Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23582359236023612362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SON DAKİKA- Belhanda'nın menajeri William D'avila: "Al-İttihad; Rodrigues ve Da Costa'nın ardından Belhanda'yı istiyor. Teklif verdiler. Henüz anlaşma yok. Müzakere etmemiz gereken detaylar var. Bu transferde ısrarcılar."

Böylece Benjamin Tetteh için kaynak belli oldu. Belhanda'yı 9-10 milyona satıp onu almaya çalışacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 11 Ocak 2019; 14:8:19 >
  • Serdar ve Eren kadro da düşünülmüyor dendiğinde transferler hazırda bekliyor sanmıştım, ne kadar safmışım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Serdar ve Eren kadro da düşünülmüyor dendiğinde transferler hazırda bekliyor sanmıştım, ne kadar safmışım
    Bizde yönetimler değişse bile asla değişmeyen 2 gelenek var. Birisi transferleri son güne sıkıştırmak, diğeri de oyuncularla iyi ayrılamamak. Ama bu sefer Fatih Terim sayesinde Serdar ile iyi ayrıldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Geçen sezon devre arasında Inter'den Nagatomo kiralanırken İtalya bağlantılarını kullanmış hoca. Yoksa Abdürrahim Albayrak'tan bekleyemessin İtalya'ya gidip oyuncu kiralamasını. Ligden Latovlevici ayarında biri alınırdı o paralara.

Flamengo'nun yeniden kiraladığını bilmiyordum bu arada, sağol.
    Nagatomo'ya birçok kez talip olduk hep İtalyadan yana kullandı tercihini. Yedek oyuncu için bağlantı kullanmaya gerek var mıdır? Bağlantıları çok kuvvetliymiş ki İtalya'da İnterde artık yedek bile olmayacak 32 yaşındaki sol bek için 2.5 milyon bonservis verip alabildik. Ben Fatih Hocamın İtalya macerasından sonra İtalya liginden doğru düzgün aldığımız futbolcu hatırlamıyorum Melo dışında onun da bağlantı ile alakası yok. Keşke alabilsek İtalya'dan futbolcu en azından stoper ve bek, kullanılmayan çok oyuncu var biz gidip bilmem neredeki vasat oyuncuya 4 milyon verip alıyoruz.
    Fatih Hocamın elbet ikili ilişkileri vardır ama bu tarz söylemler komik taraftarımızın abartmasından öte değil kimse bu işlerde ikili ilişkinin iyi olmasına bakmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Nagatomo dünya kupasında oynamak istiyordu. İnter de kalsaydı oynayamayacaktı.

Demek ki en iyi maaşı ve oynama garantisini biz verdik ki bize geldi.

Böyle bir ihtimal olamaz mı

Alıntıları Göster
    Galatasaray cephesinden bakalım. Bu oyuncuyu nerden bulmuş olabilir bu yönetim? Bu yonetim bu oyuncuyu ve kulübünü transfere nasıl ikna etmiş? Bu yönetim bir oyuncu nasil transfer edilir onu biliyormuymuş geldiğinde? Abdurrahim Albayrak ile mi gerceklestirmis bu transferi?

Ligde bir tane japon oyuncu yokken niye buraya gelsin ? Interde 1.7M€ alırken, burda 2M€ alacak. Çokta bir fark göremiyorum. Nagatomo oynamayan bir oyuncu da değildi . Bize geldiği sezon ınterde 11 lig maçı 2 kupa maçında oynamış. Bizde 15 superlig 1 kupa macinda oynadi.Yine fark çok az. Japonya milli takımında oynaması içinde sürekli oynayacağı takıma ihtiyacı yok. Zaten başka sol bek yok uluslararası japon.

• Guns N Ac-Dc kullanıcısına yanıt
    Bidon Melo ve Eli ufak Muslera geldi italyadan. Başka hangi oyuncular geldi ki Terim döneminde

Edit: Wesley de varmış, alttaki yorumda arkadaş belirtmiş. Sağolsun.

