Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arda2007

Ben Dursun Özbek ten kötü başkan görmedim renktaş,sence diğer 2 kötü başkan kimler,1986 dan beri takımımızı takip ederim

Kim gördü ki ? Aysal'dan önce gelseydi açık ara tarihin en kötü başkanı olacaktı.

Merhum Canaydın ve Adnan Polat diğer kötü başkanlardı ama hiçbirisi Dursun kadar kötü değildi. Özhan Canaydın çok iyi niyetli beyefendi birisiydi ama beceremedi Allah rahmet eylesin. Adnan Polat'ta başka işlere girişmeye kalktı ekonomiyi de iyice sıvadı. Hele Adnan Polat zamanında çok rezil durumdaydık.

Faruk Süren sportif açıdan, Alp Yalman'da ekonomik açıdan en iyi başkanlarımızdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Ortalama kaç saat online süresi istiyorlar?

Yani bence sadece bir değil bir kaç kişi admin olmalı. Hiç admin yok neredeyse.

Bu arada kimin adımıza işlem yaptığını görebiliyor muyuz?

Ben başvurdum telefonu elime her aldığımda veya bilgisayara oturduğumda donanimhaber girdiğim en baş sitelerden birisi, işin diğer yanı adminlik başvurusunu yaptıktan sonra hiçbir şekilde geri dönüş de olmadı. Forum desteğe yazdım bakalım ne olacak?

yani adminlik için başvurdun. cevap vermediler öylemi? göstermelik mi bu admin başvuru yeri?

Sırf şu son dönemlerdeki buralarda biten trollere dayanamadım bir başvurayım dedim, başvuran başka arkadaşlar da vardır mutlaka ama tam olarak nasıl yapacaklar bilmiyorum, bence bir çok arkadaşımız başvursun siz de başvurun en azından bu bölümde sürekli takılan arkadaşlardan seçilen olursa düzeni ve tertipi sağlar.

hocam ben adminlik yaparmıyım bilmiyorum ama sizde adminlik için başvurmuşsanız ve oylama yapılırsa sizide desteklerim. johan elmander arkadaşımıza dediğim gibi adalet sağlansın yeter. hangi takımdan olursa olsun.

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    Ali Tanrıyar benim hatırladığım ilk başkanımızdı,benim için en efsane başkandı,seni sevmeyen ölsün sözünü hiç unutmayacağım, Adnan Polat da yönetici olarak çok iyiydi ama bence başkanlığı beceremedi,Özhan Canaydın konusunda ise seninle aynı fikirde değilim dursun Özhan başkanın tırnağın kiri olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ali Tanrıyar benim hatırladığım ilk başkanımızdı,benim için en efsane başkandı,seni sevmeyen ölsün sözünü hiç unutmayacağım, Adnan Polat da yönetici olarak çok iyiydi ama bence başkanlığı beceremedi,Özhan Canaydın konusunda ise seninle aynı fikirde değilim dursun Özhan başkanın tırnağın kiri olamaz.

Siz baya büyüksünüz o zaman, ben Ali Tanrıyar'ı sadece ismen biliyorum. Başkanlığı hakkında bildiklerim de internetten okuduklarımdan ibaret. O da çok başarılıymış görev süresinde zaten 89 Şampiyon Kulüpler kupası yarı finali onun başkanlığına denk geliyor.

Dursun Özbek'in apayrı bir yeri var böyle bir adam gelmedi bir daha geleceğini de sanmıyorum. 10 sene sonra bile hatırlarız bu adamı.
    Riva ve Florya konusunda inşallah bi mucize olur da projeler iptal olur.

• quote:

Farketmez hocam yeterki bugün yaşanan saçmalıklar gibi başka saçmalık yaşanmasın.

• Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    39 yaşındayım 14 yıl aradan sonra gelen 1987 şampiyonluğunda başkanımız idi,1988 de şampiyon olduk,1989 yarı finalini de Ali başkanla yaptık,kendisi şu an 103 yaşında ve hala hayatta ömrü uzun olsun.

• Benim merak ettiğim dursun çapsızı gidince yerine kim gelecek?Bunun gibi saçmalayan bir başkan gelmez inşallah.

