Şimdi Ara

G2 MİNİ ACİLMİYOR ACİL YARDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G2 mini cihazım bugun birden komutların dışında hareket etmeye başladı müzik çaları acmama rağmen müzik çalmadı bende yeniden baslatmak istedim. Cihazın normal bir şekilde kapandı fakat açılırken açılış animasyonunun sonunda gelen LG logosunda takılı kaldi LG işaretinin üstünde yüklenme işareti gibi olan yerde takılı kaldi. Bataryayi cikartip taktim yeniden acmayi denedim ama yine aynı yerde takılı kaldi. Factory reset attım. Cihaz resetlenip normal bir şekilde kurulum menüsünü acti ayarları yaptım daha sonra ana ekrana yönlendirildi ama erkan siyah ekranda kaldı sanal tuşları görünmesine rağmen kullanamadıkları cihaz dondu. Sonra bataryayi çıkartıp yeniden acmayi denedim yine LG logosunda takılı kaldi. Tekrar factory reset yaptım yine ayarlar yapıldı sonra ana menuyo yonlendirildim.wallpaper bi göründü sonra tekrar açılışta çıkan LG logosunu gösterdi ve orda takılı kaldi. Androis OS yükseltiliyor yazdı 9 basamaklı bi güncelleme yapti sanırım cihaz. Daha sonra o yazı gitti LG logosu geldi ve orda takiliriz kaldı. Cihaz kaç kez denersem deneyeyim açılmadı LG logosunda takılı kaldi. Yardım edin lütfen

Edit:cihaz rootlu DEĞİL. herhangi bir ROM yok. Ve en güncel sürüme sahip (lollipop)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.