Şimdi Ara

FUTBOL ICIN HANGI KRAMPON DH UYELERI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
17.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bundan daha rahat bir ayakkabi tanimiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuckyDown

Hocam o bu değil de senin en çok beğendiğin krampon hangisi?
  • F50'nin alt şekli çok hoşuma gidiyor GSeroglu kardeşim resimdede görüldüğü üzere.Bulunduğum ilçede pek bir çeşit yok.Mağazada bir adidas predator var tam prof arkası metalli felan kırmızı siyah 305 lira ama o bizi aşar tabi ki de.dediğim gibi faydası en çok hangisinin olcaksa o diyorum.bir de klüpte bir arkadaşn ayağında ctr 360 var fakat bu f50 nin adizero modelinden kimsede yok birde o var pembe-beyaz bir f 50 li var bir de ondadanda herkeste var genelde.bilemiyorum
  • CTR 360:

FUTBOL ICIN HANGI KRAMPON DH UYELERI

on numara ayakkabı kendim kullandım gördüm eğer f50ye 300 lira verebilecek durumun varsa tabiki f50 al ama eğer yoksa ctr360 işini rahat rahat görür ben bi sıkıntı yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuckyDown

F50'nin alt şekli çok hoşuma gidiyor GSeroglu kardeşim resimdede görüldüğü üzere.Bulunduğum ilçede pek bir çeşit yok.Mağazada bir adidas predator var tam prof arkası metalli felan kırmızı siyah 305 lira ama o bizi aşar tabi ki de.dediğim gibi faydası en çok hangisinin olcaksa o diyorum.bir de klüpte bir arkadaşn ayağında ctr 360 var fakat bu f50 nin adizero modelinden kimsede yok birde o var pembe-beyaz bir f 50 li var bir de ondadanda herkeste var genelde.bilemiyorum

F50 nin mavi bir modeli var,onu alabilirsin bir de fiyat konusunda model konusunda internetten araştır biraz bazen online alışverişlerde güzel indirimler oluyor hem çeşitleri görürsün...

• ben forvet oynuyorum total 90 dan rahatı yok ama mevkii önemli tabi
  • Sağ açık hocam.Bu arada yorum yazanlar için ço kteşekkürler arkadaşlar el atında karar verelim bir sağ açık arada tıkanan futbolcuya ne krampon olur diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: GSeroglu

Sağ açık eşittir sürat sürat eşittir mercurial...

quaresma yıllardır f50 giyiyor ama
  • Alacağın ayakkabı senin oyun özelliğine göre olmalı.

İyi top kontrolü,sağlam paslar için adidas

Top sürme,sert şut çekme için nike
  • hocam bak söylüyorum bende sağ açık oynuyorum ctr 360 tavsiye ederim bir sorunum yok şimdilik ve gayette rahat tabi senin özelliklerinede kalmış
  • Hocam adidas alcak gibiyim hem görünüş hem hafifliği bakımından.
  • dediğim gibi eğer alabilecek gücün varsa düşünmeden f50 al ben öyle yapıcaktım sağolsun ayaklarım biraz büyük olduğu için alamadım hemde 150 liraya bulmuştum sonra gidip 47 numara ctr360 aldım gayet memnunum ama öncelik f50
  • quote:

Orijinalden alıntı: benii7bitirdi

ben forvet oynuyorum total 90 dan rahatı yok ama mevkii önemli tabi

evet halısahada rahat oynarsın
  • her türlü oynarım ben 10 senedir oynuyorum bi sol lardayım akarım geçen gördüm tff de istatistiklerim var
  • Çok ayakkabı kullandım,bana göre en iyisi bu.

• Bizim istatiskleri not almıyorlar galiba kaç defa sarı kart gördüm yazmamış adiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

quote:

Orijinalden alıntı: GSeroglu

Sağ açık eşittir sürat sürat eşittir mercurial...

quaresma yıllardır f50 giyiyor ama

tamam da quaresma=sürat değil ki?
  • futbolda king Adidas!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.