• O dönem kulübün durumuna bağlı olağanüstü bir durumdaysa camia güçlü bir aday çıkartıp durumu toparlıyor, ekonomisi düzgün işleyen bir kulübü kimin yöneteceği çok önemli değil zaten, işleyen bir sistem kurarsın, işi profesyonellere bırakırsın bu kadar, sonra ortalıklarda gözükmesen de olur arada bir yıldız alır kameralar karşısında imza atar geçersin. Maalesef bizim kulüplerimiz bunu yapamıyorlar.

• Hakkımızda hayırlısı olsun, Avrupa'da eski günlerimize dönelim tek isteğim o.

• quote:

39 yaşındayım 14 yıl aradan sonra gelen 1987 şampiyonluğunda başkanımız idi,1988 de şampiyon olduk,1989 yarı finalini de Ali başkanla yaptık,kendisi şu an 103 yaşında ve hala hayatta ömrü uzun olsun.

hocam mesele seçim sistemi yani gs tüzüğü. en basitinden liseci mantık var. yani halktan biri kolay kolay bir yerlere gelemiyor zorluklarla geliyor yani en azından. ne kadar siyaseten yaa başka sebeplerden sevmesekte ki benim doğru bulmadığım noktalarıda olsa abdürrahim albayrak var mesela.

albayrak galatasray için söz konus olursa elniden geleni yapardı. örnek bir galatasaraylı yöneticiydi ama işte yerli yabanacı ayrımı yada yerlilere öncelik tanıyormuydu bilemiyorum ama iyi bir galatasaraylı albayrak.

bunu neden söyledim. yani bir çok galatasaraylı vardır belki elinden geleni yapacak. ama gs tüzüğü çok berbat. seçimler de kongre üyeliğinde v.s. bile belli kişilerin onayından geçmesi gerekiyor sanki. halbuki barcelona gibi daha geniş herkese ulaşabilir olması lazım galatasarayın.

üye sayısını konuşşak şaşırırız belkide. bende tam bilmiyorum üye saysını ama çok az olduğunu tahmin ediyorum.

galatasaray daha iyi yerlere gelecekse önce demokratik bir şekilde herkese açık olması lazım. tüzüğünü herkese ulaşabilir şekilde değiştirmesi lazım v.s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 25 Şubat 2017; 2:25:58 >

• strongergo S kullanıcısına yanıt
    Galatasaray biz halkın takımıdır,3-5 liselinin değil,gönlünüzce olur herşey inşallah, Abdürrahim Albayrak bence başkanlık yapacak kapasite de birisi değil,ama futbol şube sorumlusu olarak ihtiyacımız var kendisine,

• quote:

Galatasaray biz halkın takımıdır,3-5 liselinin değil,gönlünüzce olur herşey inşallah, Abdürrahim Albayrak bence başkanlık yapacak kapasite de birisi değil,ama futbol şube sorumlusu olarak ihtiyacımız var kendisine,

eyvallah hocam sağolun. galatasaray halkın takımı evet ama görünen köy kılavuz istemez hocam tüzük v.s. değişmesi lazım ama değişirmi asıl soru bu?

zamanında adnan polatta değiştirmek istedi ve belkide başkanlığını düşüren sebeplerden biri buydu ama değiştiremediler yada değiştirtmediler diyelim.

neyse hayırlısı olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlashan

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

quote:

Galatasaray 3. yıldızı taktığında Windows XP 1 yaşındaydı.
    Windows 10 3 yaşına girecek daha hala 3. yıldız peşinde koşan takımlar var.

Utanın.

Böyle deyip suruyoruz ama önümüzdeki 5 seneye amborga koyacak olan takımda onlar..

Beşiktaş bırak ligi Türkiye kupasına bile ambargo koyamaz

Galatasaray'la Fenerbahçe'nin kötü olduğu sezonlardan faydalanıp şampiyon oluyolar o kadar. Son 25 senede Galatasaray'la Fenerbahçe'nin beraber yarışta olduğu hiçbir sezon şampiyon olamadı Beşiktaş. Ya Galatasaray kötü olacak ya Fener kötü olacak anca öyle şampiyon oluyolar.

Fenerbahçe Nisan'dan sonra biz de en kötü Dursun gidince kendimize geliriz herkes kendi yerine döner. Fenerle biz şampiyonluk yarışına Beşiktaş'ta kronik 3.lüğe.

5 seneye ambargo koyacakmış

Galatasaray ile fenerbahçe 5 sene kendine gelebilir mi?

Yıl 2011 mevsimlerden bahar: "Galatasaray 8. sırada. 10 yılda zor toplar kendini battı bitti çöktü vb."

