Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (1732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim formayı çıkar rizespor alanyaspor ya d ane bileyim hatay altay forması falan geçir bizimkilerin üzerine küme düşeriz terimle.
    formanın armanın yüzü suyu hürmetine idare ediyoruz ligde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demansparator.

10'ncu haftada lider 7 puanı taktı.

Avrupa'da sağlam ballı, bakalım ne zamana kadar devam edecek.

Muslera içeri orada da alırsa yandık ya da Mostafa penaltı kaçırırsa.

Hoca nasıl olsa otorite sağlamamış o konuda.

İsteyen istediğini yapıyor oyuncak etmişin takımı...Güzel ocam böyle devam

Emperetör bee vardır bir bildiği, eyefa kupası kazandı boru mu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fadeout -- 26 Ekim 2021; 1:23:6 >
  • https://www.sporx.com/ajax-altyapida-lider-turkiye-den-takim-yok-SXHBQ946206SXQ

Türkiyede eğitim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Younes Belhanda kullanıcısına yanıt
    Hakem kayırdığından değil rakip korktuğundan kendi hataları ile veriyorlar maçı
    Berkan taylanın daha pozisyon yaratmışlığı yok

• Sergen takımı Terim'den daha iyi hazırlamış o kesin. O kadar çok orta yapılmasına izin verdik ki, ceza sahasına o kadar orta gelirse elbet biri hata yapar kalende golü görürsün. Hiçbir orta yapan oyuncuya alan daraltmadık, hepsi ceza sahasına düştü.

Diğer bir olay Diagne ile başlamak. Rakipte stoperde Necip var. Saatli bomba. Daha ayağında top tutamayan, top indiremeyen, rakibi yoramayan Diagne ile nereye varılmak istendi anlamadım. Eğer Halil ile başlansaydı Necip gibi bir adamın içinden geçerdi.

Bu arada hakem rezalet ötesiydi. Omuz omuza mücadelede bile faul çaldı. Penaltı daha vurulmadan Beşiktaş'lı bir oyuncu resmen penaltı noktası hizasına geldi. Bu net tekrar gerektirir. Necip kartsız maç bitirdi çok enteresan. Vida bir pozisyonda 3 kere peşpeşe Morutan'ı çekti hakem taç verdi. Maç sonucunu etkileyen ciddi hatalar vardı.

Tabi Beşiktaş'ın bizden daha iyi oynadığı gerçeğini değiştirmez. Özellikle golü attıktan sonra rakibi yıpratıp, top çevirmeyi deneseydik sonuç farklı olurdu.

• terim ve saçma taktikleri bitmediği sürece bir cacık olmaz

teknik direktör olmadan sahaya çıksa kendi kafalarına göre oynasalar çok daha iyi olur takım

morutan kerem barış alper emre gibi oyuncuları çürütüyor resmen

babel alameti farikası neyse vazgeçilmezi

bir ara belhanda ciguli vardı onlar bitti ama adamın saçma inadı bitmedi

okan veya bülent korkmaz gelmeli takımın başına artık

fatih emekli olmalı

• hakem faciaları zaten ayrı bir hikaye ama takımı içerden dinamitleyen asıl fatih terim

• nerede kalmıştık

Galatasaray Habertwitter
    “Fatih Terim: "Ocak'ta 6 numara isterim diye bir şey söylemedim. Şu maçlarımızı bir oynayalım... Ocak'ta birkaç yer için gereğini yapacağız. Arkadaşlarımız çalışıyor."”
    https://twitter.com/GSarayVideo/status/1452727652243189767
  • Fadeout kullanıcısına yanıt

Antep maçındaki şamatayı gör şimdi. Yine saçma sapan futboluyla maçı Antep'e verecek.

• Ocakta gene 2-3 transfer yapacakmış
    Evinde lokomotifi yen de sonra naparsan yap

• Şu hatay ile 2. olan ömer erdoğana galatasarayı versen 8. mi olur ?

• Enseyi karartmamak lazım. Beşiktaş'ı şampiyon olduğumuz sezonlarda da evinde yenemiyorduk. Bugünkü skor sürpriz olmamalı kimse için. Açıkçası galibiyet beklemiyordum. Dalga geçenlere aldırmayın futboldur eğlensinler, biz kazanınca rakiplerle dalga geçiyoruz, bugün biz yarın onlar, bu böyle yıllardır devam ediyor.

• İnşallah ocağı göremez. Elimizde potansiyeli yüksek genç kadro var. Bu kadroya uygun doğru taktik belirleyip, oynatacağı geçtim. Ne oynattığından kendinin bile haberi olmayan ve hala küçük dağları ben yarattım edasında zavallı bir TD kalıntısı var.
    Yoksa olacak belli. Zaten ocak diye diye 4 sezonu futbolsuz geçirdik. Tek bildiği pas oyunu kadronun buna uygun olup, olmaması önemli değil. Ocakta 3-4 transfer daha yaptırır. Sezon sonunu işaret ederek, sezonu bitirir.
    Bir ülkenin başında ki bir GS'ın başındaki hayal aleminde yaşayıp, gidiyorlar. Futboldan soğumamız yetmiyor. Hayattanda soğuttular. Milyar yıllık yaşamda doğduğumuz yere de zamana da lanet okutuyorlar.
    Yine durup dururken gereksiz sinirim zıpladı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TS maçının devre arasında Morutan ı çıkarıp o ismi lazım olmayan yürüyen ölüyü oyuna aldığında maçı izlemeyi bırakmıştım. Bu akşam aynı sahneyi Vodafone Park ta gördüğüm anda da yine kapattım maçı ki iyi kapatmışım da kaçan penaltıyla iyice sinir strese sokmamışım kendimi! 

