Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatih211

Bazen cok mu ustune gidiyorum diyorum su dursunun aslinda taraftar gitse sadece sorun degil de spor yazarlari falan fistan cok fena dalga geciyolar adamla sonucta gs baskani.Bazen cok mu haksizlik ediyorum diyorum ama suna bi bakin beyler dogru ise cok kotu.

https://www.youtube.com/watch?v=N9BHQtAMN_o

senin hiç dibinde bir damla kalmış bardağı ağzına götürmedin mi?
  • aynen. sırf dalga geçeyim diye bir şey arayanlar var sanki. belki bardakta az da olsa bir damla vardır. ya da hiç olmadı ne olacak yani?

insanlık halidir bunu herkes yaşayabilir bir yerde. sırf dalga geçmek için böyle şeyler denmesini doğru bulmuyorum.

ayrıca transferlerde bu hafta uçaklar inecek gibi şeyler söylendi ama hani nerde bu uçaklar?

onun yerine kesin konuşmasaydı ya da transferlerde uğraşıyoruz gibi şeyler söylenseydi daha iyi olurdu. çünkü ne zamandan beri transferler gelecek diye hatta uçakların lastiğinin markasını bile takip edenler var.

transferlerdeki isimlere gelirsek eğer illa bonservissiz birini alacaksak leiva gibi isimlere yönelmeliyiz en azından.

hem maliyeti fazla olmaz hem de katkısı fazlasıyla olur bu transferlerin.
    belhanda transferi olursa beğeneceğini söyledi tudor. sanırım bu da transferin istenmesinde etken.

tudorun açıklamaları çok mantıklıydı ve güzel konuştu. başarılı olur olmaz belli değil ama doğru noktalara değindi ve başarılı olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterdi. umarım başarılı da oluruz galatasaray olarak.

ayrıca gomis marsilyayı bekliyordu bir ara teklif için. sonra ne oldu bilmiyorum. ama o da gelse fena olmaz. çünkü iyi bir fiziği var ve türkiye liginde iş yapar gibi görünüyor bir de iyi sonuçlandıran şutları varsa daha güzel olacak o zaman.

bence maicon nokta stoper transferlerden. porto gibi takımlarda kaptanlığa kadar yükselmiş bir isim. ve brezilya ligi devam ettiği için hazır da gelecek. ve çok faydalı bir transfer olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 24 Haziran 2017; 3:56:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Bazen cok mu ustune gidiyorum diyorum su dursunun aslinda taraftar gitse sadece sorun degil de spor yazarlari falan fistan cok fena dalga geciyolar adamla sonucta gs baskani.Bazen cok mu haksizlik ediyorum diyorum ama suna bi bakin beyler dogru ise cok kotu.

https://www.youtube.com/watch?v=N9BHQtAMN_o

senin hiç dibinde bir damla kalmış bardağı ağzına götürmedin mi?

Sen bir damla su için yutkunuyormusun hocam.Bayaa fail işte kurtarmaya çalışmış aklınca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sağ bek için yeni transfer iddiası var. tete den bile iyi olduğunu söyleyenler bile var bu oyuncu için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 24 Haziran 2017; 4:2:51 >
  • Nevzat Dindar:Sebastian Corchia yarınki manşetimiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mükemmel video. kim olduğumuzu unutmayın dostlar.

https://twitter.com/seyitt_by17/status/878391678394150912
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

şu sosyal medyanın içine tüküreyim. belhandayı yekta kurtuluş yaptılar millette gaza gelip her allahın günü adamı yerin dibine sokuyor. yahu bu adama fb 13m. euro verdi satmadılar. belki tam beklenen katkıyı vermemiş olabilir, gittiği yerde dikişte tutturmamış olabilir fakat bu adam öyle abartıldığı kadar kötü değil. şu lige ve ortama bir ayak uydursun adamın fanı olup profil fotolarınıza koyarsınız. attığı taklaların videolarınız paylaşırsınız. her sene aynı muhabbet herkese çöp deyip duruyorlar bi izleyelim şu adamı yahu az sabır. elde patlarsa beraber küfür ederiz

Çok enteresan bir forum burası gerçekten. Ama sosyal medya öyle.

Herkesin hedefinde 1M bonservis ve 200.000 euro maaş ile Şampiyonlar Liginde ilk 3te oynayacak kadro kurmak var.

