Şimdi Ara

Full Plexi Glas Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaslar full plexi kasa yapmayı düşünüyorum fakat forumda bi yerde gördüm arkadaki metal topraklama işlevi görüyormuş metalden topraklanma nasıl sağlanıyor yada kasanın genişliğini artırıp metalin yanına plexi glas eklemeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

• Öyle bir şeyi ilk kez duyuyorum. Topraklama güç kaynağından olmaktadır zaten. Ayrıca bir topraklama yapmana gerek yok. Yıllarca uzay sistem kullandım.

Arkadaki demir dediğin anakart aynasıdır. Pleksiyi kestiğinde arka bölümde kötü bir boşluk olmaması ve aşırı toz girişi olmaması için bu metal aynayı plekside kullanmanı öneririm.

Ek olarak pleksi alacağın bir yer yoksa pleksileri aşağıdaki sitede görebilir istediğin renkte ve istediğin ölçülerde ebatlama yaptırarak satın alabilirsin.

http://www.reklamyapimalzemeleri.com/Pleksi-Levha---Akrilik-Levha,LA_107-2.html

• konuyu acalı baya olmustu forumdan tecrübeli birisine pm atmıstım o sağolsun söyledi gerek yokmus sizde zahmet etmissiniz arayanlar icin belki bi faydası olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.