Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
28
Favori
67.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın büyük ihtimalle istanbul bilişimden 1,600 tl e alıcam
  • Sizce alınası mı arkadaşlar? Telefon ve site hakkında Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

www.bizdeuygun.com/LG-D958-G-Flex_140783.html
  • 5M migroslardada da 1600 tl ye satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacaklara hayırlı olsun, güzel tercih.

• Arkadaslar yeni surum geldi bugun banada sizce yapmalimiyim.Guncellersem 4k ozelligi gider mi yapmadan sorayim dedim
  • Gitmez, güncelle...
  • Herkese merhaba. Bu yazın ortalarında PHABLET kategorisinde veya 5 inç civarı yeni bir cihaz almak istiyorum, şu an One X kullanıyorum ve batarya anlamında ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Bu yüzden pil kapasitesi, performansı ve tasarımı beni tatmin edecek bir cihaz aramaktayım. Pil kapasitesi, işlemcisi, tasarımı ve kendi kendini tamir etme özelliğiyle aralarından sıyrılan bu cihazla kafayı bozmak üzereyim.

Kafama takılan şey şudur; Bu cihaz 6 inç ekrana sahip ve 720p çözünürlük sunuyor. PPI değeri 245 gibi bir değer. Yani keskin bir görüntü sunduğu söylenemez. Şu an kullandığım One X bile 300 küsür PPI değeri sunuyor ve bu durumun rahatsız ediciliğinden çekiniyorum, cihazı henüz elime alıp bakma fırsatım da olmadı. Siz kullanıcılardan bu cihazın ekran boyuna oranla ekran çözünürlüğünün sırıtıp sırıtmadığını benimle paylaşırsanız sevinirim.

Bu cihaz haricinde aynı donanıma ve fiyat aralığına sahip aşağıdaki cihazlardan da öneri ve fikirlerinize açığım;

LG G PRO 2 (henüz gelmedi ülkemize, fiyatı belli değil)
    Nokia Lumia 1520 (Uygulama mağazası ve arayüzünden çekiniyorum)
    Sony XPERIA Z1 (Ekranının güncel cihazlara göre parlaklık ve canlılık anlamında yetersiz kaldığı söyleniyor, ayrıca pil performansı da 3000 mah lik bir cihaza göre standartın altındaymış)
    Xiaomi MI3 (ülkemize gelmesi çok uzun sürebilir)

Uzun soluklu bir mesaj oldu, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opus Diabolicum -- 29 Mayıs 2014; 22:39:17 >

• G pro 2 gelmeyecek.

G flex ise yüksek parlaklıkta keskin, net, parlak, canlı bir görüntü sunuyor, düşük parlaklıkta ise beyaz ve gri renklerde bozulma/kalite düşmesi oluyor. Cihazın tek handikapı bu, bunu bilerek alırsan mutlu mesut kullanırsın. Türünün tek örneği ve kullanması zevkli. İlk sayfadaki videolar bir karar vermene yardımcı olabilir.
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Bizim ülkemizi adam yerine koymamaya devam ediyorlar anlaşılan...

Ben genelde düşük parlaklıkta kullanırım cihazımı, pil süresi için fakat bozulmanın ne şiddette olduğunu gösteren temsili bir video çekebilir misiniz? Siz en yüksekparlaklık seviyesinde kullandığınızda maximum kaç saat ekran açık kalma süresi elde ettiniz acaba..?

Keşke MIUI şu cihaza da destek verse diye de iç geçirmiyor değilim, cihaz benim olmadığı halde..
  • Test olayına hiç girmedim, video için de pek vaktim ve olanağım yok gibi. G flexi düşük parlaklıkta kullanmana lüzum yok pil süresi için, bataryası her türlü yetiyor ki parlaklıktan feragat etmek kötü bir alışkanlık forumu baştan sona okuman faydalı olabilir.
  • Ayrıca arayüzü gayet şık, miui falan oyuncak gibi geliyor, tarzım değil.
  • Teşekkür ederim, merakımdan ve ilgimden bütün postları okudum diyebilirim bu cihazda gerçekten farklı bi rşey var beni çeken. Ne Z2 ne de M8.

MIUI 'ın destek verip vermemesine bakıyor kararım.. Telefonun popüler olmaması sebebiyle geliştirici desteğinin az olması gibi handikabına rağmen sıra dışı tasarımı beni dürtüyor...
  • Guncellemede ne değişmiş acaba
    Guncelleyenler bi cevaplayabilirmi. ...
  • telefonu g2 ile kıyaslarsanız objektif eleştirileriniz nedir?
    Kamera modülleri aynı mı ve çekim performansı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 30 Mayıs 2014; 17:54:02 >
  • genelde kot pantalon kullanıyorum cepte rahatsızlık verirmi diye çekiniyorum açıkçası. ekran 5-5.5 olsa direk almak isterdim ama kullanılır mı bilmiyorum hiç.
  • Bende bu yaz para biriktirip alacağım ah şu taksit olayı bitirdi bizi taksitle alabileceğim bir yer olsa anında alırım

Birde ısınmadan söz edilmemiş hiç böyle bir durum yok sanırım ağır bir oyun oynarken veya uzun süre film izlerken çok ısınıyor mu telefon ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Özel olarak bir ısınma durumu yok.

• ten_don T kullanıcısına yanıt
    G2'de ois var bunda yok çok farklı sayılmaz kamera performansı g2 ile genel anlamda.

• Duratorq_ kullanıcısına yanıt
    1. Dakikadan itibaren izleyiniz

• Son güncellemeden sonra nedense e-posta hizmeti durduruldu hatası alıyorum hep acaba bu sorunla karşılaşan oldumu....
    Fabrika ayarlarına döndürdüm sonuç gene aynı...
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.