Şimdi Ara

Futbolcular aldıgı parayı hak ediyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani ben anlamiyorum, bunlar ne yapiyorda bu kadar kazanıyorlar.

Yıllık maaşları 1 milyon dolar, 3 milyon dolar, 3 milyon euro, 5 milyon euro

Gerçekten dunya çok degisik

millet 4 sene okuyor ortalamanin aldigi maaş 3000-6000 tl arası

Geçen haberlerde gordum Ronaldonun serveti 200 milyon euroynuş yahu bu adam ne yabtuda bu kadar kazandı iş adamımı, tuccar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.lig teki ortalama bir oyuncu yıllık 150 bin tl ye yakın para alıyordur primleri filan saymıyorum .Bu rakam 1. ligte ise yıllık 75 bin euro ile 100 bin euro arası değişiyor ortalama bir oyuncu ha ligin iyi oyuncuları yıllık 1,5 milyon tl ye yakın para alanlarıda var .Süperligte ise milyonları buluyor doğal olarak.

Ama tabi futbolculara bu paralar yetmiyor daha geçen günlerde belki hatırlarsın eski gol kralı Makukkula eski takımı Manisaspordan 6 milyon tl civarı alacağı varmış Manisasporda doğal olarak ödeyecek gücü olmadığı için -9 puan cezası yedi .Bu makukula denen adamın onlarca milyon tl si var adam doymuyor bida bida istiyor.Dünyada milyonlarca örneği var böyle adamlar doymuyor sürekli para ,para istiyorlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42ED01C9A -- 9 Aralık 2017; 22:50:17 >
  • Aslında gözlerini doyurmak basit, 1 avuç toprakla

• Yaptığın işin piyasasiyla ilgili. Sen işinde çok iyi olabilirsin ama yaptığın işin piyasası yoksa ne yapsan boş.

• herkes maçlara gidiyo, izliyo yani rağbet var, tabi yüksek ücret alacaklar, burdaki sorun ne kadar aldıkları değil insanların böyle bir şeye aşırı ilgi duyması
  • işçi %20 vergi verirken bunlar %15 veriyor ülkemizde

sonuç ne olursa olsun hiç biri hak etmiyor.
  • Hak etmiyor.

• Besiktas porto macinin ilk 11 i 4.25m e kuruldu. Besiktas in bu seneki sl geliri 47m

• Sen futbolcuların kazandığı parayı bırak çerez parası o.

Asıl futbolun perde arkasında ne paralar dönüyor bir bilsen.

Türkiye'de iki sektör var mükemmel para kazandıran.1-Futbol 2-İnşaat.Deli para dönüyor.

He bir de siyaset var onu boşver :D
  • Sektör hacmi büyük şöyle düşğn yıllık 1 milyon lira kazanan yerde mi işi yapan çok maaş alır yoksa 100 milyon lira kazanan yerdeki mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.