Şimdi Ara

Futbol Menajeri -OFM- (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.581
Cevap
24
Favori
766.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba lig bitince aynı lige devam ediliyormu aynı takımla, çünki müthiş transferlerim var takım baştan aşağı değişti
  • Deplasmanda lig sonuncusu galibiyetsiz aston villa yı 2-0 mağlup ederek, liderliğimi devam ettirdim.

go spurs go.
  • quote:

Orjinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Acaba lig bitince aynı lige devam ediliyormu aynı takımla, çünki müthiş transferlerim var takım baştan aşağı değişti

Devam ediyordur inşallah.
  • Lig birincisi beşiktaşa 1-0 yenildim ya:(
  • Geçmiş Olsun.
  • sağol :( önüzdeki maçlara bakıcaz.
  • Kaçıncısın bi SS koysana
  • Beşiktaş sizdedemi 1. ya Bobo gol kralı, Bjk 8de 8 gidiyo. Ben sivasla 2. yim

West Ham united ne kadar başarılı değilmi ve ligde çok çekişmeli devam ediyor.Bu haftaki maçım everton

İlk 4 koptu gidiyor

Yenersem 1. yim

Futbol Menajeri -OFM-

Bu kadroyla Everton maçına çıkacağım

Futbol Menajeri -OFM-

Dipnot:Totti istenilen performansı veremeyince chelsea'ya 35 Milyon'a sattım

• quote:

Orjinalden alıntı: DéLi

Kaçıncısın bi SS koysana

Benmi ya ss ile uraşmıyım söyliyim:) yenilmeden önce 12nciydimdim :( şimdi 15 ama ankarasporla düşün...
  • Pandevi 35 Milyona Udineseye sattım yerine 2 forvet aldım Juve'den Laquinta ve İnterden Cruz'u aldım
  • ben tottenham ile hiç oyuncu alıp-satmadan lider gidiyorum. kadroyu da bozmayı düşünmüyorum şu an için.. gayet iyi yani takım.
  • Lazio 1 - 0 Palermo

Everton 3 - 0 West Ham United (Tam 10 hafta sonra yenildim.Ama lig 1. sine)

Sivas 0 - 0 İBB

Bu hafta sonuçlar çok kötü
  • Denizlispor 3 - 1 Sivasspor

Gökhan Güleç Hat- Trick yaptı.
    5. liğe yükseldim.
    Ama bu gün maçım yok!
  • ndn böle güsel takıları almıyoski tabiki yeniliris akıl var mantık var yanemillet chelsea ile oynuyor bis west ham la.

west ham unitedla aston villaya 4-0 yenilmişim nedir bu yaa sanki kale boş haa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 30 Mayıs 2008; 10:33:06 >
  • Ankaraspor1-0Gençlerbirliği sonunda yendim:)
  • Ama büyük takım alıncada fazla zevkli olmaz.Mesela benim takımın hedefi lig 7. liği ama ben ilk 2 den ayrılmıyorum bu bir başarıdır.Sezon bittiğinde profilimizde yazacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Ama büyük takım alıncada fazla zevkli olmaz.Mesela benim takımın hedefi lig 7. liği ama ben ilk 2 den ayrılmıyorum bu bir başarıdır.Sezon bittiğinde profilimizde yazacak

sezon bileti olanlarmı favori takımlarınla oynayabiliyor sadece yoksa aynı lig de başarı sağlayanlarmı

öyleyse bu oyun edit chr satan pw serverlarına benser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 30 Mayıs 2008; 16:42:14 >
  • Şans hocam sezon biletiyle alâkası yok.Yeni bir lig açılır açılmaz yakalaman lazım ve hangi takımı istiyorsan profilden hemen onu seçip takımını alabilirsin
  • Getafe ile ilk maçım bu gece, para daha lig başlamadan 22 milyoma ulaştı. Orta saha almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.