Kaleciden tek paslarla oyun kurmalı, full time topa sahip olma oyun tarzının müptelası olduğumu ama sayın grande nin elimizde ki takıma uygun olmayan bu felsefeden vazgeçip daha başka bir oyuna geçmesine dair bir şeyler zırvalamıştım birkaç hafta önce buralarda.

Geçtiğimiz hafta arenada ki Konyaspor maçının özellikle 2.yarısı, Lokomotif deplasmanının ilk 75 dakikası ve bu akşam ki BJK maçında Morutan çıkana kadar izlediğim GS a bakınca hakikaten de büyük zırvalamışım diyorum. 

Sizi bilmiyorum ama ben dediğim gibi takıntılı derecede possession bağımlısı olduğumdan mıdır bilmiyorum ama bu saydığım maçların belirttiğim süre zarflarında ve diğer iki Avrupa maçımızda GS ımızı izlerken resmen çile çektim diyebilirim.

Böyle topu rakibe bırakıp, sürekli baskı yiyip klasik büyük takım deplasmanına giden anadolu takımı gibi kontra atak kovalayan ve maçların nerdeyse hiçbir süre zarfında rakibine ben bu maçı alırım arkadaş diyemeyen GS dan hiç hoşlanmadım!

Bu böyle gitmez, gitmemeli!    

• arkadaşlar sunu unutuyorsunuz

bu kadro uzun vadeli kuruldu.

Kloppun livesi gibi düşünebilirsiniz. Önce yapılanmaya girdi sonra meyvesini aldı.

Evet şuan anadolu takımından farkımız yok. Yine de önceki sezonlardan çok daha fazla keyif alıyorum. Çünkü 30+lık moruklara yer yok. Gelecek vaat eden , az maaş yiyen , mücadeleci bir takım var.

Beşiktaş gibi bizde yıldızları toplayabilirdik klasik. Fakat yine sezonluk performanslar , berbat bir avrupa macerası ve ardından gelecek borçlar bizi bekliyor olacaktı. Ki eminim bu duruma da söylenecektiniz. Hem ayranım dökülmesin hem de ....

• mbayediagne10 kullanıcısına yanıt

fenerde her yıl uzun vadeli transfer yapıyorum diyor ama 20-30 oyuncu değişiyor...

siz geçen sezonda vasat yerli transferleri yaptınız bu yılda.

yabancı transferler zaten komisyon transferleri..

• Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt

fener önüne geldiğini almaya çalışıyor , yarısı transfer çalımı zaten uzun vadeli mi  

yerli transferler kural yüzünden yapıldı ki fenerbahçe serdar dursunu , beşiktaş kenan karamanı alır mıydı normalde ?

edit:Yerli transferler başlamadan önce istiklal marşını kim okuyacak geyiklerini unutmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbayediagne10 -- 26 Ekim 2021; 3:12:46 >
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

6 numara isterim demiyor muymuş? :d :d :d Hala bu kafadan çıkmayacaksa en büyük transfer istifa edip emekli olması olur :d

Ulan Garavel usta bile koklaya koklaya bulurdu takımdaki ön libero eksikliğini. Takımın anası ağladı ön liberosuzluktan. Bir bu anlayamadı.

Son 10 senede 5 tane şampiyonluğun var, 3 tanesi Melo'nun kadroda olduğu dönem geldi. Geri kalan ikisinde de Fernando vardı.

Ne hikmetse kalan 5 sezonun 4'ünde de (Tek istisna Melo'lu 13-14, onda da takım ŞL'de Juve'yi eleyip üst tura çıktı.) 6 numarayı abuk subuk adamlarla doldurmuşsun ya da kadronda 6 numara barındırmamışsın.

Diğer mevkilere istediğin kadar adam doldur, 8 ve özellikle 6 numaran çok iyi değilse o takım par-la-mı-yor.

6 numaradan kastım dümdüz kesiciler değil. Bize Melo ve Fernando'nun yenisi lazım. Onu da bulmak zor diyor Terim. 3 milyon euro maaş alıyorsun. Altında ekibin var. 6 ay aynı adamın peşinde koşacağınıza, biraz da ön libero araştırsaydınız o zaman.

Polat zamanında da aynı basiretsizlik vardı. Kewell, Baros, Keita vs. gibi bir sürü iş yapabilecek adamı yığdılar kadroya. Çok iyi topçular vardı fakat hiçbir zaman orta sahaya doğru yatırımı yapamadıkları için başarısız olduk.

Aynı manzara şimdi de devam ediyor. Ulan ön liberoda Taylan, yanında Berkan oynayacaksa 27 milyon euro yatırımı niye yaptın ki sen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louise Attaque -- 26 Ekim 2021; 3:29:44 >

• Bize ara transferde 6 numara, sol bek ve sağ bek lazım. Bir de madem kontra atak oynuyoruz onyekuru neden yok. Babel yerine sonradan giren isim onyekuru olsa şuanda 7 puan farkı geç önde olurduk. Öne geçip puan kaybettiğimiz maçların hiçbirini kaybetmezdik.

Onyekuruda iş işten geçtiğine göre octavian popescuyu zorlasinlar o çocuk aşırı yetenekli Keremle morutanin yeteneklerinin birleştirilmiş hali gibi.

Boey de ne zaman dönecek olmuyor böyle gerçekten bekler bu kadar kötü durumdayken Taylan bitikken yetenekli oyuncuları topla bulusturamiyor delicesine top kaybedip duruyoruz

• Normalde Avrupa maçlarında bu kadar şanslı puanlar almamış olsaydık belki kovulma ihtimali olurdu ama şimdi gene Ocak ayında bir sürü para harcatacak anlaşılan.
    Bu arada Moskova maçından sonra ortaya çıkan bir çok isim gene yok forumda bakıyorum

• 
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.