Şimdi Ara

G7 mate10pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikisi arasımda kararsız kaldım, tavsileriniz ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• V30 plus ın ön kamerası yazılımla düzeldiği söyleniuor o da takıldı kafama şimdi

• Hocam v30+ ön kamera kötü millet zaten gcam yükleyerek kullanıyor ve o ön kamera dün bir telefoncuda elime aldım baktım harbi kötü ki gcam uygulaması bütün androidlere hemen hemen yükleniyor o telefonun kamera donanımı kötü.

Benim önerim s9 plus 4200 civarı bulunuyor o olmazsa s9 veya olmadı oneplus 6 olurdu. G7 kamera olarak çok öyle iyi değil s9 kamera daha iyi ama g7 optimizasyonla batarya yönünden biraz daha iyi bu kullanıcı yorumlarından gördüğüm yani. Kamera çok önceliğiniz ise samsunga bakın tavsiyem. Sonra mate 10 yerine birde uygun fiyatlı mi8 bulunuyor snapdragon 845+ kamera iyi ve batarya günü çıkartır.Sıralama olarak;

1s9 + /2 s9 yada oneplus6/3./g7 yada mi8

• Bütçe sınırınız nedir ?

• 3000 4000 arası

• g2 kullanmıştım zamanında gayet güzeldi g5 kullanıyorum 2.5 yıldır tam 1 fiyasko şarj 4 saat gidiyor katif kullanımda ghost screen hatası yüzünden garantiye yollamıştım ekranı değiştirdiler bataryayıda değiştirdiler şuan batarya max4 yine ve andro 8 geldi yüklemez olsaydım uygulamalarda kasma yyapar oldu. demem o ki lg bozdu bir süre sonra ben yeni telefon mate 10 veya 20 almayı planlıyorum kara cumayı bekelyecem
  • Mate 10 Pro Kirin 970 ve 2.36 ghz işlemci kullanıyor.. Bu kadar para verecekseniz güncel işlemcili bir telefon alın derim.. Müzik önemliyse direkt G7 ama her şeyde iyi puan alsın diyorsanız S9 alabilirsiniz, performansları aynı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.