Ben pek kötü transfer ve oyuncu göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 11 Ocak 2019; 14:36:40 >
  • deatless22 kullanıcısına yanıt
    Sneijder'e bak bakalım nereden gelmiş.
  • konuya girdikçe daralma geliyor bi forvet alın lan artık vicdanınızdamı yok altyapıdan birini koyacaz falan deyin bari nedir bu ya . erenden kurtulduğumuza şükür mü edelim üzülelim mi bilemiyorum artık
  • Bou'penga

Yarınki maçta bu adama dikkat etmek lazım. Oldukça seri bir oyuncu ve aynı zamanda teknik, geçtiğimiz senelerde bayern münih maçında oyuncuya sert dalarak kırmızı kart ile oyun dışı kalmıştı. Almanya-Türkiye maçında da son dk kritik bir penaltı kaçırsa da gelecek vadediyor.

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 11 Ocak 2019; 14:41:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Bidon Melo ve Eli ufak Muslera geldi italyadan. Başka hangi oyuncular geldi ki Terim döneminde

Edit: Wesley de varmış, alttaki yorumda arkadaş belirtmiş. Sağolsun.

Ben pek kötü transfer ve oyuncu göremiyorum
    Ben burada Fatih Hocamı eleştirmiyorum, gereksiz yere kendince anlamlar yükleyen taraftara sözüm. Bu işler ikili ilişki hatır gönüle bakmaz. Sarr geldi İtalyadan bir de Melo ve Muslera. Melo'nun durumu belli Juventus gibi büyük takımda tutmamış istenilmeyen adam sende kiraladın ücretli olarak , Musleraya da 7 milyon verdik sanırım. Bunlar için ikili ilişki iyi olmasına gerek yok.
    İkili ilişkiler ile bu işler çözülecek olsa Ali Lukunkular, Cristanlar, Petreler, Bratular, Yiğitlere para bağlamaz risk almazdı heralde Hocam. Hatta forvetsiz kalmazdık Milan Fiorentina filan forvet kaynıyorken.
    Başkanımızın da Chealsea ve Arsenal ile ikili ilişkileri iyiymiş

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Direk fbli yöneticidsn aktardım bilemicem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al İttihat Belhanda'yla ciddi şekilde ilgileniyor,teklif 8,5 milyon euroymuş 10-11'e bu iş biter.Belhanda'yı sattık diyelim şu dönemde 10 numara pozisyonuna hangi oyuncular alınabilir? fikirlerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Galatasaray cephesinden bakalım. Bu oyuncuyu nerden bulmuş olabilir bu yönetim? Bu yonetim bu oyuncuyu ve kulübünü transfere nasıl ikna etmiş? Bu yönetim bir oyuncu nasil transfer edilir onu biliyormuymuş geldiğinde? Abdurrahim Albayrak ile mi gerceklestirmis bu transferi?

Ligde bir tane japon oyuncu yokken niye buraya gelsin ? Interde 1.7M€ alırken, burda 2M€ alacak. Çokta bir fark göremiyorum. Nagatomo oynamayan bir oyuncu da değildi . Bize geldiği sezon ınterde 11 lig maçı 2 kupa maçında oynamış. Bizde 15 superlig 1 kupa macinda oynadi.Yine fark çok az. Japonya milli takımında oynaması içinde sürekli oynayacağı takıma ihtiyacı yok. Zaten başka sol bek yok uluslararası japon.

Alıntıları Göster
    Inter de son 10 lig maçının 9 unda oynamamış. Birinde ise sadece 15 dakika oynamış. Yani son 10 maçında oynamayan biri herhalde sakatlık, ceza olmadıkça oynayamayacağını anlamıştır.

dünya kupasında oynamak için düzenli forma giyebileceği takıma gelmedi mi?

Japonya futbol federasyonundan teşekkür mektubu gelmedi mi?

Ligde başka japon yoksa o zaman bizim yurt dışına giden Türk oyuncuların vah haline.

İlişkiler madem bu kadar iyi asamoah niye gelmedi o vakit?

İkili ilişkilerle, arkadaşlıkla bu işler olsaydı trezeguet şu anda bizde oynuyor olurdu.

