Şimdi Ara

G.Sarayımızın ŞL Rakibi Boleslav Oldu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

gs maçından nerelere getirdik konuyu,yakında oy toplayıp bizim topici yeniden açtıracaklar
  • Birşey söyledim diye konu amacından çıkmasın, tartışmayın. Ben gereken açıklamayı yukarıda yaptım.

Geçen seneye kadar desteklediğim Türk takımlarının bu sene Avrupa'da ne yapacakları umrumda değil. Sadece kendi takımımı destekleyeceğim. Ben ve benim gibiler yüzünden desteklemeyeceklermişmiş, sorun değil. Zaten gerçekten destekleseniz 2-3 kişi yüzünden esirgemezdiniz desteğiniz değil mi?

Ayrıca büyük takımsanız, Avrupa fatihi iseniz o takımı elersiniz. Kimsenin desteğine de ihtiyacınız olmaz, tıpkı bizim sizin desteğinize ihtiyacımız olmadığı gibi.

Forza Fenerbahçe!
    Forza Boleslav (diyecek kadar düşmedim )
  • Avrupa söz konusu olunca Fenerbahçeli arkadaşların bu çekememezliği, Galatasaray'ımızın avrupada başarıdan başarıya koşturup kaldırdığı 2 tane kupadan beri süregelmektedir. Hala arada gelen yerel başarıların dışında herhangi bir konu bulamayan arkadaşlarımızın bu psikoloji içerisinde Galatasaray'ı avrupa maçlarında desteklemeleri elbette beklenemez.
    Benim bulunmuş olduğum ortamlarda Fenerbahçeli arkadaşlar takımları hakkında herhangi bir övücü söz söylediklerinde, ben de onlara "eee, n'olmuş bizim de iki avrupa kupamız var" dediğimde konu hemen kapanmakta çünkü verilecek karşı emsal bir başarıyı örenekleyecek bir cevap bulunamamaktadır. Fenerbahçe en az Galatasaray'ın elde ettiği avrupa başarılarını tekrarlayıncaya kadar, onların bu tepkilerine makul davranmak zorundayız ve göründüğü kadar sadece biz değil, bizim çocuklarımızın dahi bu tavrı sergilemeye devam etmek zorunda kalacakları gibi bir durum var ortada...

• quote:

Orjinalden alıntı: zanetti35

Avrupa söz konusu olunca Fenerbahçeli arkadaşların bu çekememezliği, Galatasaray'ımızın avrupada başarıdan başarıya koşturup kaldırdığı 2 tane kupadan beri süregelmektedir. Hala arada gelen yerel başarıların dışında herhangi bir konu bulamayan arkadaşlarımızın bu psikoloji içerisinde Galatasaray'ı avrupa maçlarında desteklemeleri elbette beklenemez.
    Benim bulunmuş olduğum ortamlarda Fenerbahçeli arkadaşlar takımları hakkında herhangi bir övücü söz söylediklerinde, ben de onlara "eee, n'olmuş bizim de iki avrupa kupamız var" dediğimde konu hemen kapanmakta çünkü verilecek karşı emsal bir başarıyı örenekleyecek bir cevap bulunamamaktadır. Fenerbahçe en az Galatasaray'ın elde ettiği avrupa başarılarını tekrarlayıncaya kadar, onların bu tepkilerine makul davranmak zorundayız ve göründüğü kadar sadece biz değil, bizim çocuklarımızın dahi bu tavrı sergilemeye devam etmek zorunda kalacakları gibi bir durum var ortada...

Burda geçen sezon bir çok cümlende konuyla alakası olmayan yerde bile FB avrupa da rezil oluyor biz olsaydık neler yapardık diyen sen değilmiydin. Bakalım bu sene dediğinizi yapacakmısınız.GS başarısız olursa üzüleceğim tabikide yalnız sana rezil olma lafını sürekli hatırlatacağım.

Açıkçası şunu söyleyim GS uefa yı aldığında ben çok sevindim. yine alsın yine sevinirim. bu sene herzamanki olduğu gibi Avrupa da Türk takımlarını destekleyeceğim

• Ya kusura bakmayın ama ben Fenerbahçeyi seviyorum onun başarılı olmasını isterim ama sadece yani zevk spor futbol, halısahada galip gelmeyti ne kadar istersem o kadar yani... hayat meselem değil:...

Gs nin geçip geçememesi çok ta tın yani...Geçmesin yenilsin dandik takıma malzeme çıksın... Türk Türk diyorsun ilk 11 in kaçı Türk bu takımda?

Olay tamamen kapitalizm çarkı...

Sizi işte uyuşturuyorlar, hayatınız olmuş futbol beyninizin yüzde 70 i futbola çalışıyor işte o reklamdaki top gören çocuktan farkınız yok,i harbiden Türk insanı böyle...

İki tip şeye aklınız çalışıyor, biri karı kız biri futbol...

