Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23022303230423052306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lucas10

Monaco'nun 11 i

1-Subasic
    25-Glik
    5-Jemerson
    19-Sidibé
    38-Touré
    2-Fabinho
    8-Moutinho
    17-Tielemans
    27-Lemar
    14-Baldé
    9-Falcao

1-2 ft
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Monaco çöp Beşiktaş en kolay gruba düşmüş. Monaco yürüyor resmen sahada bitmiş bu takım.

https://i.hizliresim.com/MaogWk.png

R

Bu Monaco o Monaco mu sence ?

bu monaco oestersaunds yada vardar kalitesinde değil tabiki. Şansa bala 3 te 3 yaptık. 6 da 6 yaparsak emin ol o da şansa olur

• quote:

Orijinalden alıntı: armadillo dalagı

Adamlar kendilerine avrupa fatihi demeye başladılar

• Bugün bjk nin yeneceğini düşünüyordum ve nitekimde iddaa da 2 oynadım, ama maç öncesi bjk bölümüne bir göz atayım dedim Şenol Güneş'e sallayan mu dersin Seoul a Trabzon'a gönderen mi dersin, şimdi tekrardan filozof olmuş kimse bundan sonra Galatasaray taraftarına iyi gün taraftarı yeaaaa demesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Bugün bjk nin yeneceğini düşünüyordum ve nitekimde iddaa da 2 oynadım, ama maç öncesi bjk bölümüne bir göz atayım dedim Şenol Güneş'e sallayan mu dersin Seoul a Trabzon'a gönderen mi dersin, şimdi tekrardan filozof olmuş kimse bundan sonra Galatasaray taraftarına iyi gün taraftarı yeaaaa demesin

Aynen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

quote:

quote:

Monaco çöp Beşiktaş en kolay gruba düşmüş. Monaco yürüyor resmen sahada bitmiş bu takım.

R

bu monaco oestersaunds yada vardar kalitesinde değil tabiki. Şansa bala 3 te 3 yaptık. 6 da 6 yaparsak emin ol o da şansa olur

Grubtan çıkın öpücekler sizi

Elenirsek hunharca sevincen demi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

R

Grubtan çıkın öpücekler sizi

Elenirsek hunharca sevincen demi

Çok mutlu bir gün olacak

• Sonra sabah uyandığında altında bir islaklik hissetme

• quote:

Sonra sabah uyandığında altında bir islaklik hissetme

Öyle bir sorunum yok olanlar düşünsün
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

quote:

quote:

R

Sus ve avrupa fatihini tebrik et.

Çocuk musunuz siz şu yoruma bak ne kadar itici.

Itici olan ne biliyor musun hicbir Turk takiminin basaramadigini yapip avrupa'nin en buyuk turnuvasinda 3'te 3 yapan Besiktas'i tebrik etmek yerine portekiz takimindan alman takimindan fransiz takimlarindan medet uman bir bolumu feto sempatizani olan tipler.

Bi taneniz de kupa kaldirin falan demis Cenk'in attigi 1 gol Hakan Sukur'un elinde kalkan kupadan 10 kat daha degerlidir benim icin.

Hadi eyvAllah.

Kupa almadan fatih olamazsın. Kara karga olur ama.

Gercekler ACITIR.

Hadi selametle

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.

• Konu tam ss'lik konu olmuşta uğraşamam. Bak bjk taraftarına neden kendi bölümlerinde avrupa fatihi olduk diye yazmayıp direk galatasaray konusuna yazıyor. Çünkü galatasaray zamanında oldu. Yok öyle 3 kuruşa , 5 köfte sanarsın 3 maçı değil kupayı aldılar. Önce gider kupayı alırsın sonra fatih olursun ama malesef anca rüyanda görürsünüz o kupayı.
  • Yabancı sınırının kalkmasının meyvelerini kulüpler bazında alıyoruz. Eski kabız, kısır maçlar yerini Daha zevkli, kaliteli, tempolu bir lige bıraktı.

Avrupa'da zar zor çıkılan, elenilen gruplardan, belki de bir Türk takımı ilk defa gruptan lider çıkacak.