Karşılıkı menfaat olmadıktan sonra geri kalanların pek önemi yok yani. Bilmem anlatabildim mi

• Bir yönetim her transfer döneminde aynı hatayı yapar mı? Ama yapıyor işte. Bizim yönetim yine ilk transfer yapması gereken bölgeyi sona bıraktı. Forvetsiz kalabiliriz.
  • ula şöyle eto robinho geleydi keşke ya :D

• Galatasaray'ın 3.5 milyon Euro bonservis ödediği Marcao için, “Geçen sezon Rize’ye 300 bin Euro'ya önerildi” iddiası yalan çıktı.

Dönemin Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez: "Portekiz Ligi’nden çok sayıda oyuncuyu takip ediyorduk. Çok sıkı bir şekilde transfer incelemesi yapıyorduk. Menajerler çok sayıda oyuncu önermişti. Ancak Marcao'yu hatırlamıyorum.”

Dönemin Rizespor antrenörü Ümit Şahin: "Scout ekibi hocamız İbrahim Üzülmez’in önüne Marcao'yu kesinlikle getirmedi. Portekiz’de oynayan ve bedeli 300 bin Euro olan her oyuncuyu Anadolu’da her kulüp alır."

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Spalletti gelmişti, takımda 4 sol bek vardı. Adam yarım dönemde tüm sol bekleri oynatıp bir rota çizmeye bakıyordu. 4 sol bek için de en çok Yuto oynadı. Sanki olağan üstü solbekler vardıda yuto yedek kaldı. Adam herkese şans verdi. Yapılandırma böyle birşey. Bilmemek ayıp değil, aç interneti öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deatless22 -- 11 Ocak 2019; 16:14:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Al İttihat Belhanda'yla ciddi şekilde ilgileniyor,teklif 8,5 milyon euroymuş 10-11'e bu iş biter.Belhanda'yı sattık diyelim şu dönemde 10 numara pozisyonuna hangi oyuncular alınabilir? fikirlerinizi bekliyorum.
    10m+ üzerine çıkıldığı an satılmalıdır. Belhanda olduğu için değil, bu rakama oyuncuyu satabiliyorsan satman gerektiği için. Avrupanın en üst tabaka klüpleri hariç, büyük klüplerin tamamı bunu yapıyor. Adamın en önemli oyuncusu ama eğer teklif gerçekten iyiyse satıyor. Çünkü biz artık parayı çöpe atabilen klüp değiliz. Ekonomik durumlar ortada. Ki zaten Belhanda satılırsa zannımca hoca 4-4-2 e dönük bir taktikle oynayacak.

Keza Belhandanın oyuna katkısının az olmadığını düşünsemde, Feghouli o işi çok güzel becerebildiğini gösterdi. Emre gelince zaten 1 adam fazla olacak. Şimdiden doğru bi paraya satmak çok mantıklı..

Ama umarım 9-10m+ a satıldıktan sonra gidip bu para Tettehe felan yatırılmaz. Tetteh için kiralama + satın alma opsiyon belki olabilir. Ama bu şekilde bir satma işlemi yapılırsa yerine Balotelli gibi direk koy oynasın diyeceğin bir adam lazım.

• Marcao'dan sonra kadrosuna bir stoper takviyesi daha yapmak isteyen Galatasaray, Manchester City'de forma giyen Mangala transferinde son aşamalara geldi. Mangala'nın İngiliz ekibinden yıllık 4 milyon euro aldığı bildirildi. Tecrübeli oyuncunun 6 aylık maaliyetinin menajerlik ücreti, prim ve bonuslarla birlikte yarım sezon için 2.5 milyon euro olduğu iletildi. Inter de bu transfer için devrede.

Brezilya ekibi Flamengo da, Alan transferi için devreye girdi. Flamengo'nun, Guangzhou Evergrande forması giyen Alan’ı transfer etmek istediği iddia edildi. Flamengo'nun, bu transfer için Alan’a teklif götürdüğü de belirtilmişti. Alan'In 12 Ocak'ta İstanbul'a geleceği iddia edilmişti.
  • 
Sayfa: önceki 23582359236023612362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.