Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Seriden sonra Banega bekleyen var :)
    Aynen hocam şuan yattı havası veriliyor tüm medya mensuplarından. Ama Sevilla Joan Jordan ve Oliver'ı aldı. Zaten Franco Vazquez de var. Oyun kurucu ortasaha olarak çok fazla oyuncuları var. Banega'nın sözleşmesinin bitmesine 1 yıl var ve vergilerle birlikte Sevilla'ya maliyeti 6 milyon euro. Monchi bu adamı beleşe göndermez
  • bu ibrahim seten de sekmeye başladı tweet e ararken baktım sabah değil dün gece 2 deymiş birine yanıt olarak diagne giderse falcao gelir... diyordu şimdi olmaz diyor bu transferlerde kap dışında hiç bir duyumcu, haberci , muhabir, gazeteci,televizyoncu hiç birine inanmıyorum artık.

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 18 Temmuz 2019; 21:3:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

falcao, ikinci van persie olabilir, bizim risk alacak lüksümüz yok, takım yaş ortalaması da ortada
    Falcao hala fit durumda. Persie emekli olup gelmişti, adamın işi paraydı.
    Falcaonun işi para olsa Monaco da bizden 2 kat fazla maaş alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samatt almalıyız 33 yasında falcaoyu 1 sene kıralıcaz sonra bıtıcek sonraki senede ffp var ne olucak yinemi forvet pesinde kosucagız samatta 27 yaşında genç şamp liginde 4 gol atsa ligde gol kralı olsa 15-20 satarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

bu ibrahim seten de sekmeye başladı tweet e ararken baktım sabah değil dün gece 2 deymiş birine yanıt olarak diagne giderse falcao gelir... diyordu şimdi olmaz diyor bu transferlerde kap dışında hiç bir duyumcu, haberci , muhabir, gazeteci,televizyoncu hiç birine inanmıyorum artık.

O orda ironi yaptı. Diagne gitmediği için giderse gelir dedi.

• Josef kötü oyuncu degil de sakatlığı vardı pek inandırıcı gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Falcao yu bilmiyorum ama Seriyi kesin yalanladi hocam

Alıntıları Göster
    O zaman Falcao tamam diyebilir miyiz?

• Falcao nun 27 yaşında geleceğini sanmayacağımıza göre, 33 yaşındada kabulümdür.

Bu gözler drogbayı da gördü. Winner forvet heryerde oynar. Adam premier lig, la liga, şampiyonlar liginde, fransa liginde ismini tanıttı.

Diagnenin satışı bekleniyor. Çagne bi gitsede rahatlasak.
  • Okan geçen sene sadece bir maçta 3 gol yemiş. O da hangi takım bilirsiniz ×)

23 maçta 24 golle çok iyi bir istatistiği var. 7 maçta kalesini gole kapamış. Bence ligde bol bol 11 oynamalı.

460k euroya harika bir kaleci aldık. Hem de daha 23 yaşında.

• Banega bekleyen arkadaslara onerim beklemesinler. Cunku Seri zaten benzer oyuncu. Biz bundan sonra pasor, uzun boylu kesici alacaz gibi.

• Ne josefi ya. Berbat olur. Topçuluğunu geçtim ne işi var bu şarlatanın takımda. Her gün gsye attığı golü paylaşıyordu vizyonsuz.

Aman ha, sakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Banega bekleyen arkadaslara onerim beklemesinler. Cunku Seri zaten benzer oyuncu. Biz bundan sonra pasor, uzun boylu kesici alacaz gibi.
    Peki seri mi banega mı? Yani banegayı alsak daha mı iyi olurdu?

• taffarel inşallah gitmez umarım fatih hoca durdurur çünkü hem okan hemde muslera nın performansı için taffarel çok önemli.
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Kendi cebinden ödedi diye biliyorum 430kyı okan ya da alacağına sayılmıştır bursa tarafından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Falcao hala fit durumda. Persie emekli olup gelmişti, adamın işi paraydı.
    Falcaonun işi para olsa Monaco da bizden 2 kat fazla maaş alır

Alıntıları Göster
    falcao buraya gelip biraz kendini sıksa 15 gol atar, kimse de bir sıkıntı çıkarmaz lakin ffp ve yaş ortalamamız ortada, babel den sonra falcao ve bekleri falan işin içine katınca bizi defansif ve ofansif zor zamanlar bekliyor olabilir zira biz ingiltere gibi yılda 50 maç yapıp belli bir çizgiyi koruyabilecek yapıda ülkeler değiliz, 3 kulvara bu yaş ortalaması sıkıntı, yedekler onyekuru gibi 3-4 kadroya gelsin maçı alabilir diyebileceğin ayaklara da sahip değil, 7 milyon maaş isterse gs 2 milyonunu ödesin bizim ülkeye şu ortamda çok çok yüksek, o parayı sponsor oyuncuya değil bizim kasaya versin temiz para.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gündemimizde olduğu iddia edilen Josef de Souza, baldır sakatlığı yüzünden 3 ay forma giyemedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Banega bekleyen arkadaslara onerim beklemesinler. Cunku Seri zaten benzer oyuncu. Biz bundan sonra pasor, uzun boylu kesici alacaz gibi.
    Banega bekleyen arkadaşlar Belhanda'nın satışını beklesinler. Seri benzer oyuncu değil Banega'ya. Seri Ndiaye'ye benzer oyuncu. Oyunun iki yönünü de oynayabilen box to box. Ama oyun aklı ve vizyonu da var oyun kurucu rolünde de oynayabilir. Zaten Seri ve Belhanda'nın arkasına bir kesici alınacak. Banega ancak Belhanda'nın gidişiyle gelir
  • aynen hocam biz de imza parası olarak geri verdik ffpye sıkıntı olmadı kısacası bonservissiz geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Peki seri mi banega mı? Yani banegayı alsak daha mı iyi olurdu?

Alıntıları Göster
    ikisi de değil oranın ilacı kesinlikle ve de keskinlikle sami KEDİRA dır.al kedira yı yaz bir şampiyonluk daha .alayını top diye oynar.neden ilgilinmiyor yönetim bu fuybolcuyla anlamış değil ,juve bu sene düşünmüyorsa kaçırılmaması gerekir.
  • bill54 kullanıcısına yanıt
    Anladım ffpsiz yapmak yeterli bizim için gayet güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.