Şimdi Ara

Gaia daha gelmicek mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tatile gittim döndüm ama hala Gaia'dan ses seda yok.Arabian Dress gelmiş bu güzel olmuş ama Gaia'yı bekliyoruz gelsin artıkBide şey Gaiada guild kurucak olanlar buraya yazsınlar kuzenimle birlikte Gaia'ya gelmeyi düşünüyoruz ve guild arıyoruz.Bi işimiz çıkmadığı sürece sürekli oyundayız.Neyse kurucak olanlar buraya yazsınlar teşekkürler iyi geceler

• Yok öyle bi server

gaia,gaia,gaia... şiştik be abi bizde insanız....
  • Kimse bilmiyor , hiç bir haber yok . Belki iki gün sonra , belki iki ay . Oyunun resmi sitesinde açıklama yapılmadan kimse bir şey diyemez . Artık lütfen bu tür konular açmayın .
  • ya bnde botumla beraber gaia yı bekliyorum ama malesef bunun gelmesi aylar sürecek bn bir boş servera açıyım çar :d
  • Greece de başla hem haraketli server hemde güzel eski bir server yardım da ederiz...
  • 3 aydır bekliom hala açılmadı(Ve 3 aydır böle tek bi konu bile acmadım)

Bu salı da açılmazsa Neptune de devam kararı aldım

İnş açılır yaw
  • Az sabır
  • yarında acılmıcak sanırım
  • Sitedede bişey yok açılmıcak gibi ama açılmalı artık
  • Hay sizin gaianıza şimdi..
  • Kesinlikle
    (Ç)alıntıdır.
    JOYMAX GAİA ŞU TARİHTE AÇILICAK DİYE BİR SÖZ SÖYLEDİMİ
    -HHHHHHAAAAAAYYYYYYYYIIIIIRRRRRRRRRRRRR

ARAMIZDA JOYMAXTAN BİLGİ SIZDIRAN YADA JOYMAXTA ÇALIŞAN VARMI
    -HHHHHHAAAAAAYYYYYYYYIRRRRRRRRRRRRR

PEKİ BÖYLE KONULAR AYDA YADA HAFTADA BİR AÇILICAKMI
    -EEVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTT
    (Ç)Alıntıdır...

Yeter Yaw Gaia Gaia Şimdi Bişi Dicektim Ama Neyse Nedir Bu Gaia Sevgis Yaw SABIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih1994 -- 21 Temmuz 2008; 13:40:24 >
  • arkadaşlar yeter artık..inanın gına geldi....ne server mış abicim yaaa...
    göz görmeyince gönül katlanırmış..unutun şunu
  • Gaia'nın allah belasını versin

İyice havaya girdik,çoştuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: Evil Clown

Hay sizin gaianıza şimdi..

• quote:

Gençlerin heveslerini niye kırıyorsun.

Yarın açılacak de,az sonra de,şimdi açılıyor de,haftaya açılacak de.

Kırma gençlerin hevesini,bu ara bende yeniden oyuna mı dönsem ne yapsam.

Edit:Bu Gaia nın gelceği yok,yokmu abinize yeni serverlerin birinde Allah rızası için PvrLevel yapacak harbi delikanlı,ama harbiden delikanlı diyorum.Öyle klavye arkası değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenasi44 -- 21 Temmuz 2008; 15:57:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenasi44

quote:

Gençlerin heveslerini niye kırıyorsun.

Yarın açılacak de,az sonra de,şimdi açılıyor de,haftaya açılacak de.

Kırma gençlerin hevesini,bu ara bende yeniden oyuna mı dönsem ne yapsam.

Edit:Bu Gaia nın gelceği yok,yokmu abinize yeni serverlerin birinde Allah rızası için PvrLevel yapacak harbi delikanlı,ama harbiden delikanlı diyorum.Öyle klavye arkası değil

Heraya gel başımın üstünde yerin var dicem abide bence heraya 0dan başlamak mantıksız..
    Bende charı satarsam şu gaiadan sonra açılacak servera geçmeyi planlıyorum.. Bakalım nasip..
    Ama dersenki illa gelcem heraya ayarlarız sanada bişeyler.Charlar sana kurban olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Clown -- 21 Temmuz 2008; 17:21:02 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _ConRaD_

Tatile gittim döndüm ama hala Gaia'dan ses seda yok.Arabian Dress gelmiş bu güzel olmuş ama Gaia'yı bekliyoruz gelsin artıkBide şey Gaiada guild kurucak olanlar buraya yazsınlar kuzenimle birlikte Gaia'ya gelmeyi düşünüyoruz ve guild arıyoruz.Bi işimiz çıkmadığı sürece sürekli oyundayız.Neyse kurucak olanlar buraya yazsınlar teşekkürler iyi geceler

Kafana Gaia kadar taş düştüğü zaman açılacak. Ceza alacam ama olsun. Ya insanda arama yapacak kadar bir akıl bulunmaz mı ya??

• açılsa ne olucak ki dogru duzgun sp farm yapamıyacaksınız taxiler yok kur bota aylarca kas tam sen 80 oldum derken adamlar 2hafta sp farm ardından lvl up yaptırarak size yetisicek.Ayrıca şahsi fikrimi söyliyim suan yeni servarlar dahi bomboşken gaia nın gelecegini hiç zannetmiyorum.yinede hevesini kırmış gibi olmıyım bu joymaxın neyapacagına akıl sır erdirmek mumkun deyil.şu hayatta bir kadınlara birde joymaxa akıl sır erdiremedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih1994

Kesinlikle
    (Ç)alıntıdır.
    JOYMAX GAİA ŞU TARİHTE AÇILICAK DİYE BİR SÖZ SÖYLEDİMİ
    -HHHHHHAAAAAAYYYYYYYYIIIIIRRRRRRRRRRRRR

ARAMIZDA JOYMAXTAN BİLGİ SIZDIRAN YADA JOYMAXTA ÇALIŞAN VARMI
    -HHHHHHAAAAAAYYYYYYYYIRRRRRRRRRRRRR

PEKİ BÖYLE KONULAR AYDA YADA HAFTADA BİR AÇILICAKMI
    -EEVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTT
    (Ç)Alıntıdır...

Yeter Yaw Gaia Gaia Şimdi Bişi Dicektim Ama Neyse Nedir Bu Gaia Sevgis Yaw SABIR

ne kadar özentisin be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.