Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güntekin Onay'dan Galatasaray'a sert tepki

Bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de adama bakarım adam mı diye? Demiş Mevlana.Fakat ben şimdilik tersten gitmek istiyorum.

Olaya geçmeden önce şunu belirtmek isterim.Kimdir bu güntekin denen zat kimdir? Alametifarikası nedir? Bu cincırın vasfı nedir vasfı ona bakalım

Bu zatın bilinen tek vasfı futbol tarihini yani kulüplerin geçmişini bilmek.Yani ezberi kuvvetli kısaca ...İnanın bana başka bir numara yok...Şimdi elimizdeki mal bu.

Şimdi gelelim sözlere ya da zırvalıklara tercih sizin

'Belhanda verimli olur ama...'

Belhanda verimli bir transfer olur ancak elinde daha iyisi Sneijder var. Galatasaray keşke Belhanda'ya 8 milyon euro vereceğine onun yerine 3 tane verimli oyuncu alsaydı. Parayı bulup har vurup harman savunmak yerine ihtiyaç olan yerlere transfer yapılsaydı.

Belhanda verimli olur buyurmuş hazretleri lütfetmiş.Yalnız buraya dikkat diyorum.Belhanda'ya inandığından değil zerre inanmıyor açık söyleyeyim.Olası bir iyi form halinde rezil olmamak için böyle söylüyor.

Seni gidi Şark kurnazı seni eee şeytanla yatıp kalkarsan her hafta olacağı bu...

Yetmez devamı var diyor ki bizim cincır Diyor ki

8 milyon ona vereceğine üç tane verimli adam al kardeşim diyor!Çok bilmiş ya.Ben burdan DURSUN başkana çağrı yapıyorum

Al bu güntekini transfer komitesine!

8 milyon bütçe ver bu cincıra bize üç tane verimli topçu getirsin.Çok ciddiyim.Ne de olsa bütün dünyayı gezmiş dolaşmış menejerlerin şahıdır kendisi.Zaten paramız da kısıtlı.Kör istedi bir göz ALLAH verdi iki göz.

Ama getiremezsen var ya ...

Bak ulan zirzop transfer piyasaı almış başını gitmiş kime yaklaşsan el yakıyor hal böyleyken sen 8 milyona üç topçu getir bizden sana 8 milyon bahşiş helali hoş olsun.Hodri meydan duydun mu cincır

Galatasaray'ın yaptığı tam olarak...'

"Sol bekin, stoperin yok, elinde Sneijder varken neden gidip Belhanda'ya 8 milyon Euro verirsin. Evinde 4K TV var ama buzdolabın bozuk, çamaşır makinen bozuk. Sen gidip yeni bir TV mi alırsın? Galatasaray'ın yaptığı bu."

Adam buzdolabı diyor çamaşır makinesi diyor az daha ileri gitse evde patlıcan yok domates yok hıyar yok diyecek enteresan cümleler... Futbol dediğin böyle yorumlanır

Bu arada 8m verilirse Belhandaya sanki stoper alınmayacak sanki bek alınmayacak çok enteresan

"Bu piyasada ben Oğuzhan için 15 milyon Euro'yu az buluyorum. Porto'da olsaydı 50 milyon Euro'ya giderdi."
    15 mi işim olmaz diyor hakaret sayarım diyor 50 milyon diyor adam heyt be oğuzhan senin sol...öpsün

Al sana bir kaya nere dayarsan daya ... Neresinden başlaşak arkadaşlar siz söyleyin.

Ben bu medyadaki yorumcu tayfasına boşuna şebek demiyorum boşuna soytarı demiyorum.

Keşke şöyle bir imkanımız olsa

Göndersek Oğuzhanı portoya hem de bedelsiz al parlat sat kardeşim geliri de senin olsun son kuruşuna kadar desek biz beceremiyoruz sen bu işin pirisin yaparsan sen yaparsın desek bir an için...Ne olur acaba?

İşte bu sorunun cevabı için tavuk gibi düşünmeye gerek yok.Kısa bir araştırma yaptım 40- 50 milyona kimleri satmış PORTO hep beraber bakalım...

MANGALA 40M

FALCAO 45M

JAMES RODRİGUEZ 45M

HULK 55M

İşte bunlar varın siz kıyas edin.Aslında tablo çok net.Oğuzhan bu tabloda anca çerçevenin bir kenarı olur...

OĞUZHAN 50M KARDEŞİM

Şimdi bu olaya farklı açılardan yaklaşacağım.Diyebilirsiniz ki bizim cincır biraz abartmış ne var bunda nesini büyütüyorsun.Meseleyi anlamak adına detaylara bakmakta fayda var.

