Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26222623262426252626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aMiraL*

quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Ulan Muslera ya laf söyleyen adamlar var adam ne yapsın. 10 dk periscope baktım adamlar tek kale ezerek oynuyor 2 kere 2 4 sorun tudor korkak futbol oynatıyor yaşlanmış geriye sanki realle oynuyor

Reale karşı bu kadar ezilmemiştik. İkinci golden önce 20 dakika orta sahayı geçemedik. %100 4 veya 5 gol pozisyonu buldular.

Bak ne yapacan biliyonmu yok öyle basın toplantısı bilmem ne sen yenilirsin ama böyle değil anında tudor s.. diceksin anında koycan kapıya . BJK tarihinde böyle ezememistir gsyi yıllardır izliyoruz maç kimse kimseyi kandirmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komedi ya adamlar becerikli olsa 8-0 olacak

• Ben de galatasarayliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zsaten beşiktaş alır demiştim netti bu ama bu kadarda rezalet oynanamz..

• Biraz becerikli olsalar 6-0 falan unutulurdu. Bu utanç da yeter bize

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bütün zorlu maçlarımızı deplasmanda oynadık bitirdik bundan sonra seri galibiyetlerle devam etmemiz gerekiyor. Yediğimiz ilk golden sonra yaşadığımız konsantrasyon kaybı baya olumsuz etkiledi. Yapacak bir şey yok, Tudor'luk bir durumda yok maça iyi bir kadroyla çıktı ama oluyor bunlar.

Ya nasıl Tudorluk bir şey yok ya :) rakibin neredeyse senin tek adamının bonservisiyle kurulmuş, adamlar şampiyonlar liginde gruptan çıkmış, senin takımınla dalga geçiyor.

Tudor hiç bir hedef maçı kazanamadı, kim başaracak bu işi ya ? Çocuk kandırır gibi yorumlar yapmayın artık...

Bu futbolla şampiyon olsan ne olur ? Bu kafayla şampiyonlar liginde bizi parçalar rakipler...

Yönetim ve Tudorun defolup gitmesi lazım aksini savunan Galatasaraylıyım demesin

• 7 8 olurdu biraz becerikli olsalar.

• Uzatmalarla birlikte belki de 10 dakika var denayer in yerine linnes giriyor. En büyük sıkıntı kabullenmişlik. Bu konu da tudor u en çok savunanlardan biri bendim ama bu saatten sonra tudor la zor diyorum.

• Defansın hali içler acısı malesef bjk son 3 maçta toplam bu kadar pozisyon bulamadı

• Tudor futboldan soğuttu hepimizi

• Bizim kendimiz için oynadığımızdan daha çok bize oynuyor bjkli oyuncular. Kaçırmasalar tarihi farkı görebilirdik.

• Galatasaray güçlü takımlarla oynamadı dediğimizde gülüp dalga geçenler vardı burda

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Defansın hali içler acısı malesef bjk son 3 maçta toplam bu kadar pozisyon bulamadı

Yine 3 lü defans çıktı değil mi köylü?

• Haftaya Kayserispor bizim yapamadığımızı yapar bakın görün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Muslera da biterse GS derbi kazanamayan sıradan bir anadolu takımından hallice olur dedik.

Yine haklı çıktık.

Bi kaleci galatasaray için kritik olabilir mi evet oluyor

musleranın son 3 sene kurtardığı maçları, puan getirdiği maçları ergenler hatırlamaz

muslera çökerse gs de çöker
  • Tudor bitti kimse kusra bakmasın böyle kötü oynanan derbiler görmedik Galatasaraylılar olarak. En kötü zamanımızda bile yol yakınken gitmeli.

• Belhanda kaç haftadır ruh gibi sahada geziyor. Feghouli kupa maçında hiç bir varlık gösteremedi. Ancak buna rağmen ikisi de ilk 11 başlatıldılar. Tudor'la olacak hiç bir şey yok. Bizim amacımız süper ligde anadolu takımlarını yenmek değil ki şu takım ligde rakiplerine eziliyor. ŞL'de hiç bir varlık gösteremez.
  • 6 yediğimiz Real Madrid maçında bu kadar ezilmemiştik. 4 er yediğimiz şampiyonlar ligi maçlarında daha iyiydik

• Maç öncesi şaka olarak beşiktaş bize 8 atar yazmıştım.

neredeyse gerçek oluyordu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

quote:

Ulan Muslera ya laf söyleyen adamlar var adam ne yapsın. 10 dk periscope baktım adamlar tek kale ezerek oynuyor 2 kere 2 4 sorun tudor korkak futbol oynatıyor yaşlanmış geriye sanki realle oynuyor

Reale karşı bu kadar ezilmemiştik. İkinci golden önce 20 dakika orta sahayı geçemedik. %100 4 veya 5 gol pozisyonu buldular.

Bak ne yapacan biliyonmu yok öyle basın toplantısı bilmem ne sen yenilirsin ama böyle değil anında tudor s.. diceksin anında koycan kapıya . BJK tarihinde böyle ezememistir gsyi yıllardır izliyoruz maç kimse kimseyi kandirmasin

Aynen öyle. 2 senedir Galatasaray gibi bir takım nasıl derbi kazanamaz bunun hesabını kimse veremez ama adam inatla görevine devam edebiliyor. Beşiktaş tarihi farkı kaçırdı. Verilmiş sadakamız varmış.

• 
Sayfa: önceki 26222623262426252626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.