Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
64.095
Cevap
64
Favori
2.083.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O da çöp çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

çöpgensen le uğraşmayın falcao diagne şutlayıp hulku alın beşiktaş alacak onu da..

Hollanda Liginde gol atamayan adam Türkiye Liginde mi gol atacak. Ben Diego Costa'yı çok istiyorum ama Hulk gelse o da olur çünkü bu yönetimin adam alacağını hiç sanmıyorum

• Malesef tum taraftarlar Terimim agzinin icine bakiyor.
    Terim takim kotu diyor. Yonetim kotu diyor.
    Taraftar yonetime ve oyunculata saldiriyor.
    Taraftar ve cogu ergen surusu futboldan anlamiyor.
    O yuzden Terim ne derse o.
    Terim efsane t.d ama Galatasaraya zarar veriyor.
    Gitsin bir daha gelmesin.
    Takima super bir golcu kanat ve forvet lazim.
    Takima baska pozisyonda oyuncu lazim diyen futbol cahilidir.
    Iyi bir takim oynumuz olmadigi icin Taylan veya Marcaonun alternatifi yok. Bu iki oyuncunun olmadigi her mac puan kaybederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanadiyan K kullanıcısına yanıt
    Taylan yokluktan oynuyor bir orta saha lazım adamın partneri yok arkada tek başına oynuyor garibim
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt

emre taşdemir, oğulcan, taylan, ömer bayram daha önceki döneminden engin baytar, semih, emre çolak, dany , lazio nun kazmalar kazması lorik cana ile takas ettiği muslera daha sayayım mı?

• nasaz N kullanıcısına yanıt

Bence say çünkü bunların hiçbiri gelişim falan göstermedi. Emre Colak, Semih, Engin Baytar 1 sene azcık parlayan oyuncular sonra gördük hallerini. Ömer Bayram, Oğulcan, Emre Taşdemir falan da kesinlikle Galatasaray'a geldikten sonra gelişim göstermediler. En iyi ihtimalle yerlerinde saydılar. Muslera da zaten 1. sınıf kaleci olduğu için alındı. Maçları izlemesek inanacağız ya hahahahaha. Emre Taşdemir falan demiş adam.

• Fatih terimi elinde gelismis 1 2 oyuncu anca vardir max. Ama elinde cürümüs oyuncu nerdeyse terimi ile calisan her oyuncu. Terim ile calisan oyunculrin performans düsüklügü tesadüf olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 23 Ocak 2021; 18:49:3 >
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt

aynen muslera 1. sınıf kaleciydi o yüzden cana ile takas oldu gidelim başka bir 1. sınıf kaleci olan oblaka diagne artı para teklif edelim bakalım bize nereleri ile gülecekler. oğulcan, emre taşdemir kayseride rizede yedek kalan adamlar bu sene sahada olduklarında gayet iyi performans gösterdiler. semih kaya, emre çolakın azıcık parlayan halleri ile şl de çeyrek final oynadık o zaman stoperlerimiz semih kaya, dany, gökhan zandı. bunlarla şl de çeyrek final oynamak uefayı kazanmaktan daha büyük başarı. hani fatih terim oyunculardan verim alamıyor ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunyadi Matyas

Şahsen çok beğeniyorum costayı. Büyük maçlarda kendini kanıtlamış oyuncu biraz da yaramaz suarez gibi, tam bjkye göre. Hulka 3 vereceğine al bunu 4 ver. Sonra arap takımlarına satarsın.

• Şu oyuncu gelişimi hakkında yazılanlar hayli komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Şahsen çok beğeniyorum costayı. Büyük maçlarda kendini kanıtlamış oyuncu biraz da yaramaz suarez gibi, tam bjkye göre. Hulka 3 vereceğine al bunu 4 ver. Sonra arap takımlarına satarsın.

Alıntıları Göster

Benim de e sevdiğim futbolculardan birisi. Keşke gelse Galatasaraya.

• Alalım costayı da sakatao tribünde yalnızlık çekmesin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/BILD/status/1353003870893572099?s=19

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Alalım costayı da sakatao tribünde yalnızlık çekmesin..

Şundan eminim ki Diego Costa gittiği takımda çok iyi oynayacak bizim taraftarlar da neden almadınız diye kafa ütüleyecek

• nasaz N kullanıcısına yanıt

Sen takma bunları bos bos konuşuyorlar, ligin sonunda sampiyon yapinca terim bahane üretirler yine yok kaleci farkı, taraftar olsa onun farkı, bekçi iyi takimi korudu der ona bile pay bicerler ama 8 şampiyonluk kazanan adama pay çıkarmazlar. Cop ettide oyunculari nasil 4 de 4 sonra geldi 2 de 2 simdide gelisinde 3 de 2 yapti. Pandemi girmese yine tas gibi oynayan takim vardı. Biz verim alamiyorsak oyunculardan diğer kulüpler heralde kolunu bacağını kopariyor olamiyorlar şampiyon.

• 🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Terim haterları yine ortaya çıkmış. Her ortaya çıkışınızda bu fotoğrafı yüzünüze çarpacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 23 Ocak 2021; 19:31:58 >
  • İrfan Can'ı vermiyorlarsa vermesinler zorlamanın alemi yok. Taylan'a yedek lazım...

• mabovski kullanıcısına yanıt
    Bu nedir?

• Basit bir mantık önermesi zinciriyle düşünelim, oldukça basit:

Kulübümüz şu mali tabloda herhangi bir oyuncuya yıllık 5 milyon euro ödeyebilir mi? Evet/Hayır?

Hayır.

Diego Costa 5 milyon euro'dan aşağıya oynar mı?

Hayır.

Bu durumda Diego Costa Galatasaray'a transfer olabilir mi?

Hayır.

🟡🔴 Galatasaray 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Tüm bunları geçtim yönetim Falcao faciasından sonra yaşı 30 üstü, yıllık 5-6 milyon euro maaşla (primleri de ekleyin) bir oyuncu almaz, alamaz, almak istemez.

• 
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.