Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (2443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi forvet alamadık arkadaş 6 aydır takımda forvet yok hiç mi girişim yapılmadı. Bu nasıl yönetim bu nasıl bir başkan dünyada bir tek alan varmış gibi peşinde dolaşıp duruyorlar, bu saatten sonra alanın da hmk almayanın da hmk

• bencede caglar soyuncu, atinc nukan, serdar tasci gibi kiralanabilecek turk stoperler varken, semih biraz olmuyor. ama bakalim gorelim, turk oyuncu oynayma/kadroda bulunda zorunlulugu var, o yuzden onemli sayabiliriz. 21 YA ni zaten kaydettirmeye gerek yok, bedelsizse rotasyona cok rahat gider, bu kadar dertlenecek ne var anlamadim?

• Şu Galatasaray tarihinde Fatih Terim kadar maddi manevi katkısı olan yoktur. Ti amo sinyor TERİM
  • Pek takip edemedim son zamanlarda. Kimdir bu Marcao denen eleman?

Öte yandan Ozan'ın bu paraya satılması son derece doğru bir hamle. Altyapıdan çok daha fazla oyuncu çıkmalı A takıma. Ederini bulan satılsın, yoksa nasıl düzlüğe çıkacak bu kulüp? Hatta Marcao falan almak yerine altyapıdan başka bir genci çıkarsaydık A takıma. Hata yapacaksa o yapardı, 4 milyon euroluk adamın pek hata yapma lüksü yok.
  • Kasımpaşadan yardım isteyelim onlar diagne olmazsa şunu alırız diye liste yapmışlardır, taş çatlasın 2 milyon isterler Galatasaray olduğumuz için, kasımpaşa alsa 500 bin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl bir rahatlık ben anlamıyorum gerçekten. Hafta sonu maçın var . Transfer yapacağına 4 tane 11 oyuncunu sattın kadro dışı bıraktın. Ankaragücü yenerse ne olacak peki . Üstüne Başakşehir galip gelirse... Ondan sonra istediğin kadar forvet getir stoper getir neye yarar ? 9 puanlık farkı nasıl kapatacaksın , imkansız. Ocağın ilk haftası alacaktın ki adamın uyum sorunu hallolsun alışsın etsin.
  • Bony falan gelmesin adam son 3 senede 5 gol atmış öyle forvet mi olur. Bize leblebici lazım arkadaş hala anlamadılar.

• Türkiye Futbol Federasyonu, ertelenen Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ilk maçının 22 Ocak Salı günü saat 19:45’te Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanacağını açıkladı.

• K E N kullanıcısına yanıt
    Günümüz teknolojisinde artık hava tahminleri %90'a kadar doğru ve isabetli yapılıyor.
    O gün akşama doğru yoğun kar yağışı olacağı zaten belliydi yani neden bunu kullanmıyorlar. Adamlar boşu boşuna Bolu'ya gittiler.

Bizim düşündüğümüz şeyler bu TFF neden düşünemiyor akıl alır gibi değil.
  • Hoca altyapıdan Mutlu Aksu'ya neden hiç şans vermiyor acaba? Eleman gayet sağlam gözüküyor. En azından ziraat maçlarında oynatabilir.

• Bony sakatlanmazsa iş yapar. Son senelerde sakatlıktan çok çekti. Başka seçenek yoksa alınması gereken bir risk, hele konuşulduğu gibi bonservissiz olursa denenmesinde sakınca yok. Kontratına, sakatlığına karşı bizi koruyan maddelerin de konulması şartıyla tabi. Düşük maaş+yüksek gol primleri, ya da uzun süreli sakatlıkta fesih hakkı, kısa süreli sözleşme gibi.

Bony'nin önünde bir A planı vardır diye umuyorum yine de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Herkes duyurdu bir Galatasaray Yönetimi duyuramadı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Günümüz teknolojisinde artık hava tahminleri %90'a kadar doğru ve isabetli yapılıyor.
    O gün akşama doğru yoğun kar yağışı olacağı zaten belliydi yani neden bunu kullanmıyorlar. Adamlar boşu boşuna Bolu'ya gittiler.

Bizim düşündüğümüz şeyler bu TFF neden düşünemiyor akıl alır gibi değil.
    Bu ülkede hangi kurumun başında hak eden, eğitimini almış kişiler oturuyor ki? Hava durumuna bakmaktan, sorgulatmaktan acizler.
  • Bony ne kardeşim? Oldu olacak Şevşenko, Inzaghi alalım. Adamların ayağına 10 yıldır top değmedi bizde iş yapar. Bize top oynamayan değil top oynayan adam lazım. Ligde filan bir hedefimiz var. Ama sanırım yönetimin bu hedefleri ile taraftar hedefleri eşleşmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Herkes duyurdu bir Galatasaray Yönetimi duyuramadı zaten

Alıntıları Göster
    Sürekli geliyor efendim, durduramıyoruz.
  • Portekiz liginin sonuncusu bu sene başında almış çok cüzi bi miktar veya bedavaya. 6 ay sonra da 4e bize kitledi

Maçını izleyenler berbattı diyor

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Doğru :d

• 
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.