Aynen hocam kesinlikle haklısınız tff yıllardır Fenerbahçe'yi kolluyor.

adamda acaip etki bırakmış maç tff diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Lasme ile Davisin yorgunluktan dili çıktı.

Benden yana her oyuncumuza hakkım helaldir. Hepsine teşekkür ederim.

Bu sezon da böyle bitti. Türkiyenin en büyük kupası şimdilik bizde. Seneye daha da büyüğünü kovalamak için inşallah adam gibi bir yönetim şartları oluşturur.

Türkiyenin en büyük başarısı demeye elin varmadı da kupa mı diyebildin:)
    Neyse o kupa sayesinde aramıza katılma hakkı kazandınız

Aranıza katılma derken? Kraliyet ailesi falan mısınız siz? Gerçi monarşiyle yönetiliyordunuz zaten, pardon.

Euroleage e tabiki :) Hani bayıldıgınız o eurocup ı almasaydınız kapısından içeri giremeyeceğiniz euroleage arenası

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Yazdığımda bir yanlış mı var? Şu anda Türkiyeye Avrupadan gelmiş en büyük kupa bizde. Başarı yazmaya elim varmadı değil en büyük başarısı da bu zaten. Gelip de biz final oynadık falan yazma sakın. Başarı kıstası şampiyonluktur, 2. olanı kimse hatırlamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.