Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (1341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13391340134113421343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jason Momoa

Onlar da kendi reklamlarının peşindeydi.Şu kulübe düzgün bir yönetim gelmez.

Alıntıları Göster
    Son yıllarda gelen en dengeli başkan belki de yarsuvat tı. Gerektiği yerde gerektiği kadar konuşurdu. Transfer yapmaya kalkışsaydı ne yapardı bilinmez ama duruş olarak son yılların en iyilerinden biriydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sezonun flash oyuncusu Donk'dan bu kadar kolay vazgeçilmemeli. Stoper oynayabilirdi..

Ben olsam Sinan'ın yerine Emre Akbaba oynatır, donk-fernando-belhanda orta sahası kurardım. Defans'ın birinci adamı serdar'dır, 2. olarak donk ve maicon arasında seçim yapacağız bundan sonra.
  • defiantman kullanıcısına yanıt
    Hala nasıl Emre'yi ilk 11'e yazıyorsunuz ?
  • quote:

Onlar da kendi reklamlarının peşindeydi.Şu kulübe düzgün bir yönetim gelmez.

Alıntıları Göster
    Reklam filan hocam en azından şu takıma gerekli takviyeleri yaparlardı Faruk Süren'in damadı Burak Elmas ile yeni bir başarıya koşabilirdik gittik Dursun v2'yi başa getirdik. En azından Dursun Özbek , Cenk Ergün gibi bir adamla çalışıyordu şimdi Transferle ilgilenen yöneticimiz İngilizcesi bile olmayan , Amrabat'a zamanında 8m € para veren Abdurrahim Albayrak. Gelen gideni aratır atasözünün örneği gibi bir olay var şuanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Bugün yönetimlik birşey yoktu arkadaşlar, tamam forvet transferi yapmadılar hatalı adamlar ama yapsalar bile bugün oynayamacaktıki neyin afra tafrası bu? 6 ay sıkıntı çekeceğiz ama dibe batmayacağız sakin olun allah aşkına.
    Transferi son güne bırakmayacaklardı zaten. Neden son gün yapılması zorunlulukmuş gibi düşünüyorsun ki?

İnsan gibi kamp başlamadan stoperi forveti alsalar şimdiye gayet rahat oynardı. Lig başlamış hala kimin gittiği, kimin geldiği belli değil.

• Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Düşüncene saygı duyuyorum ama bize verdiği katkı çok mu büyük gerçekten Sinan'ın.
    Ben açıkçası verilen şansı iyi kullanmadığını düşünüyorum.
    Sinan çok yetenekli ama hala bunu sahaya yansıtmış değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Geçen sezonun flash oyuncusu Donk'dan bu kadar kolay vazgeçilmemeli. Stoper oynayabilirdi..

Ben olsam Sinan'ın yerine Emre Akbaba oynatır, donk-fernando-belhanda orta sahası kurardım. Defans'ın birinci adamı serdar'dır, 2. olarak donk ve maicon arasında seçim yapacağız bundan sonra.
    Hocam bence Donk-Fernando-Ndiaye aynı anda sahaya sürülüp Aukut Kocaman tarzı başarıya dayalı kanser futbol oynatılmalı bu forvet yokluğunda bir tek EURO 2016 Contesi gibi defansif futbol

işe yarar kanatlardan gol bulmaya çalışırız Garry ve Onyekuru bunu yapacak potansiyele sahip. Gerçi ne desek Emre Akbaba gibi bir Ali Koç tuzağına kanıp FFP'yi karşılamak için gol kralını satan

yönetime az gelir tabii
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Çünkü Emre daha bizde 2 maç oynadı. Ve büyük takım tecrübesini ilk defa yaşıyor. Kafası rahatken Alanya'da iyi futbol oynadı, ben inanıyorum bizde de başarılı olacağına. Fatih Terim de mutlaka bir ışık gördü diye düşünüyorum. Belhanda gibi agresif ve rahatsız bir edici bir oyuncu yerine onu tercih ettim.
  • quote:

Allah belalarını versin

fenerle olan olayları 4 maçlı kırmıza kartla unutturdular sanki kırmızı kartları biz gösterttik zorla

tek hatımız ben orda değildim gerçi orada ki taraftarın hatası oley çekmekti belki

şimdi kupasını elinde alan ve ayrıca alexin kendini patates çuvalı gibi yere attıp faul aldığı onları dayak yiyip faul alamadığı maçı unuttu trabzonlular ve bütün trabzonlulara baş düşman biz olduk

ve şimdi bir güzel kayseriye bile evinde yenilen fenere bak gene yenilecekler görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 2 Eylül 2018; 1:36:29 >

• quote:

Allah belalarını versin

Bizim Abdurrahim özür dilesin işte bunlardan. Neymiş kupa müzede durur lafından alınmışlar. Şimdi ağır bir şey yazacağımda neyse hadi gece gece..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB2ACA95A

Oğlum 4 ay bu eren maicona falan nasıl katlanacaz ya
    Dört ay olsa öp başına koy. Bizim yöneticiler devre arasında da transfer yapamayacak. Son güne kadar olmayacak bir-iki isimle uğraşıp son gün yine "transferi kapadık." derlerse hiç şaşırmam.

• [Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Belhanda yarından itibaren kadro dışı bırakılıp , paf takıma gönderilmeli. Maicon'un ise şu dakikadan sonra Arabistan kulübüne gönderilmesi için baskı yapılması lazım. Eren Derdiyok ve Sinan Gümüşten ise kendilerine kulüp bulmaları istenmeli.

