Şimdi Ara

Full Offical C6 İnterlude 10K+ Oyuncu ABYSS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
1
Favori
18.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 1 yıldır oynadıgımız Abyss serveri artik c4 ten c6 ya yükseldi. Kısa bi sürede Tüm skilleri de actılar. 10.000 + oyuncunun bi arada olduğu ve uzunsuredir ayakta duran tek server olan abyss e Ayda 1 Kapanan PVP serverlerindan bikmiş olan tüm türk arkadaşları bekleriz. Abyss low rateler donatenin olmadığı bi yer. Gercekten adil ve pislik Gm lerin olmadığı bi yer. Çalışanın herzaman kazandığı bi yer. Ve en önemlisi biz türklerin saygi duyulduğu bi yer. Bizim clandan biri selamverdiginde enaz 30 kişi selamina selamla karşilik vermekte. Küfür, hile hurda hirsizlik yok. Biz kimmiyiz? Biz abyss 7x TrapRock (TR) Klaniyiz. Az ama güclü oyunculardan oluşan bi clan. Serverdaki çoğu oyuncuya tek atan oyunculara sahip. (DB bow + full buf +cov+catbuf +boss jeweller).

Oyandigi serverdan memnun olmayan ve uzun soluklu bol Clan Warli bi takimda LOW RATE oynamak isteyenler benimle irtibata geçsin. kendilerine gerekli destek verilecektir. 3-4 gün takilip gidecek ler PVP serverlarindaki küfür yuvalarinda kalsinlar.

Not: yardim kapsami oyunda destek şeklinde olacak. C grade üstü itemler verilmeyecektir. Fakat elde edilmesine sonuna kadar yardımcı olunacaktır.
    Not2: Ayrıca serverda 20 görevi dahil tamami oyuncular tarafindan yapılmaktadır. itemler satilmaz.

Abyss 7x Full İnterlude
    Nanda lv78HE sub: Necromancer lv45:d
    Zoo lv78 Doomcryer Sub: StormScreamer lv79 + Noblesse
    Themepest ShillenSaint lv78 sub: SpectralDancer lv78 + Noblesse

Klanimizdan 3-5 arkadaşin ismini de yazayim: Hybrit, Lush (Hero),Maximum,Asok,Noski,Bistur (Cardinal),Kukuri .........

• bir yıl daha giderse gelirim ya cabal online a başlayacağım yada lineage 2 ye .Lineage 2 yi c3 ten beri oynuyorum ama bir kaç ay önce bırakmıştım.Birçok low rate serverda oynadım bütün questler,craft ve spoil hakkında tecrübe sahibiyim.Dedim ya karasızım gelirsem ulaşırım size
  • Vistada calistirabiliniyosa neden olmasin , lag durumu nedir ve online kisi sayisi ? ...
  • 10k + dmeiş dikkat edersen
    Toplam 5server var
    1x 3x 7x 10x 300x
    toplam 10kk buluyor aksamlari kalabalik noktasi oluyor
    www.fogofwar.eu sag kenarda online sayisi gosteriyor
    hafta sonu ve aksamlari doruk noktasina ulasiyor
  • serverda quest itemleri bulunmuyor demissin buna lvl 40 questindeki itemlerde dahil mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kythonel

serverda quest itemleri bulunmuyor demissin buna lvl 40 questindeki itemlerde dahil mi ?