Yıl 2012 mevsimlerden bahar aylardan Mayıs: "Galatasaray, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda 18. şampiyonluğunu kutluyor."

Yıl 2013 mevsimlerden bahar aylardan Nisan: "Şampiyonlar Ligi çeyrek final 2. ayak karşılaşması Galatasaray: 3 - Real Madrid: 2"

Yıl 2013 mevsimlerden kış aylardan Aralık: "Galatasaray: 1 - Juventus: 0. Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde Son 16'da."

silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 8 Nisan 2017; 14:1:36 >

• quote:

Benim merak ettiğim dursun çapsızı gidince yerine kim gelecek?Bunun gibi saçmalayan bir başkan gelmez inşallah.

şuanda dursundan başka afedersin günah keçisi olacak biri yok zaten aklı olan kurnaz biri şu dönemde gelmez çünkü mali kriz var bu net kimse taraftardanda azar yemek istemez by-pass yapacak kaynakta yok zorla kaynak buluyorlar mali olarak çok borçları var ne fatih terim ki kendisinin fıstık gibi bir kontratı var milli takımı bağladı 2018 e kadar yattığı yerden alıyor ve milli takım olduğu için patlak vermiyo 3 ayda bir maç geçiyo unutuluyor ama klüp bazında her maç koltuğu sallanır dicem ama şu ortamda şu oyuncuların başına gelmez kimse kadro olarak yanlış çok defans çok kötü ileri üçlü iyi ama verimsiz kanatlar defansa yardıma gelmiyo herhangi bir kontrada kafa golü çok yeniyor balta ve semih ağır serdar ve çalık yetersiz chedjou iyi stoper ama kadroda yer bulmuyor pek sabri hala evlat kontenjanından şans buluyor carole defansif olarak aşırı yetersiz bizdeki beck gibi herhangi bir kontrada kırmızı yeme potansiyeli var yada gol yedirir ön liberö çok ağır de jong çok yanlış bir oyuncu rezalet ciğercide iyi bir yedek olur as olmaz selçuk sadece frikik için kullanılır yoksa takıma geri vites olur yani selçuk oynarsa illa yanındaki hızlı olmalı yoksa selçukla olmaz yada selçuk sonradan girer max verimliliği 30 dakka gibi mantıklı olanı son 30 dakka baskısı olursa dicem ama bu sefer kondisyon zaafiyeti var takımın takım baskı kuramayınca frikik şansıda olmuyor pek kasımpaşa ve gençler maçında bu görüldü karabüktede hatta takım olarak yetersiz gs parça parça doğrular yanlışlar var şu kadro ile tudor birşey yapamaz bu tudorun suçu değil çünkü takımı tudor kurmadı zaten olurda kalırsa sezon sonu ilk yapacağı iş defansa takviyedir ama semih serdar çalık ne olacak cidden bilmiyorum sabri daha ne kadar duracak bu klübede lahm bile emekli oluyor yani lahmla sabriyi karşılaştırmak abest ama el insaf sümük gibi yapışılır mı bir klübe ben 35 yaşında sandım sabriyi 32 ama bitik gereksiz

gs öncelikle iyi sağ sol beck 2 uzun stoper almalı mali dengesi nedir bilmem ön liberö takviye şart selçuk de jong aşırı yetersiz

sneider iyi ok bruma iyi ok rodriges iyi bir yedek olur ama kanat lazım ayrıca forvet evet ciddi bir forvet eksik podolskide gittiğine göre yani baya bir eksik lazım sezon sonuna tüm takıma baştan yenilik gelmeyeceğine göre en başta defanstan başlanıp eksikler giderilmeli ne deyim bol şans

valla ben şaşıyorum hala şampiyonluk bekleyenlere anladım çoğunuz başarı endeksli iyi gün taraftarı çok ama gerçeklerde bu bir insan ne kadar spor yapsada hastalanır sonuçta gs şuan hastalıklı ve zaman alacak bu ne kadar olur bilmem ama bu sezon gs ve fb için ölü sezon önemli olan sıralamada iyi yer edinebilmek ilerisi için fikstüre bakarsanız anlarsınız zira gs nin kaybedeceği puanlar yerler direk belli deplasmanlarda hep acı çekecek puan kaybedecek bu kondisyon ve takımın genel fiziki durumundan dolayı çünkü sakatlık yaşamanızda gene olası

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Utanın.

