Şimdi Ara

Galatasaray 0+0+0 da şu kadro ile açık ara şampiyon olur (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
2
Favori
3.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: thelmessos

quote:

Orijinalden alıntı: DannyWaLker

quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

fenerbahçe den gg dışında hiçbir oyuncu gs de forma giyecek kalitede değil ne kalite ama

Anasını satayım sanki gsden fenerde oynayacak çok oyuncu var. en fazla selcuk inan.

Ayrıca bu gsliler de amma objektif arkadaş hepsi mi aynı olur kendileri bile inanmıyor yazdıklarına

mesajların o kadar objektif ki, gözlerim yaşardı. sen harcanıyorsun buralarda birader. en objektif yorumların yapıldığı antu forumuna git de orada takıl. Hem biz rahat edelim, hem sen ve objektif renktaşların.

Yekta 10 numara topcu demişler birde. Utanın la bari

• quote:

quote:

quote:

quote:

fenerbahçe den gg dışında hiçbir oyuncu gs de forma giyecek kalitede değil ne kalite ama

Anasını satayım sanki gsden fenerde oynayacak çok oyuncu var. en fazla selcuk inan.

Ayrıca bu gsliler de amma objektif arkadaş hepsi mi aynı olur kendileri bile inanmıyor yazdıklarına

mesajların o kadar objektif ki, gözlerim yaşardı. sen harcanıyorsun buralarda birader. en objektif yorumların yapıldığı antu forumuna git de orada takıl. Hem biz rahat edelim, hem sen ve objektif renktaşların.

Alıntı yaptığın mesajlarda Yekta veya 10 numara şeklinde birşey görebiliyormusun sen?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alıntı yaptığın mesajlarda Yekta veya 10 numara şeklinde birşey görebiliyormusun sen?

Sen değil senin gibi at gözlüklü renkdaşın demiş

burak 20 m, Gökhan Gönül 2,5 m muş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen değil senin gibi at gözlüklü renkdaşın demiş

burak 20 m, Gökhan Gönül 2,5 m muş

Kardeş hep bu saatlerde kreşten gelip saçmalıyorsun buralarda.

Ya at gözlü renktaşımdan alıntı yap, ya da git oynama parkına yaşıtlarınla oyna. Beni rahat bırak.

• Hacı sen kaç yaşındasın ya? Ciddi soruyorum. Kimseyi bloklamadım şu ana kadar, sevmem de.. Ancak eğer 18'den küçüksen seni bloklayacağım. Sen de rahat et, bende.
  • quote:

Hacı sen kaç yaşındasın ya? Ciddi soruyorum. Kimseyi bloklamadım şu ana kadar, sevmem de.. Ancak eğer 18'den küçüksen seni bloklayacağım. Sen de rahat et, bende.

Yaşım 21, troll degilim ama burda sapıtıyorum
  • GS de Selçuk-Hamit-Burak dışında kaliteli yerli oldugunu düşünmüyorum.Bir de Semih'i ekleyebiliriz.Bizde ise Emre,Gökhan,Volkan ve bu sene göstericeeği performansa bağlı olarak Alper sayılabilir.İki takımında birbirinden çok farkı oldugunu düşünmüyorum.Belki egemen bir de.
  • quote:

quote:

Hacı sen kaç yaşındasın ya? Ciddi soruyorum. Kimseyi bloklamadım şu ana kadar, sevmem de.. Ancak eğer 18'den küçüksen seni bloklayacağım. Sen de rahat et, bende.

Doğru, troll olmaman konusunda sana katılıyorum. Sanırım forumda çok takılıyorsun, sana biraz tatil lazım. Dinlen biraz, 3-5 yıl foruma girme. Rahatla, öyle gel.

• quote:

quote:

quote:

Doğru, troll olmaman konusunda sana katılıyorum. Sanırım forumda çok takılıyorsun, sana biraz tatil lazım. Dinlen biraz, 3-5 yıl foruma girme. Rahatla, öyle gel.

Günde toplasan 1 saat bile girmiyorum la ne diyon sen

• 1 saat bize yetiyor arkadaş, sana ise fazla geliyor belli.
  • Mustafa,oğuzhan,cenk,ismail,muhammet,necip nerdeyse hepsi milli takım görmüş potansiyelli yaş ortalaması 20-21 olan oyuncular.tartışmak bile abes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1 saat bize yetiyor arkadaş, sana ise fazla geliyor belli.

