Şimdi Ara

fx 5200 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya adamın yalan borcumu var böyle aptalca bi şey için niye yalan söylesinki kendi aletini iyi göstermek için felan hem ramı işlemcisi iyidir belki... ayrıcı kimsenin kimseyi küçümsemeye hakkı yok
  • tiestorn!!!!!! fx 5200 babamın icadımı lan saçma sapan konuşma Ben kendi malımı övmüyorum hatta orada yazdım fx 5200 kötü kart diye hem şu anda kartımı da değiştirdim fx 5700 kullanıyorum ama sen postları nasıl okuyorsun anlamıyorum....
  • fx serisi zaten toptan rezalet. ayrıca ben sana konuşmuyorum fx5200 ile güncel oyunları high detail akıcı oynadığını sanan/sallayan insanlara diyorum.
    neyse sadece gülüyorum artık, cahillerle işim olmaz..
  • Fan olmalı tabiki.. Bendeki makinelerde var... Aldığın firma ile temasa geç bence yada değiştir. Hatta ve hatta 5700 al. sana tavsiyem
    Ama kendinde alıp takabilirsin fanı.
    Oynadığın oyunlarıda elindeki ekran kartı pek tabi kaldırır. Yani bunları oynayabildiğine göre işlemcin ve ram inde iyi olmalı. Onların payınıda unutma
  • Bendeki Sparkle FX 5200' de fan mevcut. Ayrıca canafar gibin...
  • Zor olsada hl2 oynanabilinir.Eğer sistemi çok iise yani işlemcisi,ram,anakartı,hddsi sadece ekran kartı 5200 ise oynanır.İmzamdaki sistemle bende gf4mx440 ekran kartıyla bitirdim hl2 yi hemde 1024 768 çöz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

fx serisi zaten toptan rezalet. ayrıca ben sana konuşmuyorum fx5200 ile güncel oyunları high detail akıcı oynadığını sanan/sallayan insanlara diyorum.

sen once buyu,tecrube kazan ve konusmasını bide yorum yapmasını ogren oyle gel dostum
  • çok komik...
    ben de full detail oynuyorum fx 5200 ile.. ama nasıl ?
    makineyi upgrade ettim P4 2.8 HT asus p5p800 anakart 512x2 dual twinmos
    ama ekran kartına para kalmadı bu yüzden 5200 ile devam ediyorum.. oyunlar gayet akıcı hem de :)
    iş bir tek ekran kartında bitmiyor ki... komplike bir hadiseden bahsediyoruz
    hiç kimse şu ekran kartıyla şu oyun şöyle oynanır diyemez.. sistemin geri kalanına da bi bakmak lazım bence.
    tabii ki çok iyi bir ekran kartı değil fx 5200 övmüyorum size ama sistem iyi olursa idare eder bir süreliğine (para biriktirip yeni ekran kartı alana kadar)

Benim kart da fansız geldi. sadece heatsink vardı. şirkette hurda bilgisayarların arasına daldım ve bi 486 makine bulup işlemci fanını aldım Coolermaster çift taraflı yapışkan ile kenarlarından tutturdum. aslanlar gibi oldu baya fark etti yani. kartlarını sadece heatsink ile kullananlar muhakkak küçük bi fan bulup takmalı derim ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyarr -- 16 Şubat 2005, 21:01:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ENIGMA

quote:

fx serisi zaten toptan rezalet. ayrıca ben sana konuşmuyorum fx5200 ile güncel oyunları high detail akıcı oynadığını sanan/sallayan insanlara diyorum.

sen once buyu,tecrube kazan ve konusmasını bide yorum yapmasını ogren oyle gel dostum

senden daha çok tecrübeli olduğum kesin. neyse cahilsiniz işte uzatmayacam..
  • Kötü haber!! bence kartın 64 bit ne diyelim hayırlı olsun
  • TiesTorN terbiyesizlik yapma!