Öncelikle bu söz Oğuzhan için zehirdir.Sen kralsın sen şöylesin sen böylesin ...Medyadakı bu soytarılar yüzünden bu çocuk allah vergisi yeteneklerini bir türlü bir üst seviyeye çıkaramıyor.Oğuzhanın önündeki en büyük engel medyadaki şarlatanlar bu yalama takımı yüzünden bu çocuk milim ilerlemiyor milim.Oğuzhan açısından kısaca durum bu.

Bir de camia ve taraftar açısından bakalım.

Orda durum çok vahim medya gazladıkça taraftar orgazmın doruklarında...Hasbel kader bu çocuk 10 milyona satılsa yer yerinden oynar.Ayrıyetten taraftar öylesine inanmış ki bu zırvalığa öylesine kaptırmış ki kendini.Bakın ne diyor taraftar

OĞUZHAN FUTBOLUN TANRISIDIR

Oynadığı tek kulüp Beşiktaş(Bu arada saygımız sonsuz yanlış anlaşılmasın.)olan bu oyuncu futbolun tanrısı oluvermiş az buz insan değil baya bir geniş kitle BUNA İNANIYOR...

İşte insanları manipüle etmek böyle bir şey geniş kalabalıkları paranoyak etmek böyle bir şey.İşte bu yüzden diyor ki TARAFTAR

Oğuzhana laf edenin ağzına yüzüne...
    Oğuzhanı 40'a satamayanı 50'ye satmayanı...

Son olarak burdan FİKRET başkana seslenİyorum.Ntvsporda bir tane yüksek profilli cincır var.Bu şahıs harcanıyor, yazık oluyor,hem de göz göre göre...Sizden ricam bu cincırı bir an evvel kulüp yönetimine almanız.

ALIN Kİ

Sizlerin yapamadığı asla da yapamayacağı Oğuzhan transferini bu adam yapar ben yürekten inanıyorum.Söz konusu olan Beşiktaşın menfeatleriyse Fikret başkan hiç bir şeyden kaçmaz.Beşiktaş tarihindeki en büyük parayı kazanacak sonuçta

AL BU CİNCIRI BAŞKAN AL BUNU

50M olmasa da 40M ...YOK YOK 30M ...HADİ OLSUN 20M...10M mu?

Bir şekilde bir fiyata satar bu cincır

Fırsat buldukça denk geldikçe medyadaki yalak yalaka takımını çapsız niteliksiz yorumcu bozuntularını deşifre etmeye devam edeceğim.

bknz:

ŞEYTAN RIDVAN
    GÜNTEKİN CİNCIR(YENİ ÇITIRINDAN)
    ÇAKAR AHMET
    TOROĞLU ERMAN
    SERDAR ALİ ÇELİKER
    ERTEM ŞENER

BUNLAR TOP KLAS SEVİYEDE.ELLERİNE KİMSE SU DÖKEMEZ.SOYTARILIK MESLEĞİNDE BİRİNCİ SINIF ADAMLAR.

• [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgkn77 kullanıcısına yanıt
    işte en büyük yanilginiz bu, para ile şampiyon olunmaz oyle olsa fener olurdu 2sene , takım oyunu şart biz kaç yıldır ana omurgayı koruduk Atiba ozzy töre necip cenk bu adamlarla şampiyon olamasak bile takımda tuttuk sizler ise her sene sil bastan yaptiniz ha birde adri 2.3 civarı alıyor ve her sene gitgide maaşı düşüyor 3.5 nerede yaziyor kaynak var mı

• Bir ay önce de sağ bek için Corchia ismi vardı, şimdi de var. Dönüp dolaşıp başa sarıyoruz arkadaş.

• [Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -

• Dursun başgan gözünü karartmış tüm gemileri yakmış Mbappe'yi ne olursa olsun alacakmış.

Real'in 130 milyonluk teklifine restine rest ulan diyerek Riva'yı önermiş.

Dursun başgan liseden kalma üstün Fransız kültürüyle bu transferi bitirecekmiş.

• Hala gelen giden yok ilk maça 19 gün kaldı,yeni transfeeler gelecekte takıma adapte olacakta takım oyunu oynanacal bir trömsö faciası olur diye insan korkmuyor değil 😯

• Eğer belhanda yi alırlar sa ve selçuk un partneri yaparlarsa . tudor intahar etmiş olur.

• yatacak yerin yok yağlı surat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 24 Haziran 2017; 11:44:25 >
  • Dursun dün akşam tudorun kendi isteğiyle geldiğini söyledi. Benle çalışmak istermisiniz demiş devre arasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Bruma (24/10/1994) : 22 Yıl 8 aylık / 4 ay sonra 23 yılı bitirmiş ve 24'ten gün almaya başlamış olacak.
    Teknik olarak şuan 23 yaşındadır / 4 ay sonrasında 24. yaşından gün almaya başlayacaktır.
    Gomis (06/08/1985) : 31 Yıl 10,5 aylık / 1,5 ay sonra 32'yi bitirip, 33'ten gün almaya başlayacak.
    Teknik olarak şuan 32 / 1,5 ay sonrasında 33 yaşındadır.