Böyle deyip suruyoruz ama önümüzdeki 5 seneye amborga koyacak olan takımda onlar..

Galatasaray'la Fenerbahçe'nin kötü olduğu sezonlardan faydalanıp şampiyon oluyolar o kadar. Son 25 senede Galatasaray'la Fenerbahçe'nin beraber yarışta olduğu hiçbir sezon şampiyon olamadı Beşiktaş. Ya Galatasaray kötü olacak ya Fener kötü olacak anca öyle şampiyon oluyolar.

Fenerbahçe Nisan'dan sonra biz de en kötü Dursun gidince kendimize geliriz herkes kendi yerine döner. Fenerle biz şampiyonluk yarışına Beşiktaş'ta kronik 3.lüğe.

Yıl 2011 mevsimlerden bahar: "Galatasaray 8. sırada. 10 yılda zor toplar kendini battı bitti çöktü vb."

Yıl 2012 mevsimlerden bahar aylardan Mayıs: "Galatasaray, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda 18. şampiyonluğunu kutluyor."

Yıl 2013 mevsimlerden bahar aylardan Nisan: "Şampiyonlar Ligi çeyrek final 2. ayak karşılaşması Galatasaray: 3 - Real Madrid: 2"

Yıl 2013 mevsimlerden kış aylardan Aralık: "Galatasaray: 1 - Juventus: 0. Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde Son 16'da."

işte o son 4 yılın acısını çekiyorsunuz hiç akıl yok sizde o dediğin battı çöktü ünal aysal dönemi ki şuan ki çektiğin mali sıkıntının sebebi rızık rezyize bağlanan para onviterolar felan bir sürü yatan ama oynamayan oyuncu satamadığınız hatta elden çıkaramayıp zorla peşkeş çektiğiniz hatta yetmeyip üstüne maaşını ödediğiniz oyuncular felan hep o dönemin kazığı yani yediğiniz hurmalar sonrası bi yerinizi tırmalıyor işte ve bunun acısı gene sürecek bakalım 1-2 sene

Galatasaray'ın yeniden kendine gelmesinden korkan bir Beşiktaşlı daha :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Utanın.

işte o son 4 yılın acısını çekiyorsunuz hiç akıl yok sizde o dediğin battı çöktü ünal aysal dönemi ki şuan ki çektiğin mali sıkıntının sebebi rızık rezyize bağlanan para onviterolar felan bir sürü yatan ama oynamayan oyuncu satamadığınız hatta elden çıkaramayıp zorla peşkeş çektiğiniz hatta yetmeyip üstüne maaşını ödediğiniz oyuncular felan hep o dönemin kazığı yani yediğiniz hurmalar sonrası bi yerinizi tırmalıyor işte ve bunun acısı gene sürecek bakalım 1-2 sene

Galatasaray'ın yeniden kendine gelmesinden korkan bir Beşiktaşlı daha :)

neyinden korkacam şu halde lig çok mu iyi keşke 3 değil tüm takımlar iyi olsa ama böyle ne yapalım gs si fb si beşiktaşı avrupada oynasada tek derdin avrupa maçı olsa klüpler bayern münih gibi bvb ye atıfta bulunsa tebessüm ettirse ama nerede millet kendi ligini bıraktı avrupada ilerliyo bizim takımların burnu kendi liginden çıkmıyo keşke 6-7 takımımız ispanyollar gibi avrupada olsa yada şu gotu boklu belçika ligi gibi 3-4 takım aynı anda avrupada son 16 ya kalsa neyinden korkacaz ligde heyecan yok ki zaten takımlar kötü seneye de öyle olacak gibi ama sezon sonuna bakarız hayırlısı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 8 Nisan 2017; 14:2:15 >

• Amipleri pistten alalım artık. Ya hu admin kardeş bir işe yaramayı düşünüyor musunuz?

• Takımımız, 2017-2018 sezonu hazırlıkları kapsamında Romanya'da Real Madrid ve Man. United'ın da yer alacağı bir turnuvaya katılacak.

• Alacakları ödeyen Yönetim 1MTL prim veriyor. Taraftar Arena'yı doldurup 3.yıldızın peşinde koşan Beşiktaş'a 4 yıldız şovu yapacak. (Sabah)

• Zamanında şu Favreyi getirmediler ya takımın başına ne desen boş. Adam Nice ile şampiyonluğa gidiyor yav.
  • 
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.