Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Icefyre

Tolga Ciğerci için 2.5 m teklif etmissiniz 5 istiyorlarmış. Oyuncu Galatasaray'a gelmeyi çok istiyormuş.

Kaynak? Bu kadar kesin konuştuğuna göre kaynağın sağlamdır herhalde.
  • Trabzonspor Hyun Jun Suk ile ilgileniyormuş, iyi hamle. Eleman 1.90 boyunda ama gayet hızlı ve teknik bir futbolcu. Takip ediyordum maçlarını, yetenekli bir santrafor.

Şöyle manyak bir gol atmışlığı da var:

49. saniyeye geçin direkt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revengee35

quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Yasin Öztekin Ve Sinan Gümüş Vs Luis Nani Ve Lazar Markovic

2015-2016 verilerine göre konuşursak Nani - Lazar Markovic ikilisi toplam 14 gol atıp 16 asist yapmışlarken Sinan Gümüş - Yasin Öztekin ikilisi 21 gol atıp 13 asist yapmışlardır. Bir de kupa farkı var tabi.

Markovic oynamadi ki hocam bu nasil istatisk. Volkan Şen Nani ikilisini katin hesaba

Sinan ve Yasin'de çok maç kaçırdı. Sinan ilk yarı doğru düzgün forma bulamadı ikinci yarı sakatlık yaşadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne Niasse ne Rodellega ne de Eren. Hiç birini istemiyorum. Şöyle genç fizikli hızlı, en azından 1 sene Avrupa oynamamayı kabul edecek biri olsun.

Oulare var Brugge'da idi sanirsam. 190 civari çok hızlı mükemmel bir forvet. Ama babası eski Fenerbahçe oyuncusu.

Şöyle 2-3 stoperin arasına girsin çıksın istiyorum sadece. Yikamasinlar. Kafa topuna çıksın.

(Drogba) 😭

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

Ne Niasse ne Rodellega ne de Eren. Hiç birini istemiyorum. Şöyle genç fizikli hızlı, en azından 1 sene Avrupa oynamamayı kabul edecek biri olsun.

Oulare var Brugge'da idi sanirsam. 190 civari çok hızlı mükemmel bir forvet. Ama babası eski Fenerbahçe oyuncusu.

Şöyle 2-3 stoperin arasına girsin çıksın istiyorum sadece. Yikamasinlar. Kafa topuna çıksın.

(Drogba) 😭

Watford adamı geçen sene 9milyona almış.

• Bursaspor Umut Bulut'u transfer etmeyi düşünmüyormuş. Geçen sene Umut'un sözleşmesi otomatik uzamasa da uzatırdım diyen HH neden şimdi istemiyor adamı?

• ÇARE BALOTELLİ ARKADAŞLAR

• Biz niye Niasse tarzı oyuncu alıyoruz? Tamam yedekte bulunsun. ancak öncelik ileride top tutabilen, pas yapan, hava toplarını indirebilen, sırtı dönük oynayabilen oyuncu lazım. Yemişim son vuruş becerisini yada gol sayısını. Takımın ileri çıkmasına, ileride top tutmasına yardımcı olsun yeter. Zaten son vuruşu çok iyi olan Sneijder, Poldi ve Sinan gibi oyuncularımız var. Bu oyunculara şut çekme imkanı sağlasın yeter. Ama biz açık alan oyuncusu peşinde koşuyoruz.
  • Beyler bir konuda dikkatlinizi çekmek istiyorum. Bu sene transfer de Son güne dek çok büyük işler yapabiliriz. Sebebini açıklayayım. Play OFF umudu ile CL ye kalmak isteyen bir sürü takım var içlerinde yıldız barındıran. Transfer sezonu bitmeden bu adamları eleme maçlarını oynayacak ve Avrupa'da oynamış statüsüne geçecekler. Yaşanan hayal kırıklığı ile elenen birçok kulüp yıldızını satacak. Büyük ihtimal yönetim bunu bekliyor. Avrupa'da olmamayı avantaja çevirmek istiyor.
    Bunu yapabilmemiz için yıllık maaş kotasını tuturmak lazım UEFA'ya taahhüt ettiğimiz. Umut olcan gibi sığırları satar yada kiralarsak 10 milyon euro'luk maaş kotası açabiliriz. Sene de 3m € ya oynayacak 2-3 Adam alabiliriz.
    Neticede adam alamamak değil eldeki adamları göndermede sorunluyuz. Acil çözmemiz gereken bu. CL eleme maçlarından sonra zaten elini sallasan Üst düzey topçuya değecek