Başarı için para harcanmalı. Bu seneki transferler ve konuşulan isimler son 2 seneden gömlek gömlek üstün.

Ayrıca takım bu sene deli gibi bonservis parası verip bir sistem ve iskelet kurma derdinde. Bundan sonra ki seneler sadece 2-3 transfer ile takımı daha iyiye taşıyabiliriz fakat bu sene o paralar harcanacak.

Yapacak birşey yok.

Basarı ıcın para harcanmalı lafı son derece yanlıs. Besıktas son 2 senede para mı harcadı da sampıyon oldu ?

Buraya kalem kalem yazarım ancak genel olarak solıyım sadece gecen sezon basında Besıktas 15 oyuncu gonderdı ve 13 oyuncu kadrosuna kattı. Sezon baslamadan once ıse 5 mılyon euro kar ettı. Sosa'yı, Gomez'ı kaybettı ama cıktı sampıyon oldu. Para harcamadan da, akıllı transfer yaparak şampıyon olunabılecegını gosterdı.

Baska bır yanlıs sozunuz daha var. Bu senekı transferler ve konusulan ısımler son 2 seneden gomlek gomlek ustun demıssınız. Hangı transfer acaba Alman mıllı takımında 127 mac oynamıs ve 48 gol atmıs, Arsenal ve Bayer Munıh gıbı takımlarda oynamıs Podolskıden ustun ? Aynı sekılde 2016 transferı De Jong'da kagıt ustunde Mılan ve Manchester Cıty'de oynamıs, 81 kez Hollanda A mıllı olmus bır ısımdı. Su an konusulan ve transfer edılenlerın hepsınden daha karıyerlı bır futbolcuydu.

Basarı cok paralarla degıl, takım oyunu, antrenor, taraftar ve kulup yapısı gıbı etkenlerle gelır. En onemlısıde antrenordur.

• berkans kullanıcısına yanıt
    başarı aynen çok parayla gelir kardeşim takım oyunu cart curt geçelim bunları 10 tane beyinsizi koy bakim oynasınlar sana takım oyunu noluyor görelim. takım oyunu en zor olanı onun için de kaliteli adam lazım .

gelip buraya beşiktaş övülmesinden sıkıldım artık. aboubakara 3 milyon kira 3,3milyon da maaş verdiler. gomez'e de yıllık 5 verdiler sneijderle aynı. talisca'yı da bir çuval patates karşılığında kiralamadılar, adriano'ya yıllık 3,5 veriyorlar. babel'e de 2. oynatmadıkları mitrovice 4 bonservis 1.3 maaş verdiler. bedavaya olmuyor o işler. para harcayacaksın. talisca aboubakar kiralıktı şimdi harıl harıl panikteler ne yapsak diye. defansa 35lik pepeyi düşünüyorlar. beşiktaşı övmeyin şurda yeter ya.

maaşına da bonservisine de tüküreyim şu takımların ya. dursun özbeke burda twitterda heryerde ana avrat ben de sövüyorum. oyuncular alınmış yeter da tamam en azından ben adem büyük uğur çiftçi falan bekliyordum. oyuncular alınmış artık bırakın şu parayı nerde oynar nasıl oynar ona kafa yorun. vallahi illallah geldi ya. bizim batık halimiz beşiktaşın çok zengin halinden bile zengin bak bi de bu var. bırakın şu beşiktaşla karşılaştırmayı falan. denk değiliz. bursa şampiyon olduğundan bursayla karşılaştırdın mı kendini yok. öyle düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn77 -- 24 Haziran 2017; 4:27:7 >

• De jong kesinlikle takımda kalmali. Leşçuktan daha çok faydalı olacağı kesin . adam en azından topu ileri taşıyor . leşçuk gibi yan geri pas yapmiyo

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    bence de selçuktan da futbolcu bile demeye dilimin varmadığı tolga'dan da iyidir de 2 tane sağlam orta saha alınacaksa kalmasının anlamı yok.
  • Sen yuz ifadesine bak su falan yok bardakta sonra da agiz hareketine bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn77

başarı aynen çok parayla gelir kardeşim takım oyunu cart curt geçelim bunları 10 tane beyinsizi koy bakim oynasınlar sana takım oyunu noluyor görelim. takım oyunu en zor olanı onun için de kaliteli adam lazım .