Devre arası :

Top Class Forvet

Top Classs 8 Numara

2 tane nokta atışı Scout transferi

YAPILMAK ZORUNDA.

Yönetim FFP'yi bahane edip elini taşın altına sokmak istemiyorsa yarın istifasını versin bu lig böyle gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unforgiven Phoenix

Reklam filan hocam en azından şu takıma gerekli takviyeleri yaparlardı Faruk Süren'in damadı Burak Elmas ile yeni bir başarıya koşabilirdik gittik Dursun v2'yi başa getirdik. En azından Dursun Özbek , Cenk Ergün gibi bir adamla çalışıyordu şimdi Transferle ilgilenen yöneticimiz İngilizcesi bile olmayan , Amrabat'a zamanında 8m € para veren Abdurrahim Albayrak. Gelen gideni aratır atasözünün örneği gibi bir olay var şuanda.

Alıntıları Göster
    şu vizyon kelimesini türkçeden atmak lazım, önüne gelen saçma sapan kullanmaya başladı. 60 milyon para harcayan adamla kıt kanaat transfer yapmaya çalışan adamları karşılaştırması yetmemiş, üstüne olumsuz manada amrabat örneği verip 10 milyon bonservis 4 milyon yıllık ödenen belhandayı, 8 milyon bonservis verilen maiconu yazmıyor. çünkü onlar transfer başarısı değil mi

ah be cenk ergün, sen gittin transfer yapamaz oldul.. avrupai havası vardı üstelik adamın, başka ne gerekir ki vizyon için

• [Galatasaray 2018/2019  Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23

Belhanda yarından itibaren kadro dışı bırakılıp , paf takıma gönderilmeli. Maicon'un ise şu dakikadan sonra Arabistan kulübüne gönderilmesi için baskı yapılması lazım. Eren Derdiyok ve Sinan Gümüşten ise kendilerine kulüp bulmaları istenmeli.

Devre arası :

Top Class Forvet

Top Classs 8 Numara

2 tane nokta atışı Scout transferi

YAPILMAK ZORUNDA.

Yönetim FFP'yi bahane edip elini taşın altına sokmak istemiyorsa yarın istifasını versin bu lig böyle gitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven Phoenix -- 2 Eylül 2018; 1:41:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Transferi son güne bırakmayacaklardı zaten. Neden son gün yapılması zorunlulukmuş gibi düşünüyorsun ki?

İnsan gibi kamp başlamadan stoperi forveti alsalar şimdiye gayet rahat oynardı. Lig başlamış hala kimin gittiği, kimin geldiği belli değil.

Alıntıları Göster
    malesef futbolda 2. sınıf ülkeyiz. Transfer sezonu açıldığında top class takımlar alacaklarını alır, sonra döküntüler kalır. Hani pazara kapanmasına son 1 saat kala gitmişsindir. DOmates alacaksın, çürüklerin arasından iyi bulmaya çalışırsın. bizim ülke de o hesap. kimler boşta diye bekliyoruz.

Bu sene sizin zaten ffp kastı. Mecbur oyuncu satıp elinizde ne para kaldığına baktınız.

+kur bu yaz 2 ye katladı ve klüplerimize

• Aslında 4-3-3 Aykut taktiğine yatsak her maç 1-0 alırız Avrupa’da da iş yapar.

Muslera

Mariano-Maicon-Serdar-Nagatomo

Ndiaye-Fernando-Donk

Emre-Henry-Garry

Feghouli de bu takımda oynar ona göre mevkilerde kaydırma yapılır.

Eren,Sinan,Ahmet bu takımın futbolcusu olacak seviyede değil.

Belhanda zaten ayrı bir vaka.

• olmadı seyircilere bir hareket yaparsınız taraftarlar zaten atlıyor sahaya :D :D :D Sadece Galatasarayın ve Fenerbahçenin şampiyonluk için yarıştığı günlere gelsek keşke :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Aslında 4-3-3 Aykut taktiğine yatsak her maç 1-0 alırız Avrupa’da da iş yapar.

Muslera

Mariano-Maicon-Serdar-Nagatomo

Ndiaye-Fernando-Donk

Emre-Henry-Garry

Feghouli de bu takımda oynar ona göre mevkilerde kaydırma yapılır.

Eren,Sinan,Ahmet bu takımın futbolcusu olacak seviyede değil.

Belhanda zaten ayrı bir vaka.
    Yukarıda yazdım zaten forvetsiz bir kadronun yapacağı en iyi taktik budur kanser futbol Aykut Kocaman UEFA'da yarı finale çıktı biz de zaten UEFA grubu çektik bence gayet güzel taktik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kty_Ylmztrk

olmadı seyircilere bir hareket yaparsınız taraftarlar zaten atlıyor sahaya :D :D :D Sadece Galatasarayın ve Fenerbahçenin şampiyonluk için yarıştığı günlere gelsek keşke :))
    volkan oynamıyacak gibi bir daha.trabzon maçına özel volkan,alper oynarsa her türlü bizde maç :)
  • quote:

Allah belalarını versin

bunlar oranın en çok hamsi yiyen tipleri, trabzanda bu havalar normal haliyle, maalesef bu ülke birçok alanda olduğu gibi bu konularda da mağara devrinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 13391340134113421343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.