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Beyler bir konuda dikkatlinizi çekmek istiyorum. Bu sene transfer de Son güne dek çok büyük işler yapabiliriz. Sebebini açıklayayım. Play OFF umudu ile CL ye kalmak isteyen bir sürü takım var içlerinde yıldız barındıran. Transfer sezonu bitmeden bu adamları eleme maçlarını oynayacak ve Avrupa'da oynamış statüsüne geçecekler. Yaşanan hayal kırıklığı ile elenen birçok kulüp yıldızını satacak. Büyük ihtimal yönetim bunu bekliyor. Avrupa'da olmamayı avantaja çevirmek istiyor.
    Bunu yapabilmemiz için yıllık maaş kotasını tuturmak lazım UEFA'ya taahhüt ettiğimiz. Umut olcan gibi sığırları satar yada kiralarsak 10 milyon euro'luk maaş kotası açabiliriz. Sene de 3m € ya oynayacak 2-3 Adam alabiliriz.
    Neticede adam alamamak değil eldeki adamları göndermede sorunluyuz. Acil çözmemiz gereken bu. CL eleme maçlarından sonra zaten elini sallasan Üst düzey topçuya değecek

Yonetimin boyle bir dusunceye sahip oldugunu sanmiyorum. Adamlar bildigin vasifsiz. Su rezil forma reklamlarini 5 yasindaki cocuga versen daha iyisini cekerdi. Adamlar rezil otesi. Rezil.

• aksam manu ile oyniyacaz ama gel gör ki şu kadroya bak bir tane yeni adam yok,
    rakip için eğlence bize işkence,
    bir iki tane yeni transfer olsay dı bari de adamda izleme hevesi uyandırsaydınız,anca rakipteki ibrahimovic rooney i izleriz heralde

• Ya abi, şimdi biz Şubat'ta Burak'ı sattık, bu adamların o zamandan başlaması lazımdı forvet aramaya. Takım bir sezonun yarısında forvetsiz maça çıktı, sen bir tane forvet alamadın Ağustos'a kadar. Hakikaten çok sağlam beceri(ksizlik) gerektiriyor.

• Hocam şöyle de bir şey var ama. Bu senin dediğini uygulayacak bir sürü takım olacak zaten çünkü her sene yapılıyor bu. Siz de bunu yapmak istiyorsanız birçok takım ile mücadele etmeniz gerekecek. Bir oyuncu ile de en az 3-4 takım ilgilenirse bonservisi de düşük olmayacak. Play-off turu sonrası ise sadece 1 hafta zaman kalacak. O 1 haftada bu dediklerini yapmakta zorluk çekilirse ve başarılamazsa ne olacak? O kadar zaman boşa gitmiş olacak. Şimdiden en azından bana göre en acil olan ön libero transferi için 1 oyuncu alınsa o zamana kadar 1 ayda takıma da alışmış olur hazırlık maçlarında da oynar. Sonra play-off sonrası için de isterlerse eksikler için pusuya yatarlar
  • Aldığım duyumlara göre bugün de forvet alınmayacak.
  • bony için ikinci bir kiralama teklifi yapacakmışız
  • Çok şükür bugün de transfer yapmadık.
  • Necid takımdan ayrılacakmış.Umutla takas olursa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: me_41

Necid takımdan ayrılacakmış.Umutla takas olursa iyi olur.

Necid ile umut dsudzak ile de Olcan ı takaslamak varya tadından yenmez sonra Yasin çöpünü de kapıya koyalım veya takasta kullanalım

• bu günde forvet almadık anne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza gene ne kadar yabancı varsa kovdu takımdan gene içimizden hallederiz demiş Bursa seneye küme düşer.
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.