Portekiz'de Porto'yu, Fransa'da Monaco'yu yenmek efsanevi başarılar değil. Bunu Beşiktaş'ın başarısını küçümsemek için söylemiyorum; olması gereken çıta bu olduğu için söylüyorum. Şu Avrupa'nın orta sınıf takımlarını gözümüzde şişirip şişirip yeteneksiz Türk futbolcularla rezil olmaktan kurtuluruz bundan sonra umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beamer -- 18 Ekim 2017; 2:7:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Yabancı sınırının kalkmasının meyvelerini kulüpler bazında alıyoruz. Eski kabız, kısır maçlar yerini Daha zevkli, kaliteli, tempolu bir lige bıraktı.

Avrupa'da zar zor çıkılan, elenilen gruplardan, belki de bir Türk takımı ilk defa gruptan lider çıkacak.

Portekiz'de Porto'yu, Fransa'da Monaco'yu yenmek efsanevi başarılar değil. Bunu Beşiktaş'ın başarısını küçümsemek için söylemiyorum; olması gereken çıta bu olduğu için söylüyorum. Şu Avrupa'nın orta sınıf takımlarını gözümüzde şişirip şişirip yeteneksiz Türk futbolcularla rezil olmaktan kurtuluruz bundan sonra umarım.

bi tanesi kendi liginde lider,diğeri psg’nin ardından ikinci.şampiyonlar ligi grup lideri olmak,3. Torbadan katılıp 3’te 3 yapmak Türk futbolu adına efsanevi başarılardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

R

Ahaha seviyorum böyle kapakları.

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    Değil kardeşim bu grupta değil.

Kendi liginde 1. dediğin sanırsın La Liga, bildiğin fos bir lig Portekiz ligi, Chaves, Guiemeres, Setubal vs hiç birini duydun mu bu takımların? Oradaki herhangi bir takımı al bizim lige koy küme düşmemeye oynar.

PSG'nin ardından ikinci dediğin 6 puan fark var zaten ST. Etienne'den 2 puan yukarıda sadece. Monaco geçen seneki Monaco olsa zaten şu grupta şu an 9 puanı vardı emin ol.

Şu takımları abartmayı bırakın artık, tekrar söylüyorum Beşiktaş'ın başarısını küçümsemiyorum ama efsanevi bir başarı değil. Diyorum olması gereken çıta bu. Şimdiye kadar olamıyordu çünkü yabancı sınırı denen bir kambur vardı Türk futbolunun üzerinde.

Her grupta milyon tane hesap yapıyorduk emin ol 6+0+4 olsa bu grupta bile şu an milyon hesap yapıyor olurduk ki şu grup gerçekten lider çıkılması gereken, en kötü liderlik mücadelesi verilmesi gereken bir grup. Nitekim o şekilde de ilerliyor.

• quote:

Kendi liginde 1. dediğin sanırsın La Liga, bildiğin fos bir lig Portekiz ligi, Chaves, Guiemeres, Setubal vs hiç birini duydun mu bu takımların? Oradaki herhangi bir takımı al bizim lige koy küme düşmemeye oynar.

PSG'nin ardından ikinci dediğin 6 puan fark var zaten ST. Etienne'den 2 puan yukarıda sadece. Monaco geçen seneki Monaco olsa zaten şu grupta şu an 9 puanı vardı emin ol.

Şu takımları abartmayı bırakın artık, tekrar söylüyorum Beşiktaş'ın başarısını küçümsemiyorum ama efsanevi bir başarı değil. Diyorum olması gereken çıta bu. Şimdiye kadar olamıyordu çünkü yabancı sınırı denen bir kambur vardı Türk futbolunun üzerinde.

Her grupta milyon tane hesap yapıyorduk emin ol 6+0+4 olsa bu grupta bile şu an milyon hesap yapıyor olurduk ki şu grup gerçekten lider çıkılması gereken, en kötü liderlik mücadelesi verilmesi gereken bir grup. Nitekim o şekilde de ilerliyor.

aynı mantıkla bakacak olursak,cluj’lu braga’lı gruptan çıkıp son 16’da Schalke gibi bir orta seviyeyi yenerek çeyrek yapmanızda efsanevi bir başarı değildi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    Değildi zaten onlara kim efsanevi diyor ki? O sezon efsanevi olan şey burada Real Madrid'e 3 gol atmaktı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

aynı mantıkla bakacak olursak,cluj’lu braga’lı gruptan çıkıp son 16’da Schalke gibi bir orta seviyeyi yenerek çeyrek yapmanızda efsanevi bir başarı değildi ?

