Şimdi Ara

Fx6300 - Asus M5A97 LE r2.0 - Zalman 9700 Soğutucu (Satıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #AMD AMD #Asus Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ekran kartında yaşadığım arızadan sonra, yeni sistem toparlamak için durumum uygun olmaması sebebiyle sistem parçaları dağıtmaya karar verdim.

İşlemci uzunca bir süre 3.7 ghz'de çalıştırıldı; pinlerde eğilme, kırık, kopma yoktur.

Anakartın driver cd'si ve sata kabloları yok, arka aynası ve kitapçığı var.

Soğutucunun kutusu, 2 adeet intel aparatı ve 1 adet amd aparatı mevcut. Fan kontorol kutu içeriğindedir. Yanında cooler master termal macun da göndereceğim.

Anakart ve soğutucunun kuruları var, işlemcinin kutusu yok; bu sebeple 3 ürünü bir arada satmak istiyorum.

Gönderilecek içerik : Kutusunda anakart, kutusunda soğutucu (içerisinde termal macun) ve anakart üzerinde işlemci.

Ödeme yapıldıktan sonra kargo ile gönderim yaparım. Kargo ücreti alıcıya aittir. Ürünler aktif olarak kullandığım ürünlerdi, sorunlu değillerdir.

Bütün ürünleri birlikte satacağım, parça parça satmak istemiyorum. Hepsi için pazarlıksız 400 lira istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalpan -- 31 Ocak 2018; 15:55:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.