Şimdi Ara

G Skill Trident Z RGB Ramler hakkında çok kritik bir uyarı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Asus Maximus IX Hero ile kullanıyorum sorun yok. Aura nın son versiyonu ile kullanın.

Bir diğer önemli konu CPU-Z. Asus büyük bir hata yaparak hala sorunlu CPU-Z linkini driver listesinde tutuyor. Sitedeki son versiyon CPU-Z yi kurunca ledler düzgün çalışmıyor. Aura da bir sorun kalmadı, ancak CPU-Z kurmayın, hala sıkıntılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aura'da TridentZ rgb ramlerde şuan bir sorun yok ancak bir süre düzgün çalıştıktan sonra tüm ledlerin senkronizasyonu bozuluyor. En son hangi renkte kaldıysa hep o renk yanık vaziyette kalıyor. LightingService'i stop/start edince sorun düzeliyor. Bende sorunu çözemedim. Geçici çözüm olarak bir bat dosyası oluşturdum masaüstüne. Aşağıdaki kodları bir metin belgesine yapıştırıp uzantısını aura.bat olarak kaydettim. Aura her sapıttığında buna tıklıyorum sorun düzeliyor. Yani Aura servisi düzgün çalışmıyor. Bilginize.

@echo off
    sc Stop LightingService
    timeout 30
    sc start LightingService

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kehadamus -- 19 Ağustos 2018; 14:22:50 >
  • kehadamus K kullanıcısına yanıt
    auranın en son sürümü ramleri görmüyor bende. bi önceki sürümü kurduğumda -lighting service olan- sorun yok. ama dediğiniz gibi bir süre sonra sabit şekilde duruyor. bat dosyasını oluşturdum bende teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi akşamlar

GSKILL F4-3200C15D-16GTZ ram kullanıyorum sistemim imzamda yazıyor. ram uyumluluk konusunu gezerken dikkat ettim ve bende kontrol ettim ramlerimi. rgb olmamasına rağmen bir tanesinin spd si bozuk görünüyor. servise göndermelimiyim. yoksa konu sahibi arkadaş bana orjinal spd bulma konusunda yardımcı olabilirmi. şuan programı almaya kalksam 100tl yi geçiyor :(

cpu z de spd kısmında sadece slot 2 de bilgiler görunuyor slot 4 boş gibi duruyor.

G Skill Trident Z RGB Ramler hakkında çok kritik bir uyarı!

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.