Yav he he kardeş

Bir burak 10 sowu yok eder
  • quote:

quote:

Yav he he kardeş

Neyse benim çıkmam lazım. Forumdaki ömrünü çok görmesem de, sen takıl buralarda. Sen istemesen de birkaç tatil yaparsın belli.
  • quote:

quote:

quote:

Yav he he kardeş

Neyse benim çıkmam lazım. Forumdaki ömrünü çok görmesem de, sen takıl buralarda. Sen istemesen de birkaç tatil yaparsın belli.

Umuutlaar umuutlar

• Kale > Tolga (Volkan ameliyat olmadan Volkan yazanlar taraflıdır, çok basit goller yemeye başladı)
    Sol bek > Hasan Ali (İsmail sakat, nasıl döneceği belli değil)
    Sağ bek > Gökhan Gönül
    Stoperler > Egemen ve Semih
    Orta saha ikilisi > Selçuk ve Emre B.
    Sol kanat > Olcay
    Sağ kanat > Hamit veya Mehmet Topuz (İkisini de beğenmem ama başka adam yok)
    Forvet > Burak ve Umut

GS ve FB = 4 veya 5
    BJK = 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blank Infinity

quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Şu forumda Selçuk ile Emre kıyaslandı ya birdaha takılmasak yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Orijinalden alıntı: -MamadouNiang-

Bence yerli kalitesinde Fener>Beşiktaş>Galatasaray

Volkan, Hasan Ali, Egemen, Serdar, GG, Alper, Emre, Salih, Caner,Mehmet Topuz, Berk

Tolga, İsmail, Ersan, Toraman, Serdar, Necip, Sezer, Oğuzhan, Olcay, Gökhan Töre, Mustafa

Eray, Hakan, Gökhan, Semih, Sabri, Selçuk, Hamit, Erman, Engin, Umut, Burak

yekta? ceyhun? kazım? emre çolak? ufuk? ayrıca kadroya bile almadığımız sercan,yiğit var gönderdiğimiz necati ,furkan ve ne kadar oynayamasada çağları saymıyorum bile. yerli bile olsa fayda alamıyorsan göndereceksin. gereksiz fazlalık çünkü.

fenerde volkan hasan ali gg alper salih
    beşiktaşta tolga necip oğuzhan olcay ve mustafa dışında işe yarar futbolcu yok

bizdede semih selçuk sabri hamit yekta engin erman umut burak hatta gökhan zan bile sık sık 11 oynayabilen , oynayabilecek oyuncular.. şampiyonu yerliler değil yabancı kaliten belirler unutma.. 6 yabancı 17ye bedel

Zaman her şeyin ilacı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Bence yerli kalitesinde Fener>Beşiktaş>Galatasaray

Volkan, Hasan Ali, Egemen, Serdar, GG, Alper, Emre, Salih, Caner,Mehmet Topuz, Berk

Tolga, İsmail, Ersan, Toraman, Serdar, Necip, Sezer, Oğuzhan, Olcay, Gökhan Töre, Mustafa

Eray, Hakan, Gökhan, Semih, Sabri, Selçuk, Hamit, Erman, Engin, Umut, Burak

yekta? ceyhun? kazım? emre çolak? ufuk? ayrıca kadroya bile almadığımız sercan,yiğit var gönderdiğimiz necati ,furkan ve ne kadar oynayamasada çağları saymıyorum bile. yerli bile olsa fayda alamıyorsan göndereceksin. gereksiz fazlalık çünkü.

fenerde volkan hasan ali gg alper salih
    beşiktaşta tolga necip oğuzhan olcay ve mustafa dışında işe yarar futbolcu yok

bizdede semih selçuk sabri hamit yekta engin erman umut burak hatta gökhan zan bile sık sık 11 oynayabilen , oynayabilecek oyuncular.. şampiyonu yerliler değil yabancı kaliten belirler unutma.. 6 yabancı 17ye bedel

Zaman her şeyin ilacı

• Konuyu açan adam kör oldu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.