Türkiye'de böyle bir şey var aslında daha önce de çok kez şahit oldum. İnsanlar çok cahil ;fakat karşısındakini cahil sananların durumu daha da vahim olsa gerek..
    Kültürlü bir insan karşısındakine "cahillerle işim olmaz" gibi bir kelime kurmaz, işin mantığına ters bir durum.
    Karşısındaki insan gerçekten cahil de olsa en azından terbiyesiz olmaktan daha iyidir bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyarr

TiesTorN terbiyesizlik yapma!

Türkiye'de böyle bir şey var aslında daha önce de çok kez şahit oldum. İnsanlar çok cahil ;fakat karşısındakini cahil sananların durumu daha da vahim olsa gerek..
    Kültürlü bir insan karşısındakine "cahillerle işim olmaz" gibi bir kelime kurmaz, işin mantığına ters bir durum.
    Karşısındaki insan gerçekten cahil de olsa en azından terbiyesiz olmaktan daha iyidir bence
  • quote:

quote:

quote:

cahilim evet biseymi diyosun...Ben cahil olabilirim ama senden daha cok tecrubem ve bilgim oldugu kesin...Ben senin gibi markalara yada modellere takılmıyorum birazcik isin teknigini bilsen boyle sacma sapan yorumlar yapmassın neyse bosver takma kafana dunyadaki tek akıllı sensin en buyuk sensin hhobaaaaa
  • valla arkadaşlar ister inanın ister inanmayın oynuyorum ayrıca forumu kapatıp oynamaya devam edicem o kumların altından çıkan yaratıklar varya şuanda onlarla uğraşıyorum hani adamı biri kayanın üzerinde mahsur kalmış gürültü yaparsa kumdan yaratıklar çıkıyor fener kulesini geçtikten sonra işte oradayım ve oyun 800*600 mekanlar ve araçlar high detail
  • ha unutmadan arkadaşlar hepinize değerli bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim
  • TiesTorN sen hiç fx 5200 kullanmışa benzemiyosun, kendin kullanmadan ne olduğunu asla bilemezsin, imzamdaki sistemde normal detail 800*600de oynuyorum hl2yi, o kart dx 7 demişsin aynen halt yemişsin, programlanabilir shaderlara sahip bi kart fx 5200 ve hardware olarak full dx 9 destekli. Soruyu soran arkadaşı yanlış yönlendirmen bir yana, hiç bir etik kurala sığmayacak şekilde insanları aşağılaman ise bugün fx 5200'in ekran kartları arasındaki yerinin, senin insanlar arasındaki yerinden daha yüksek olduğunu gösteriyor.

Sana ve senin gibilere
  • quote:

quote:

quote:

quote:

cahilim evet biseymi diyosun...Ben cahil olabilirim ama senden daha cok tecrubem ve bilgim oldugu kesin...Ben senin gibi markalara yada modellere takılmıyorum birazcik isin teknigini bilsen boyle sacma sapan yorumlar yapmassın neyse bosver takma kafana dunyadaki tek akıllı sensin en buyuk sensin hhobaaaaa

kralsın..
  • NE alaka ya , yalan atınca elime bişeymi geçecek oynuyorum diyorsam doğrudur. ister inanın ister inanmayın .

tabi full detay oynanmaz.. sanırım, OC yapınca belki
    quote:

Orjinalden alıntı: xblade

quote:

Orjinalden alıntı: _eDDie_

bende FX5200 var gayet iyi oynanıyor HL 2, DOOM 3 , Medal of honor (passific Assault) bile sorunsuz oynayabiliyorum ama çok daha iyi bir ekran kartı alabilirdin, almışsın bir kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 17 Şubat 2005, 0:00:29 >
  • bence overclok yapmayacaksan takmana gerek yok
  • YAW BEYLER BENDEDE FX5200 VAR (TABİ FANLI) HL2 DE DOOM3 TE ÇOK RAHAT OYNAYABİLİYORUM.
    ÜSTELİK FLY
    GAYETTE MEMNUNUM
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.