Şimdi Ara

G4560 için ekran kartı tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1300 veya biraz daha fazla bütçem var. darboğaz yapmayacak güzel bir ekran kartı istiyorum. şuan 750ti kullanıyorum ama monitörüm 1080p yani kart yetişemiyor. gtx 1650 almayı düşünüyodum ama amd 570-580-590 kafamı karıştırdı biraz. Bazı arkadaşlarda sorunlar olmuştu fps sorunu ısınma sorunu darboğaz sorunu gibi. Sistemime güzel bir kart önerirseniz sevinirim.

G4560 İNTEL
    MSI h110m pro vd
    1x8 gb hyperx 2133 ram ddr4
    750ti "şuanlık"
    aerocool 400w psu (yenisini almayı çok istemiyorum)

• Rx 570 alirsaniz kalan paraya rami de artırabilirsiniz. Psu yeter zaten. Daha sonra ssd de alirsaniz sistem anca adam olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 580 fazla gelebilir, 570 ve 1650 fena olmaz, performans olarak 570 önde, psu yükseltilmicekse ve 6 pin güç girişi varsa 1650 olabilir

• Kullandığınız güç kaynağı RX 580 ve RX 590 için yeterli değil. Yeni bir güç kaynağı alsanız bu sefer işlemci yüzünden darboğaz olacak. Bu durumda en iyi seçenek GTX 1650.
  • Psu yeni ekran kartlari icin yetersiz 1650 yada 570 icin yeterli olabilir belki ama zaten 8g ram lede olmaz bence ilk olarak ekran karti upgrade ini birakin gidin sitemi anakartinizin destekleyecegi en yuksek frekans ta cl degeri en dusuk 16 gb dual channel 2x8 lik ram alin sonra ssd alin bu upgrade size oyunlarda cag atlatmasabile ciddi bi akicilik kazandiracaktir bir sonraki upgrade icinde alt yapi saglayacak o dan sonrada guc kaynagi ile ekran karti degisir. Bu seferde islemcinizi kod bumarsindan ezbere bilmiyorum ama az geliyor derseniz bukadar upgrade e defmez derseniz sistemi komple satip yeni sistem alin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1650 alma hem pahalı hem Rx570 daha güçlü, rx580 için de psu değişimi şart, sisteminize ideal gitçek rx570 olur

• 570 fazla gelir diye düşünüyorum

• Rx 570 e karar verdim msi ın sitesinde 230watt etti toplam. 4gb mi 8gb mi alayım sizce. Çok farkı varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RedFone

Rx 570 e karar verdim msi ın sitesinde 230watt etti toplam. 4gb mi 8gb mi alayım sizce. Çok farkı varmı?
    4 gb yeterli olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.