Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (2794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90.245
Cevap
109
Favori
3.240.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sefer dönmez bu maç. Rakip çok kapalı oynuyor zaten ve bizim de şapkadan tavşan çıkaracak adamımız yok.

Kaç maç tutmadı hala 3-5-2 ısrarı. Yahu olmuyor işte be adam, bu 3-5-2 için takımının çok iyi olması lazım özellikle kenar beklerin. Linnes ve Yasin ile olacak iş değil. Gollere daha gelmeden adamlar kanatlardan bol bol geldiler, bol bol boşluk yakaladılar zaten. Golün ayak sesleri geliyordu. Derken ilk gole bakarsanız rakibin beki ilerde. Hem Turgut ile hem rakip bekle Yasin tek başına. Taa orta sahadan Fernando geliyordu anca ama yetmedi tabi. Tehlikeli bir orta, Linnes'in yine müdahale edemeyişi ve topun da güzel yere gitmesiyle golü yedik. Sonra da klasik olarak bir çöküş ve rakibin bizi bunaltması derken yine bir duran toptan gol de geldi. 2-0.

Üçlü savunma, en azından ortadan adam kaçırmayız derdik ama o da olmuyor. Khalid'e uzun bir pas atıldı; Denayer ve Maicon birlikte kaçırdılar adamı, neyse ki kontrol edemedi.

Birincisi şu üçlü defans sevdasından vazgeçmeli şu takım. İkincisi Denayer olsa olsa bek falan olur o da yedek bek olur, Serdar neden oynamıyor anlamadım. Bu saatten sonra defansı tamamen boş verip saldırmak lazım, Serdar'ı da geri alamazsın oyuna. Çıksın şimdi çıkabiliyorsa işin içinden Tudor efendi. 3-5-2 ile oyunu ilk yarıda iyice ortaya da sıkıştırıp kaleye bile gidememizi sağladı sağ olsun. Şimdi taktik değiştirse Ahmet hep sallantıda olacak falan filan. Muhtemelen Garry girer bir defans yerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• denayer ayrı çöp çalık ayrı çöp.

Linnesde üstüne kaymağı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Maicon go home

Maicon mu ?

Tudor bizim takımdaki tüm oyuncuları MAL ediyor. Ben oyunculara suç bulmuyorum (yasin dışında yasin tamamen gereksiz bu takımda Sinan Emrah Recepten sonraki kanat olması gereken adam).

Maicon 4-4-2'nin stopperimi , 3-5-2'nin sağ stopperimi ?

Her hafta oyunculara farklı görev mi verilir. Malmı bu tudor ? Kanatsız oyun Tudora gire çıka bir hal oldu adamın hoşunamı gidiyor nedir sürekli aynı. Linnesi suçlamakta yersiz adam solbek oynamıyor ortasaha sol oynuyor resmen. Rodrigez neden oynamıyor mesela. Fernando 6 numara , Ndiaye Belhanda ikisi 10 numara . Nerde 8 numaradaki adam ? Ndiayeyi öne çektinde Belhanda niye geride değil !.

Kovun şu adamı ya. Adam bilerek kendini kovdurmaya çalışıyor bu kadar salak bi yönetim olamaz .

Maicon 2 haftadır böyle ve bu kadar kötü olduğunu düşünmüyorum, bana göre takımı sabote ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Bu maçı kazansak bile Tudor gitmelidir.Son 5-6 haftadır ya kaybediyoruz ya da ite kaka kazanıyoruz.

Haftalardir burda soyluyorum sagir sultan duydu gidecek gitmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla oyuncular da her ne kadar kötü olsa da sorun diziliş ve taktikte. Adamlar ne yapsın yahu? Her hafta şaka gibi değişiyor sistem. Şu ilk yarıdaki sistemi. çözebilen var mı? Daha doğrusu ortada bir sistem var mı? Resmen hadi çıkın oynayın sen şurdasın sen şurda demiş sahaya sürmüş adamları.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

denayer ayrı çöp çalık ayrı çöp.

Linnesde üstüne kaymağı oldu.

Ndiaye'yi unutma onun da pozisyon hatası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

Florya'da olay çıkabilir maç sonu

Umarim tudoruda aksama gonderirler 7 ucagina yetisir diyorum

• Muslera artik yedeğe tabi suç bu adamda değil ama artik takimi sabote ediyor.

• Bi sakin olun ortalık yine yangın yeri maç daha bitmedi.
  • BlyThe kullanıcısına yanıt
    Arda ile şaha kalkmak hem de Terim ile aynı anda sdklfjsdlfjwelfjweıopgjnoerıgj

• 50ye kadar atabilirsek belki derim

• Yine döner maç

• Tudor yerine daha iyisi gelecekse maçtan hemen sonra gönderilebilir. Yerine okan filan gelecekse ben almayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Bi sakin olun ortalık yine yangın yeri maç daha bitmedi.

Bu maç bitecek tudor gidecek itirazı olan

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Bi sakin olun ortalık yine yangın yeri maç daha bitmedi.

Çevirsek de farketmez artık bugün kesinleşti sonu.

• Tudor gidecek başka yolu yok, geldiğinden beri söylüyorum. Bu maç dönse bile( büyük ihtimalle dönmez) Tudor gitmeli

• Hala utanmadan sıkılmadan futbolculara suç atanlar var.
    Kardeşim bu takım ilk 8 hafta çatır çatır futbol oynuyordu. Aradaki tek kaybını da hatalı oyuncu değişikliği yüzünden aldı.

Tudor ne zaman maceraya atılmaya başladı takım dağıldı. Bu takım gol yese dahi her an maçı döndürecek durumdaydı. Geçen hafta çok istisna. Taraftar faktörü ve eksik takım. Tudor'un sezon başından beri en doğru hamleleri sayesinde kazandı.
    Tudor ayrıca takımı motive etmeyi bilmiyor. Bu haftaya kadar oyuna müdahaleleri hep rezaletti. Sahadaki takım götürürse kazanıyor götüremezse kayıp.
    Yine tek istisna geçen hafta.
    Tudor ciddi anlamda zayıf bir TD. Kesinlikle Galatasaray'a hoca olmaz. Rakipleri analiz edemiyor. Daha anlatmayla bitmez.
    Aynen bu takım rakiplerine 6 ve 9 puan fark atıyordu. Tudor'dan sonra yine özüne döner merak etmeyin.
  • Bu maçtan 3 puan alınsa bile bu td gönderilmeli.Her maç ite kaka kazanıyoruz.
  • Şuan statta atmosfer süper.

Malatyalı olduğum için yenmesini istiyorum illaki

ama bu teknik direktör harbi yakışmıyor cimboma.

• Aynı 11 ile çıkarsak çok güzel fark yeriz bunu net söylüyorum.

• 
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.