gelip buraya beşiktaş övülmesinden sıkıldım artık. aboubakara 3 milyon kira 3,3milyon da maaş verdiler. gomez'e de yıllık 5 verdiler sneijderle aynı. talisca'yı da bir çuval patates karşılığında kiralamadılar, adriano'ya yıllık 3,5 veriyorlar. babel'e de 2. oynatmadıkları mitrovice 4 bonservis 1.3 maaş verdiler. bedavaya olmuyor o işler. para harcayacaksın. talisca aboubakar kiralıktı şimdi harıl harıl panikteler ne yapsak diye. defansa 35lik pepeyi düşünüyorlar. beşiktaşı övmeyin şurda yeter ya.

maaşına da bonservisine de tüküreyim şu takımların ya. dursun özbeke burda twitterda heryerde ana avrat ben de sövüyorum. oyuncular alınmış yeter da tamam en azından ben adem büyük uğur çiftçi falan bekliyordum. oyuncular alınmış artık bırakın şu parayı nerde oynar nasıl oynar ona kafa yorun. vallahi illallah geldi ya. bizim batık halimiz beşiktaşın çok zengin halinden bile zengin bak bi de bu var. bırakın şu beşiktaşla karşılaştırmayı falan. denk değiliz. bursa şampiyon olduğundan bursayla karşılaştırdın mı kendini yok. öyle düşün.

Besıktası ovmuyorum hocam yanlıs anlasılmasın. Dogru bıldıklerımı her zaman savunurum. Senelerdır de futbolun ıcındeyımdır. Gorduklerımı soluyorum.

Abubakar'da ayrıca hatadır. Son dakıka yapıldıgı ıcın cok yuksek paralar verılmıstır. Ancak Adrıano yıllık 3.5 fılan almıyor. KAP'a acıklanan ılk senesı 2.350.000 mılyon euro. Bu senede 1.850.000 Euro alacak. bonus olarakda gecen sene 160.000 euro artı sampıyınluk prımı aldı. Gomez'de 3.500.000 Euro aldı. Bu da KAP acıklamasına goredır. Babel'e bonservıs odendı demıssınız ama bu da kullıyen yanlıs. Deportıvo ıle 6 aylık sozlesmesı bıtmıstı. Bonservıssız aldılar. 1 mılyon ımza parası dendı ama KAP acıklamasında bu yer almadı. Ayrıca 30 tane transfer sadece Abubakar ve Mıtrovıc hataları yapılmıs ıse bu basarıdır.

Adrıano'ya 650.000 Euro, Caner'e 750.000 Euro transfer paraları odendıgı bır kulup Besıktas.

Son olarak bedava olmuyor o ısler para harcayacaksın sozu dogru olsa Fener her sene sampıyon olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Besıktası ovmuyorum hocam yanlıs anlasılmasın. Dogru bıldıklerımı her zaman savunurum. Senelerdır de futbolun ıcındeyımdır. Gorduklerımı soluyorum.

Abubakar'da ayrıca hatadır. Son dakıka yapıldıgı ıcın cok yuksek paralar verılmıstır. Ancak Adrıano yıllık 3.5 fılan almıyor. KAP'a acıklanan ılk senesı 2.350.000 mılyon euro. Bu senede 1.850.000 Euro alacak. bonus olarakda gecen sene 160.000 euro artı sampıyınluk prımı aldı. Gomez'de 3.500.000 Euro aldı. Bu da KAP acıklamasına goredır. Babel'e bonservıs odendı demıssınız ama bu da kullıyen yanlıs. Deportıvo ıle 6 aylık sozlesmesı bıtmıstı. Bonservıssız aldılar. 1 mılyon ımza parası dendı ama KAP acıklamasında bu yer almadı. Ayrıca 30 tane transfer sadece Abubakar ve Mıtrovıc hataları yapılmıs ıse bu basarıdır.

Adrıano'ya 650.000 Euro, Caner'e 750.000 Euro transfer paraları odendıgı bır kulup Besıktas.

Son olarak bedava olmuyor o ısler para harcayacaksın sozu dogru olsa Fener her sene sampıyon olurdu.