23/06/2016 Tarihinde doğan bir bebek şuan 1 Yıl 1 Günlüktür. Çıkarma işlemi sonucu çıkan yıl bitirilen yaşı gösterir. Bu bebek 1 yaşını bitirmiş. 2'den gün almaya başlamıştır. Kaç yaşında sorusuna verilen 1 cevabı bitirdiği yaş sayısını +1=2 içinde bulunduğu yaşı gösterir. Öğrenin artık şu yaş hesaplamayı.

Senin hesabına göre 18den gün almaya başlayınca oy kullanabiliriz?Ee kullanamıyoruz ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: PsYcHoO

Kardeşim bu Güntekin denen ego bombasına neden prim veriyosun??? Herif o kadar saygısız ki program yaptığı adamları bırak dinlemeyi konuşturmuyor bile...Her şeyi o bilir yahu bunu öğrenemedin mi yıllarca ?

Bir de Eziktaşlı tayfasından olduğu için kendisi,,''görmemişin oğlu olmuş çekmiş çükünü koparmış'' misali buldumcuk havalarında şu sıralar...Her Eziktaşlı gibi o da kaba eti 3 metre yukarda yaşıyor hayatı...Bunlar gün yüzü görünce kendinden geçen tayfadan dostum...takma kafanı

Ha bir de haklı olduğu bir tafaf var..Bilal'e anlatır gibi anlattı ya programda, yok çamaşır makinası yok buzdolabı yok 4k tv falan..tamam haklı ama küçük beyni ve gözünü kaplayan egosuyla Gs nin içerdeki planlarını bilmeden yapıyor bu ucuz yorumları...

Sneijder çoktan gitti SENİ ABDAL !!! Hem de Tudorla ilk antrenmandan sonra gitti Sneijder...

Nasıl Rodriguez geldiğinde Bruma'nın gittiğini anladık...Belhanda geldiğinde de Sneijder 'in gittiğini anlamak için Alem-i Cihan olmaya gerek yok...

Şimdi kabız gibi Sneijder Belhanda kıyaslaması yapmayı bırakın da, O muhteşem futbol vizyonlarınızla bana Forvet arkası ''HIZLI'' bir 10 numara gösterin...Bu paralara ve Bu maaşa....

Ben de Aşık değilim Belhanda'ya Ama atıp tutan yerlerinizden bitane alternatif isim ya da çözüm yolu göremiyorum...

Cızırtı yapmayın ulan !!!

Belhanda hızlı mı

• forvet arkası için evet ...
  • Oy kullanmak için 18 yaşında olmak degil 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Arkadaşın hesabinda yanlışlık yok.

• Sabredin beyler . pazartesi bilemediniz salı uçaklar inmeye baslar .( dursun özbek )

SON DAKİKA

istanbulda yoğun kar yağışı nedeniyle uçak seferleri iptal edildi

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Oy kullanmak için 18 yaşında olmak degil 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Arkadaşın hesabinda yanlışlık yok.

o da aynı şeyi söylemiş zaten, asıl arkadaşın hesabında yanlışlık var. 17 yıl 11 ay 29 günlük olsan bile 17 yaşındasın 18 değil. Cuma günü Ehliyet için başvursan Pazartesi gel derler yasal olarak kayıt yapamaz. Aynı şeyden bahsediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Orijinalden alıntı: soar

Oy kullanmak için 18 yaşında olmak degil 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Arkadaşın hesabinda yanlışlık yok.

o da aynı şeyi söylemiş zaten, asıl arkadaşın hesabında yanlışlık var. 17 yıl 11 ay 29 günlük olsan bile 17 yaşındasın 18 değil. Cuma günü Ehliyet için başvursan Pazartesi gel derler yasal olarak kayıt yapamaz. Aynı şeyden bahsediyorsunuz

Şu yaş muhabbeti hala modasını koruyor sanırım

Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi "bitmiş yaş söylenir"

• Kulübümüz şuan başka liglerden gelen teklif kafasını karıştırmasın diye Clichy'e servet ödeme noktasına geldi sanırım ya da kesinlikle bu iş olmayacak.

Hiç bi yerde olumlu bi haber görmedim, bizi tercih etmezse gideceği takımı merak ediyorum.

Gel lan, gel işte bu taraftar sol bek mi gördü Hakan Ünsal'dan sonra, 32 ye girecen, 35'ine kadar totonla şov yaparsın be oğlum kralsın burda yahuu, atla gel lan işte, ağlatma taraftarı yoksa Carole'u izleyecez.
  • Belhanda tam olarak ne için alındı bilen var mı? 10 numara mı, kanat mı yoksa orta saha olarak mı kullanılacak?

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.