Avruapda başarıdan başarıya koşuyormuş GS. Koşsunda görelim birinci turda sonuncu olup evine dönecektir büyük ihtimal 3. lüğü mucize... Çok balık grup çıkamzsa...

Çıkın da görelim sankiş bişi yapçaklar...

Bu takım sizi eleyebilir diyorum bu konuda da iddialıyım...

Geçen sene eskimo takımı eler sizi dediğimde bana gülerdiniz değil mi, ya bırak senin yazdığın kale mi alınır dalga mı geçion bizle, bırak xsenin kafan çalışmıyor derdiniz ama ne oldu? Kapak oldu...

Bu takım o takımdan geyet güçlü... Turun zor olduğunu düşünüyorum...Geçerseniz başarılar dilerim, Real in tur atlaması ne ifade ediyorsa GS nin tur atlaması bana o ifade ediyor...

Yani bir spor klubü, cenk yapılmıyor burada... Hem de takımın taraftarı benim tuttuğum takıma KÜFÜR ediyor, FENERBAHÇE taraftarı bilmem nedir diyor, ben o takımı niye destekliyim???

Evet sorarım? Senin anana küfür etse sokakta biri diyelim, sizin mahallenin delikanlısıdır diye kollarmısın onu aynı muhabbet...

Bu spor alt tarafı futbol

• Boleslav ı hafife almamak lazım gecen yıl adı duyulmamıs bir takıma elenmiştik tromso buda ona benzemesin ama ben yinede guveniyorum GS YA insallah gecerizz
  • Nickodin-QX Arkadaşımın dediklerine katılıyorum.Eskiden ben de GS nin avrupadaki maçlarında Temsilcimizi FB yi tutar gibi desteklerdim.Ta ki geçen sezona kadar.Onların Avrupadaki maçlarına karşı sempatim bittii.Gs nin elenmesi ya da çıkması beni herhangi bir şekilde enterese etmez.(Buna BJK de dahil.)
  • yaw abi,en iyi oyuncuları,avrupa takımlarında bir ara top oynamış bir adam olan bir takıma,gs elenecek değildir herhalde.yenerler elbet.boşuna dert etmeye gerek yok.ama bu kadroyla gruplardan çıkmak zor.bahtlı kura çekilir inşallah.
  • Ya GS nin başarılı olmasını istiyorum ama kaynaksız bir güven var GS de bu da bence iyi etkilemiyor oyunlarını. Sırf bu nedenle tahmin ettiklerinden daha riskli görüyorum bu turu GS için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos
    Ya açıkçası umurumda değil...

Türkiye 1 takımla ŞL ye katılırsa ne fark eder 5 ytakımla ne fark eder?

Benim hayat staandardım değişir mi?

Açların karnı doyar mı?

Banane?

Ama GS yenilirse en aından gülecek malzeme çıkar... Bu diğer takımlar için geçerli sanki bişi yaptıkları var...

Ama Galatasaray yenerse gurur duyabileceğin bi ülken olur.Herkes senin ülkeni konuşabilir.Herkes,'Aa Galatasaray değil mi?Şu Türk takımı olan?'...Tıpkı 2000 de olduğu gibi.

Sen gülmek istiyosan bir-iki Fenerbahçe Avrupa maçı izle.Yerlere yatmazsan gülmekten o zaman gel başka şeyler önerelim.

Sen futbolsever değilsin anlaşılana göre.'Fenerbahçesever'sin.Sen futbol izliyorsun takım destekliyorsun ondan sonrada futbolla alakası olmayanların söylediği;'Futbol bizim karnımızı doyuracak' cümlesini kullanıyorsun.Fenerbahçe'nin yenmeside senin karnını doyurmaz.Ama dersenki;'En azından sevinecek malzemem olur' Bi daha yukarda yazdıklarımı oku.

Biz Avrupa'yı titretirken sen yine bu takımı sevmiyordun.En iyisi sevmemeye devam et.Uğurlu geliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foals -- 8 Ağustos 2006; 12:45:40 >

• şimdi benim anlamadığım,gs yenerse ben neden ülkemle gurur duyuyorum?

ben zaten ülkemle gurur duyuyorum.bunun için gs'a veya fb'ye ihtiyacım yok.

ahh birde sende az galatasaraysever değilsin anladığım kadarıyla
  • spor ülke tanıtımda baya önemli ya benim istediğim her Türk takımı avp.da başarılı olsun ama FB bir adım önde olsun
  • gecen sene bi takımla mac yapıyoduk SL de 3-0 flan yenmiştik herhalde....O mactan once bi BJk li arkadAS soyle bi topic acmıstı"NAPYIM SEVMİYORUM FB'Yİ İNŞ: YENİLİR" diye oraya da kac kisi msj attı ve cok nadir bir kac arkadas yanlıs dedi.....Simdi burda kendininize dokununca mı konusuyorsunuz...Ben tabii kide destekliyorum ama kendinize fazla guveniyorsunuz bence tek tehlikeniz o.Yenerse sevinirim ama yenilirse de uzulmem bi ders olur acıkcası....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.