Şimdi Ara

G30 siparis verdim, gelince ne yapmaliyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dun borusan istinyeden 530i siparisi verdim temmuzda gelecegini soylediler.
    Simdiden arastirmaya basladim arac geldiginde ne yapmaliyim diye.
    Boya koruma icin gmg ve protactan fiyat aldim boya koruma disinda m550i deki gibi ayna ve bobrek cevresini kaplamak istedigini gmg ye soyledim onlar 5500 dediler protac 4500 dedi sadece boya koruma icin.
    Seramik kaplama mi folyo mu bilemedim fiyatlar da cok yuksek geldi acaba deger mi dedim
    .suan kullandigim araba 2007 e70 x5 ve tamponu boyasiz plastik kaputunda ise bir suru tas vurugu var. Sik sik uzun yol yapiyorum.
    Bu konu disinda da onerilerinize acigim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GMG'yi bilmem ama Protac'a sonuna kadar referans olabilirim. Sadece boya korumaya fiyat vermeleri ilginç, onlar sadece kaplama işi yapıyorlar.
  • Boya korumadan kastim seffaf boya koruma film eksik ifade etmisim kusura bakmayin

• GMG'den Mustafa abi ile direk iletişme geçerseniz fiyatta bir şeyler yaparlar. İşleri iyidir. Tavsiye ederim. Fiyat ise onların kalitesinde normal.
  • Evet gercekten cok kaliteli isleri ama seffaf folyo olunca ben daha ucuz olacagini dusunmustum 2 2.5 gibi bir rakam vardi kafamda..

Sadece on tampon ve kaput kaplamasi tas vuruklari icin uzun yolda yeterli olur mu acaba ne dersiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.