+ Marceloyu 2m euroya aldık suan 8-9 veriyor lyon satmıyoruz oğuzhan tolgay vs bunlarda çok cüzi rakamlara geldi fabride aynı şekilde.Belhandanın bonservisi gerçekten çok fazla 4-5m ederi var bence.Ama gomis ve maicon iyi gibi duruyor.

kardeşim adriano yıllık 3,5 alıyor her yıl ödenen imza parasıyla. keza gomez de 5 aldı bunu kendileri söylediler. geç kap'ı falan. babele bonservis verildi demedim o da yıllık 2 alıyor. yav bunları güntekin falan söylüyor. sen gitmişssin imza paralarının açıklanmadığı kap 'a bakıyorsun. kap'a göre fenerbahçe hiçbir oyuncusuna ödeme yapmıyor. çünkü açıklamıyorlar =) rica edeceğim şu beşiktaş mevzusunu kapatalım. kusua bakma sinirle yazdım onu da direk sana değil burda gelip bjk övüyorlar karşılaştırma yapıp. bursa şampiyonluğu neyse beşiktaşın da odur. bjk ile gs karşılaştırılmaz. biz kötü bişey olarak serdara 4,5 veririz tutmaz ahmete 3 veririz tutmaz falan ama tekrar ertesi sene yine kurşun atma hacmimiz var. ama onlar 2 transfere 4,5 verip tutmazzsa daha da düzelmezler.süre geçmesi gerekir. farkı anlatabildim umarım. o yüzden fenerle karşılaştırmalara hak veririm de mali güç, prestij ve büyüklük açısından bjk ile karşılaştırılmasın.

her klubun karakteristik bir yapısı var yanlış anlaşılmasın bjk ye de saygısızlık için söylemiyorum. hatta beşiktaşlıdır çoğu arkadaşım falan konu o değil. aradaki farkları belirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn77 -- 24 Haziran 2017; 4:48:55 >

• en güzelini fenerbahçe yapıyor. sanırım sadece 5 milyon ve üzeri bonservis verdiği transferleri açıklıyorlar kapta. kanunda böyle bir açık bulmuşlar. acilen bjk ve gs'nin de bunu yapması lazım. yoksa basın 350 milyon norveç kronu tuttu falan yazacak. zaten valbuena falan her ay köy yumurtası ve pekmez karşılığında oynuyor basına göre.
  • quote:

kardeşim adriano yıllık 3,5 alıyor her yıl ödenen imza parasıyla. keza gomez de 5 aldı bunu kendileri söylediler. geç kap'ı falan. babele bonservis verildi demedim o da yıllık 2 alıyor. yav bunları güntekin falan söylüyor. sen gitmişssin imza paralarının açıklanmadığı kap 'a bakıyorsun. kap'a göre fenerbahçe hiçbir oyuncusuna ödeme yapmıyor. çünkü açıklamıyorlar =) rica edeceğim şu beşiktaş mevzusunu kapatalım. kusua bakma sinirle yazdım onu da direk sana değil burda gelip bjk övüyorlar karşılaştırma yapıp. bursa şampiyonluğu neyse beşiktaşın da odur. bjk ile gs karşılaştırılmaz. biz kötü bişey olarak serdara 4,5 veririz tutmaz ahmete 3 veririz tutmaz falan ama tekrar ertesi sene yine kurşun atma hacmimiz var. ama onlar 2 transfere 4,5 verip tutmazzsa daha da düzelmezler.süre geçmesi gerekir. farkı anlatabildim umarım. o yüzden fenerle karşılaştırmalara hak veririm de mali güç, prestij ve büyüklük açısından bjk ile karşılaştırılmasın.

her klubun karakteristik bir yapısı var yanlış anlaşılmasın bjk ye de saygısızlık için söylemiyorum. hatta beşiktaşlıdır çoğu arkadaşım falan konu o değil. aradaki farkları belirttim.

Hocam sınırle soylenen bır soz olarak kabul etmedım zaten. Ancak sunu belırtmek ısterım hıc bır fıkrınıze katılmıyorum. Ozellıkle 2 transfere 4.5 fılan verıp de tutmassa fılan laflarına. Sız bazı GS'lılar gıbı borcunuzun harcınızın farkında bıle degılsınız bellı. Ahmet'e sunu verırım tutmassa seneye yıne verırım. Yok oyle bır dunya. UEFA yıne cezayı basar oturursunuz bu sefer 2 sene.

