Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim en büyük ihtiyacimiz, dikine oynayan, golcü kanat oyuncusu. Mancini seneye kalacaksa, öyle bir adam sart. Ondan sonra bir tanede dikine oynayan, 2 yönlü ortasaha Melo ve Selcuk İnanin yanina. Doumbia, kontra oyuncusu, iyi dribbling yapar, bitiricidir,hizli ve hareketlidir.

Yerli stoper, yerli kaleci ve yerli sağ bekle idare ederiz ama Mancini kalacaksa, bu 2 oyuncu cok önemli.
  • Çare Farfan.. hem dikine oynayan kanat hemde forvet-golcü.. Şalke ile pazarlık yapalım.. Hamit + Amrabat + 2 milyon avro.. + sabri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

Çare Farfan.. hem dikine oynayan kanat hemde forvet-golcü.. Şalke ile pazarlık yapalım.. Hamit + Amrabat + 2 milyon avro.. + sabri..

Farfan 5 milyon bile etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

Çare Farfan.. hem dikine oynayan kanat hemde forvet-golcü.. Şalke ile pazarlık yapalım.. Hamit + Amrabat + 2 milyon avro.. + sabri..

ben sadece 2 milyon demiştim.. hamit + sabri + amrabat = fos..

MALaga takımı 1-2 milyon avro teklif ederse Amrabata o ayrı tabi..

• quote:

quote:

quote:

Farfan'ın çok abartıldığını düşünüyorum. Şu yabancı sınırında geçtim Hamit'i Sabri'ye bile değişmem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Farfan'ın çok abartıldığını düşünüyorum. Şu yabancı sınırında geçtim Hamit'i Sabri'ye bile değişmem.

Farfanin tek sorunu istikrarsiz olmasi. Schalke icin cok önemli bir oyuncu. Dikine oynuyor, dribblingle oynuyor ve sol ayaği cok iyi. Farfan iceride katediyor, cizgiye de iniyor. Cokta hizli, fuleli. Tüm bunlar Farfani önlem alinmasi zor bir oyuncu yapiyor. Bu sezon kötü bir sezon gecirdi, yine 9 gol 5 assisti var. Her mac 2-3 tane gol pozisyonuda hatirlamis, Almanyadaki en basarili dribbling yapan adamlardan birisi.

Galatasarayin Farfani almasini cok isterim. Cl seviyesi icin ne kadar katki yapacaği tartisilir ama Turkiye Liginde, Taarabt, Farfan gibi dikine oynayan, fuleli adamlar asiri fark yaratirlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: P3

quote:

quote:

quote:

quote:

Farfanin tek sorunu istikrarsiz olmasi. Schalke icin cok önemli bir oyuncu. Dikine oynuyor, dribblingle oynuyor ve sol ayaği cok iyi. Farfan iceride katediyor, cizgiye de iniyor. Cokta hizli, fuleli. Tüm bunlar Farfani önlem alinmasi zor bir oyuncu yapiyor. Bu sezon kötü bir sezon gecirdi, yine 9 gol 5 assisti var. Her mac 2-3 tane gol pozisyonuda hatirlamis, Almanyadaki en basarili dribbling yapan adamlardan birisi.

Galatasarayin Farfani almasini cok isterim. Cl seviyesi icin ne kadar katki yapacaği tartisilir ama Turkiye Liginde, Taarabt, Farfan gibi dikine oynayan, fuleli adamlar asiri fark yaratirlar.

Ben de aynen senin gibi düşünüyorum.. Galatasaray da dikine oynayan oyuncu sıkıntısı aşikar (şeyinin dikine oynayan oyuncu sayısı ise çok.. o ayrı)

Abdelkader Keitadan beri dikine, çizgiden giden oyuncumuz olmadı.. pardon oldu.. Bruma.. ama o da şu anda sakat ve Antepde kiralık görünüyor.. oynayamadı yani..

Bize skora direk katkı sağlayacak ve hızla adam eksiltecek, doğrudan kaleye gidecek kanatlar lazım.. Gol sıkıntımız yok.. pozisyon oluşturma sıkıntımız var..

Soldan Elia Sağdan Farfan'ı koyacaksın.. ondan sonra gör bak takımı.. Tabi bunların ortasına Bir beyin şart.. Kreatif bir Orta saha oyuncumuz da olursa.. dadından yenmez..

• Bize ikili mucadeleye girdimi adamı haşat eden bir orta saha lazım. Selçuk bitmiş. Melo nun yanına acil ayakları sağlam biri lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

Bize ikili mucadeleye girdimi adamı haşat eden bir orta saha lazım. Selçuk bitmiş. Melo nun yanına acil ayakları sağlam biri lazım.

Gökhan İnler.

• Veli kavlak ile gökhan töre diyorlar. Trabzon gibi olmasın.
  • quote:

quote:

Bize ikili mucadeleye girdimi adamı haşat eden bir orta saha lazım. Selçuk bitmiş. Melo nun yanına acil ayakları sağlam biri lazım.

Gökhan İnler.

Offf Gökhan İnler ve Melo yan yana oynarsa önlerinde de Şnayder...
  • Yaz ayından beri bir Farfan karalaması var forumda, Farfan bu ligin 2-3 gömlek üstü bir oyuncu.

Çok fazla sakatlık geçirdiği kötü diyebileceğimiz bu sene bile performans puanı ortalaması 7.8 civarı, 19 maçta 9 gol 7 asist yapmış Nani ismi geçerken bile bu ismi savundum hala savunuyorum abartıldığı falan yok gelirse fark yaratır.
  • Lavezzi iddiaları var. David Silva'dan sonra en sevdiğim futbolcu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Lavezzi iddiaları var. David Silva'dan sonra en sevdiğim futbolcu

Maalesef iddia'dan öteye gitmez :(
  • quote:

Veli kavlak ile gökhan töre diyorlar. Trabzon gibi olmasın.

töre neyse de veli iddiası saçma

• Burak
    Sneijder
    Bruma - Selçuk - Melo - Sabri
    Telles - Astori - Semih - Veysel
    Muslera

kadro denemesi bir iki tamam
  • Gökhan İnler, Bu adamı GS forması ile görmek isterdim
  • Muslera

Sabri-Semih-Ömer-Telles

Melo-Gökhan I.

Bruma-Sneijder-Hakan Ç.

Torres

Hayal kurmak bedava

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Burak
    Sneijder
    Bruma - Selçuk - Melo - Sabri
    Telles - Astori - Semih - Veysel
    Muslera

kadro denemesi bir iki tamam

Burak cezalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Muslera

Sabri-Semih-Ömer-Telles

Melo-Gökhan I.

Bruma-Sneijder-Hakan Ç.

Torres

Hayal kurmak bedava

Abi hayal kuruyorsunuz bari sabriyi yazmayin oraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.