Şimdi Ara

Galatasaray'a Sneijder transferi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • transfer dönemi sonu güncelleme gelmezse eşeklik etmiş olurlar illaki gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonandes

evet editör data dosyaları diye bir bölüm var toplam 8 dosya bulundu falan diye gözüküyor orda bizim sneijder dosyası da var ayrıca işaretli menajer bilgileri vb. doldurduktan sonra kulüp seçme menüsünde kulübü gör de wesley yok maalesef çok istemiştim ya şansa bak,başka bir transfer yaması kullanıyorum acaba o yüzden mi

İsterseniz diğer transfer yamasını kaldırın klasörden bir de öyle deneyin.
  • oyuncu özelliklerini ve güncel transferleri yapan yama, her seride olduğu gibi gelecektir
  • Peki şimdi sezona başlasak güncelleme geldikten sonra direk snejder bizde devam edebilir miyiz? Yani sezonun ortasında olsak bile snejder güncellemeyle birden takıma eklenecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Peki şimdi sezona başlasak güncelleme geldikten sonra direk snejder bizde devam edebilir miyiz? Yani sezonun ortasında olsak bile snejder güncellemeyle birden takıma eklenecek mi ?

Yok maalesef o olmuyor, yeni oyun açmanız gerekiyor.
  • Devre arasi transferleri geliyordu ama sezon basi transferleri gelmiyordu diye biliyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder geldi fmyi sattık olmadı ha
  • Valla dostum sneijderin gelmesi lazım kazımın kiralık olarak ayarlanması lazım culionun falan gitmesi lazım meloya biraz Galatasaray sevgisi eklenebilir bence talepler toplansın babayiğidin biri de yapsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.