Besıktas'ın sampıyonlugunu Bursa ıle aynı kefeye koyan bır anlayıs ıcın ıse bır sey dıyemem zaten. GS Turkıye'nın en basarılı takımıdır, bunu zaten kımse ınkar edemez, ancak sunuda unutmayın kı St-Etıenne'de Fransa lıgının en cok sampıyon olan takımıdır.

GS gurur duydugum gecmıste Avrupa kupaları dahıl bır cok macına gıttıgım bır kuluptur. Burdada fıkrımı bır futbolsever olarak belırttım. Herkese Saygılar.

• Maicon bitti mi transfermarkt tan yine kalkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asertyu -- 24 Haziran 2017; 9:16:25 >
    illa paralarla transferlerle şampiyon olunmuyor katılıyorum buna. beşiktaş transfer yapraken ya yüksek maaş vermiyor yada bonservisi yüksek vermiyor ya da her ikisini de yüksek tutmuyor transferine göre.

adriano transferi nokta transferdir bana göre. hem sol bek hem sol kanatta oynayabilen hatta sağ kanatta da oynayabildiğini düşündüğüm kaliteli bir oyuncu. ve maliyeti bonservis anlamında az. maaşıda, kalitesi ve kariyerine göre kulüp için fazla maliyetli değil.

bizde galatasaray da ise transferde dengesizliğimiz var maalesef. en basitinden tolga transferi verilen maaş yüzünden yüksek verildiğinden uygun bulunmuyor.

halbuki bu tolga ya da zarar verebilir bir yerde. çünkü maç içerisinde hata yaptığında akıllara biz buna mı 2 milyon euro veriyoruz ve bonservisini bu kdar yüksek verdik deniliyorda olabilir. ama tolga uygun bir maliyete alınsaydı belki bu kadar tepki görmeyecekti çünkü beklenti yüksek oldu bu sefer tahminimce.

ve tolga bence kötü bir futbolcu değil aksine yararlanabilinecekbir oyuncu. fakat maliyetinden dolayı tolga dan beklenti yüksek oluyor ve karşılanan beklenti de olmayınca ya da az olunca bu sefer tepkilier başlıyor.

bunu diğer transferleri içinde söyleyebiliriz. ama mesela micon transferinin maliyetine kimse fazla bir şey demez. çünkü kalitesine göre maliyeti sorun değil denebiliyor izlenmemesine rağmen.

halbuki araştırma yapılarak uygun maliyetlerde iyi futbolcular bulunup transfer edilebilir.

mesela lucas leiva gibi bonservis sorunu olmayan maliyeti fazla olmayan ama kalitesi yüksek oyuncuları alıp, diğer yandan da fazla maliyeti olmayan yaşı küçük olan kalitesi ve gelişime açık olan oyuncularda transfer ediliebilir.

burada önemli olan nokta düşük maliyetlere transfer ederken kasadan çıkacak paranın kulübü etkilememesi ve oyuncunun takımda kalitesini göstermesi durumunda ondan alınacak faydanın, maliyetlerle kasaya etkisi ve riski az olmasına rağmen yüksek olması.

örnek verirsek porto, benfica kulüpleri gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 24 Haziran 2017; 6:41:18 >

saygı benden güzel kardeşim.sagol varol.
    yalnız yine yanlış anlaşılmak istemem ahmetle serdarın yanlış olduğunu bangır bangır bagirdik biz zaten alınmadan önce ama alındı akıl tutulması resmen.yonetim akilsizligi. haliyle tutmadı 8 milyon çöp ancak maicona belhandaya gomise kurşun atma hakkın var tutma olasılığı yüksek. tutmazsa da çok zarar etmeden satarsın.gs bunu yapabiliyor şu an başında adam olsa geçen sene yapardı bunu. tüm bu felaketlere rağmen bunu yapabildiğini anlattım.
    beşiktaş ise gurbetçileri getirdi.bakti olmadı araya gomez quaresma gibi isimleri koydu 2-3 yıl sabrettikten sonra.sampiyon oldu. bunu gs de yapamazsın işte. olmaz. mesela terimin 96 da alt milli takımlardan topladığı takım ilk sene şampiyon olmasaydı biz o takımı dağıtırdık. o takım 4 sene şampiyon oldu.avrupa şampiyonu oldu süper kupa şampiyonu oldu.bunu anlatıyorum.o takım 96 da 97 de şampiyon olmasaydı dağıtmıştı Galatasaray o takımı. yapi farklı iste kafa farklı. iyi -kötü demiyorum.farkli.
    saint ettiene örneği çok mantıklı olmadı. ligimiz güçlü bir lig olsa bir ihtimal derim ama o tip örnekler bizim ligde olmaz. gs bjk fb 3u de saint ettiene durumuna düşmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

