Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.241.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slymndgn

Asamoah Sivas maçından sonra açıklanır :) Sol kanat oynayacak inşallah karaboğamız, sol bekte linnes oynamalı, Asamoahın gelişi onu çok rahatlatacaktır.

Lines yedeğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: misafir sevmeyen adam

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Vay be o zamanın şartlarında şu Jardel'e 17 milyon euro vermişiz kulübün batışı o gün başlamış.
  • Arda'nın gelme olayında da asla gelmesini istemiyordum.Takımı bozar,gruplaşma yapar,oyun içinde çok ağır kalır diye...Şu son milli takıma geri dönme ve Selçuk ile ilgili attığı mesaj ile takımın iç işlerine karıştı resmen ve bunu daha takıma gelmeden yaptı,gelince neler yapar siz düşünün.Alırlarsa güzelim kadronun içine ederler.
  • Spinazzola mı nedir o kesin Atalanta'da kalıyor galiba Höwedes'i alırsa Juve Asamoah bize gelecekmiş son durum bu.
  • Yahu herkes yasin satilsin volkan iyi yedek olur diyor.yasin volkandan bin kere daha oyuncudur.bu volkandan simdiye kadar kim ne hayir gordu?ne basarisi var.kac gol kac asist yapti en iyi sezonunda? Sut atmaz gol atmaz asust yapmaz calim atar faydasi yok, İşi gucu 1.62 boyuyla rakiple hakemle oynamak ruhsuz antipatik bir oyuncu.gittigi her takimda faydasiz yetersiz olmuş futbol bilgisi ve mantigi bölgesel amatör lig kadar olan bir adam.

Bi adamdan g.saraya yedek bile olmaz.yasin hic degilse firca yediginde yuhalandiginda kendini duzeltip kafaya takiyor 3/5 hafta duzgn oynuyor gol atiyor asist yapiyor.

Wellington ise pres yapmaz devamliligi yoktur ama bitiriciligi gomisten de erenden de iyi.cok iyi bir yedek olur.sikistiginda al oyuna bir sekilde atar o. Bonservisi yok.makul bir ucretle cok yerinde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Ayrılıyor o zaman Juveden inşallah gelir bize
  • Haklısınız farklı formasyonlar denenebilirdi ancak sonuç olarak 4-2-3-1 dönüşümlü 3-4-3 formasyonunda oynuyoruz.

Öyle bir şey demem ancak piyasa çok yükseldi insanlar bunu anlamıyor. Bu paralara en iyi oyuncuyu almadık belki ama sisteme en uygun oyuncuyu almışız gibi duruyor. Şu ana kadar performansı beni tam olarak memnun etmese de biraz daha alışacağını da düşünüyorum tabi.

Nasri'yi ben de isterdim hem sol kanatta, hem de 10 numara pozisyonunda oynayabilen bir futbolcu ancak denildiği gibi doping ve disiplin gibi sorunları var. Bozabilirdi de takımı.

Benim de fikirlerim değişebilir tabi sezon sonunda fazla katkısı olmamış olursa ama Belhanda her daim piyasası olan bir futbolcu, bu sene bekleneni veremese de seneye 28 yaşında olacak yine en kötü 5-6 milyona satabileceğimizi düşünüyorum.

Öğretmen değilim, neden ki?

• Asamoah bitti galiba beyler.

• RoLaN R kullanıcısına yanıt
    Harfiyen katılıyorum. Hala alternatif diye 31 yaşına gelmiş ve son yıllarda kayda değer başarısı olmayan yerliler isteniyor, ilginç.

Altınordu gibi kulüplerden genç oyunculara yönelinmesi daha doğru olmaz mı ?

Mesela yedek kaleci olarak Berke Özer var. Solbek Yusuf Acer. Neden bir Cengiz Ünder ayarında oyuncu daha çıkmasın ? Kaleci olur, sol bek olur, sol kanat olur. 1 - 2 tane böyle transfer yapmak lazım. Ve üzerinde durmak lazım.
  • [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• Asamoah'ı hiç izlemedim hücum yönü nasıldır arkadaşlar? Sol açıkta oynayabilir mi ve katkısı nasıl olur acaba ön tarafta.
  • Beamer kullanıcısına yanıt
    Bilkent Üniversitesi imzasını görünce oradan çağırışım yaptı. Birde üyelik tarihiniz eski olsa gerek. Hem düzgün üslübunuz,yazdıklarınız, hem de mesaj sayısı ile acaba öğretmen misiniz diye merak ettim.
  • Asamoah gelse bile ilk 11 seviyesinde stoper transferi şart oğlu şart, Serdar Aziz'in her an oynamama riski var. Veya Maicon cezalı veya sakat olsa komple yandık, bu yedeklerle olmaz

Ayrıca kadroda derinlik hiç yok. Sinan ve Yasinin tripli halleriyle sene geçmez, rotasyona da birileri bakılmalı

• Asamoah transfer görüşmesi için gana milli takımından izim almış.

Gana basını, Asamoh'ın Gana Milli Takımı'nın hocası Kwesi Appiah'tan sakat olmamasına rağmen izin aldığını yazarken, bu hamleyi G.Saray'a transferin netleştirmek için yaptığı ileri sürüldü..

Beyler GELİYOR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Asamoah bitti galiba beyler.

Hadi inşallah ya.kaynak?

• Sağ olun hocam çok eskiden kayıt olmuştum foruma ondan mesaj sayısı yüksek. Bilkent'te de öğrenciydim, bu sene mezun oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Asamoah Sivas maçından sonra açıklanır :) Sol kanat oynayacak inşallah karaboğamız, sol bekte linnes oynamalı, Asamoahın gelişi onu çok rahatlatacaktır.

Herkes sol bek olarak düşünüyor ama dediğin gibi önde oynayıp şu an Tolga'nın üstlendiği rolü de üstlenebilir. Açıkçası gelirse elimizi sol çizgi ve orta sahada çok rahatlatacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passoligim gelmedi de bu telefondan gösterip gitme olayı Ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

Orijinalden alıntı: misafir sevmeyen adam

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

Vay be o zamanın şartlarında şu Jardel'e 17 milyon euro vermişiz kulübün batışı o gün başlamış.

O paranın hepsini Cem Uzan ödedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Passoligim gelmedi de bu telefondan gösterip gitme olayı Ne ?

Passolig uygulamasını indirin hocam sonra giriş yapın biletlerim bölümünden nfc ile okutup geçebiliyorsunuz turnikelerden.

• 
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.