aklına hangisi geliorsa
  • selamlar c3 İkon serverinde basladim ve surekli low rate oynadım taki ikon kapanana kadar (1,5 sene) sonra extreme l2Max , Revenge ; khaos vb butun serverlerde takıldım toplam 4 senelik bir l2 gecmisim var !Eve Pc aliyorum Tabikide L2 ye devam ama Bana surekli onLİne olan Playerlerle kurulu bir takım lazim ! Mesela Bana Leather lazim clandan birinden istedigim zaman verecek vb seyler boyle bi clansanız 2 hafta icinde gelrim !(C3'te) benim 2. clan liderligini yaptigim clanda ! gidilir TOI,BML de kasılır dusem degerli item clan bankasına atılırdı ! 1 hafta boyunca 1 hafta sonunda ne dusurduysek cep telleriyle haberlesip butun clan oyuncuları ile pazar aksami saat 10 da item dagilimi yapilacaktir diye mesajla haber verirdim! toplanirdik ihtiyacı olana gerekli itemleri dagitirdim ! Oyundaki maksatimiz Clan halinde dolasmak ve Hepimizin ustunun ve silahinin Ust duzey olması ( Not : Serverin en guclu 3. clani idik ) boyle bir ortam ariyorum hala
    ingilizcem iyi oldugu ve piyasayı iyi takip ettigim icin her serverde zengin olmusumdur !
  • Abyssteki ortamimiz bir aile ortami gibi. Ortak bi WH kullanmiyoruz. Fakat birşeye ihtiyacın olduğunda o an kim online ise kendisinde var ise verecektir. Ama genelde pazardan bu tip itemler cok rahat bulunabiliyor. c3 ile c6 interlude arasinda cok köklü değişiklikler var. Bu değişiklikleri seversin:D. Bu hafta uygulamaya yeni bir sistem koyduk. Her clan uyesinden belli bir miktar para alarak ortak bi para oluşturuyoruz. Bu para ile sira ile tüm ihtiyacı olanlara itemler alıyoruz. Şu an serverin en güçlü klanı değiliz ama tüm herkez bizi biliyor. Ve güclü/organize + usta olduğumuz için bize saygıları var. ,Bizin en büyük özelliğimiz bireysellikten kurtulup TAKIM halinde işler yapmamız. Takım da bir oyuncu olmak istiyorsan bana pm at.

Nanda:v78 Sagitarius sub: Necro lv52 (Team Captain)
  • merhabalar,
    gusel bir srwrda güzel insanlarla oynamanin tadina warıyorum.itemin olmus herseyin war hatta hero bile olmussun ama bir ekibin yok neye yarar.bizimde güzel bir ekibimiz war.belki sayimiz az ama serwrda borumuz ötüyor.bu oyunu sewen bireysellkten cok ekip ruhuna inanan TRapRocK ailesine uyum saglayacak arkadslr olur umarim nanda yazmis zaten herseyi.
  • Bu konuyu acmamdaki gaem suydu arkadaşlar. Yeni, seviyeli, l2 bilen (ogrenen) araştırmacı , uyumayi sevmeyen arkadaşlar ile tanışmak. Kesinikle şöle bişey düşünmeyin. Bu adamlar orda eziliyor o yuzde 3-5 topalyip daha da güclenme peşindeler gibi. Daha önce bu tip reklam kokan konular çok acildi. Bilmem ne serverinda 1000x de max ench +5000 a herkei bekliyoruz. Türk kalesi ordusu kuruyoruz vs gibi. Hepsi 2-3 hafalık balon gibi söndü. Abyss balon degil. Gerçekten l2 oynamak isteyen leri bekliyorum.
    Not: Gm shop sormayin , yok. Görev itemleri satılmaz. A grade reciler bile c4 te iken toi görevleri ile alınıyordu. Raid bosslar en kolay A ve S elde etme yöntemleri. S grade boss harici drop olmaz. SA icin raid lerden lv11-12-13 yapilmasi gerekli. ayda 15 dolar ödeyerek orjinal serverda ne var ise Abyss 7x de devar. Aynısı. Sadece 7 kat exp almak kolay. 7 ayda degil 1 ayda 80 olunabilir.