şu sosyal medyanın içine tüküreyim. belhandayı yekta kurtuluş yaptılar millette gaza gelip her allahın günü adamı yerin dibine sokuyor. yahu bu adama fb 13m. euro verdi satmadılar. belki tam beklenen katkıyı vermemiş olabilir, gittiği yerde dikişte tutturmamış olabilir fakat bu adam öyle abartıldığı kadar kötü değil. şu lige ve ortama bir ayak uydursun adamın fanı olup profil fotolarınıza koyarsınız. attığı taklaların videolarınız paylaşırsınız. her sene aynı muhabbet herkese çöp deyip duruyorlar bi izleyelim şu adamı yahu az sabır. elde patlarsa beraber küfür ederiz

Çok enteresan bir forum burası gerçekten. Ama sosyal medya öyle.

Herkesin hedefinde 1M bonservis ve 200.000 euro maaş ile Şampiyonlar Liginde ilk 3te oynayacak kadro kurmak var.

Başarı için para harcanmalı. Bu seneki transferler ve konuşulan isimler son 2 seneden gömlek gömlek üstün.

Ayrıca takım bu sene deli gibi bonservis parası verip bir sistem ve iskelet kurma derdinde. Bundan sonra ki seneler sadece 2-3 transfer ile takımı daha iyiye taşıyabiliriz fakat bu sene o paralar harcanacak.

Yapacak birşey yok.

Basarı ıcın para harcanmalı lafı son derece yanlıs. Besıktas son 2 senede para mı harcadı da sampıyon oldu ?

Buraya kalem kalem yazarım ancak genel olarak solıyım sadece gecen sezon basında Besıktas 15 oyuncu gonderdı ve 13 oyuncu kadrosuna kattı. Sezon baslamadan once ıse 5 mılyon euro kar ettı. Sosa'yı, Gomez'ı kaybettı ama cıktı sampıyon oldu. Para harcamadan da, akıllı transfer yaparak şampıyon olunabılecegını gosterdı.

Baska bır yanlıs sozunuz daha var. Bu senekı transferler ve konusulan ısımler son 2 seneden gomlek gomlek ustun demıssınız. Hangı transfer acaba Alman mıllı takımında 127 mac oynamıs ve 48 gol atmıs, Arsenal ve Bayer Munıh gıbı takımlarda oynamıs Podolskıden ustun ? Aynı sekılde 2016 transferı De Jong'da kagıt ustunde Mılan ve Manchester Cıty'de oynamıs, 81 kez Hollanda A mıllı olmus bır ısımdı. Su an konusulan ve transfer edılenlerın hepsınden daha karıyerlı bır futbolcuydu.

Basarı cok paralarla degıl, takım oyunu, antrenor, taraftar ve kulup yapısı gıbı etkenlerle gelır. En onemlısıde antrenordur.

Beşiktaşın başarısı GS ve FB nin rezaleti ile doğru orantılı. Bu böyle biline. Karşılarında rakip yoktu çünkü 2 takımda 2 yıldır saçmaladı. GS ve FBnin bu kadar rezil olduğu 2 yıl hatırlamıyorum. Aynı anda.

Avrupa Desen kendi sahalarında ŞLinde galibiyetleri yok.

Kiralık futbolcular ile ilerlemeye çalıştılar şimdi onları nasıl alacaz derdindeler.

BJK 5 senedir bunu yapıyor. İlk 3 senesi malum. Başarısızdı Bilic döneminde.

Başarı için o para harcanacak. Aksini söylemek futbola aykırı.

3M luk futbolcuya 12MM verilsin demiyoruz, ama ucuz etin yahnisi olayından GSde çok çekti. 1-2M euroluk adam ala ala bugünlere geldik. Adam gibi futbolcu almalıyız. Şu ana kadar adı geçen adamlar takıma faydalı olacak adamlar. Gerisi takım olmaya kalmış.

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.