Efsanevi başarı Real Madrid'e karşı 4 ve 5 tezahüratları yapmaktır.

3. golden sonra 4 tezahüratı yaptık, 4. golde geldi son 10 dakika kala ama ofsayttan sayılmadı.

Bir sonraki sene de, o sene şampiyonlar ligini kazanacak Real Madrid'li ve bir sonraki sene şampiyonlar ligi finalisti olacak Juventus'u yenerek evine göndermektir efsanevi başarı.

Ayrıca sidik yarıştırmanın alemi yok. Avrupada takımlarımız puan toplayamazsa şampiyon takım direk gruplara kalamıcaz yakında. O yüzden her toplanan puan 3 büyükler içinde çok önemli.

Ama sidik yarıştırmanın da bir dengesi olur. En iyi oyuncularını kaybetmiş Monaco'yu, Avrupa liglerinde ilk kez mücadele eden Leipzig'i yenmekle, yukarı da örneklerini verdiğim başarıları kıyaslamanın da hiçbir mantığı yok. Schalke 04 takımına da orta seviye demişsin ama, o sene şampiyonlar ligi grubundan namağlup çıktığını, o kadrodaki bazı oyuncuların Avrupa'nın diğer takımlarına kaç milyon Euro'lara transfer olduğunu istersen bir araştır. O Schalke takımıyla şuan hayatlarında ilk kez Avrupa kupalarında mücadele eden oyuncular topluluğu Leipzig ile dağlar kadar fark var. Eğer kıyaslama yapacaksan dönemine göre kıyaslama yapta, adil olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özge Gürel -- 18 Ekim 2017; 5:29:10 >

• Hala Belhandaya sallayanlar var. Yürüyen 10 numara istemiyoruz Tudor zaten istemez. Adam koşmayan mücadele etmeyen oyuncuyu ilk 11 e almıyor.

Belhanda koşan mücadele eden atakları başlatan oyuncu. 1O numara değil 2 tane 8 numara oynuyor orta sahamızda aslında.

Fernando Ndiaye Belhanda bu 3 lü orta sahamız için vazgeçilmez birini çıkarınca takım değişiyor.

Selçuk 1 maç iyi oynadı. Birkaç maç oynasın koşmayıp yine yan pas geri paslara başlayacaktır.

• quote:

Hala Belhandaya sallayanlar var. Yürüyen 10 numara istemiyoruz Tudor zaten istemez. Adam koşmayan mücadele etmeyen oyuncuyu ilk 11 e almıyor.

Belhanda koşan mücadele eden atakları başlatan oyuncu. 1O numara değil 2 tane 8 numara oynuyor orta sahamızda aslında.

Fernando Ndiaye Belhanda bu 3 lü orta sahamız için vazgeçilmez birini çıkarınca takım değişiyor.

Selçuk 1 maç iyi oynadı. Birkaç maç oynasın koşmayıp yine yan pas geri paslara başlayacaktır.

Belhanda nın eleştirilmesi kadar normal bir şey yok. Sonuçta bu adam NDiaye kadar bir oyuncuydu ne diye o kadar bonservis üstüne o kadar da yüksek maaş ödedik ödüyoruz. Koşmayan yatan oyuncu isteyen yok ama marifet hem koşan hem de gerekli ara paslarını atan, şutları çeken golleri atan oyuncuyu bulmak. Yoksa Belhanda kötü bir oyuncu sayılmaz ama o paraların verileceği peşinden koşulacak adam da değil en azından şu ana kadar gösterdiği performans için. Belki bir anda çıkış yapar bilemem.

Onun haricinde hala BJK nin aldığı galibiyetleri küçük görmeye çalışanları da anlamıyorum. Ya grup ne olursa olsun CL de 3 te 3 yapmak hiç kolay bir başarı değil. Sonuçta Monaco Fransa liginden Leipzig Almanya liginden geliyor nesi küçümsenebilir bu takımların? Transfer yaparken adam Fransa liginde 15 gol attıysa burada 30 atar demeyi biliyor herkes sonra gelmiş Monaco da takım mı ya diyor. Neyin kafası hiç anlamıyorum. BJK büyük işler yapıyor ve umarım böyle devam eder. Umarım GS de onların seviyesine çıkmayı başarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osonguler -- 18 Ekim 2017; 7:57:50 >

• 
Sayfa: önceki 23022303230423052306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.