Nanda lv78 Sagitarius (DB+MajLight+AntQring+S taki +4) Sub: Necro lv52
  • quest itemler satılmıyor.butun gorewleri yapmak gerekiyor.
  • ezilmek mi???öle bişey yok sadece bu oyuna gönül weren arkdaslrin haberi olsun istedik.koca ally bir clandan korkarmi.ama bizim yuzumuzden adamlra disari rahat cikamiyor sayemizde pazarci oldu hepsi
  • xpansionlar agliyorlar resmen alayi tuccar oldular walacok sey değişti.ciddi anlamda bir güc olduk ama belirtildiği gibi kişisel deil bu güc ekip ruhundan geliyor.
  • Morfi kapımız acık kapanmadı. Ama sen gelirsin ne kadar durusun? Sana bagli. Biz devamlilik istiyoruz. Bizde gunduz oyuncusu az. Aksam 8 den sonra ve gecenin gec saatlerine kadar oynuyoruz. Herkez calisyor/ogrenci once real hayat diyoruz her zaman. Takım oyunun en buyuk ozelligi sudur. Bir takım takımdaki en zayıf oyuncu kadar guclu olabilir. Buda şunu söylüyor bize: Takimdaki arkadaşlarına destek ol, item gerekse item yapmasına yardım et. Exp kasmasina yardim et. Gorevlerine yardim et. Sen hero da olsan bile arkandaki supportlar tirt bilgisiz yeteneksiz itemsiz olursa 4 kisi gelir party ini keser. oturur aglarsin. Ben yok biz varız. Party ler oluşurken o anki adam sayisina bakilarak en dengeli support ile party olusturuyoruz ve aktivitelere katiliyoruz. Herkez okcu,daggerci olamaz. Veya Nuker.
  • alip almama diye bişi yok.sen geliyon bes dakka kaliyon srwerda hoop arazi gene pvp serwerinadedigimz gibi ekibn parcası olmak gerek bunu da senin istemen gerek
  • Şimdi nasil bilemem Ama o zaman Herkes lvl derdindeydi Her aksam lvl kasiyorduk karisan oldumu pvp yapiyorduk oda bana gelmiyor aksiyon ariyom devamli zaten sirf kendim iyi olmasam bile takim faydam olsun diye warcryer actim 8gun questle ugrasmistim quest lafini duydummu kalbim sıkısııyor
    Ben Belli 1süre ticaret yapip b grade set a grade weapn duzip geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 18 Ekim 2007; 11:57:49 >
  • şu an lv kasma işi sadece bi mekanda. İmperialin diplerinde grup moblari kesiyoruz. Bu şekilde düşük lv adamlari kasabiliyoruz seri şekilde. Eski clan yok artik. Kapattik bu yeni bir clan. Oyun tarzi dusuncesi yep yeni. Warcyer gerekli. Sen bize faydalı olursun. Zoo nun yerini alabilirsin:D. Senin yapacagin DC robe set yapmak. Silah olarak da ilk basta bi blunt ve dagger. Blunt acumenli olsun gucu onemli degil. Dagger da ds bile yeter. Sonucta pt kesmesi gerekenler moblari zaten kesiyor. Sen daha cok vursanda ayni exp puani alirsin. PVP de direk steal essence skilinle dovustugunden blunt un gucu farkedecktir. Ama support oldugundan aslik kesmesi gerekenler pvp de yine kesecklerdir. Senden pvp de adam kesmen beklenmiyecek. Burda kimin kac tane kestigi de kesinlikle onemli degil. Onemli olan ekibin kac tane kestigi. Biri 10 keser biri 1 keser hic sorund egil. Bak ben bihop oynamayı seviyorum. Bizdeki cardinallede ekibi destekliyorum. Ama main charim Sagitarius. Bishopla adam kesemedim die üzülmüyorum. Takım olarak sürekli kazandığımız icin cok egleniyorum. Abyss 7x de bizim klanimiz ve ekibimiz kazanan tarafta. Düşman clanlar asokun dedigi gibi dışarı çıkmıyolar. Yeni düşmanlar edinmek için çalışıyoruz :d. Çok düşman daha çok fun :d
  • gel gel ama bu seferde kaybolursan 10 kasımda adanadayım ona goreebişeler yapılmadanda aksiyon olmuyor beunutma ama bireyse yok öle tek basına cemtrylrde gesmek :)))
  • iişte geldim burdayım ben bu işte ustayımm evet Arkidişler biz anton asok un dedigi gibi mutlulugu burda abyss de yakaladık daha öncedende extrem de tempest 7x de beraberdik ve kale sahibiydik burdada amacımız bu yanlıs abyssde cok daha prof olduk.Bu da birlik beraberlik vetakım arkaşlıgından meydana geldi. Sonuç itibariyle bu duruma dahaa 1 yıl önce pot alacak parası olmayan geceli gündüzlü büyük uğraşlar sonucu meydana gelmiş bi clan bir topluluk,takıl haline bürünmüş olduk.Amacımız bu çemberi genişletmek lowda hakkını vere vere oynamak isteyen dostlar kazanmak tabii diceksinizki burasıda gümlemesin onun garantisini kimse veremez kii extemdede nelerimiz giti clan halkı olarak ama gene burda bi amaç için tekrar buluştuk ve extremenin iki katı daha buyuk başarılar elde ettik nese lafı uztmim gerekli tüm açıklamaları anton (takim kaptani ) yapmış ve daha da yapacaktır bize tam anlamıyla katılacak dostlara kapımız her zaman açık Şimdilik diceklerim bunlar görüşmek üzere
  • aynen cok tesekkur ettim erhan,fatih,yasin abilerime ve nedimle abisine cok saolsunlar yardim ediolar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cr0m -- 19 Ekim 2007; 6:05:21 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.