Şimdi Ara

Full KUTULU İPHONE 16 [ G ] BEYAZ GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ürünü 2 ay Önce Forumdan yiğit Diye Arkadaşdan Aldım Urun Cok temız Garantılı Urun
    Suan Çalışmıyorum Acıl Paraya Sıkıstıgımdan Dolayı Satıyorum ltfen pazarlık Etmeyın Bırbırmızı Kırmayalım tek Fiyat 650 Tl

Full KUTULU İPHONE 16 [ G ] BEYAZ GARANTİLİ

• Hocam kutu aparat varmi?
    Fatura mevcutmu?
    Ekran jilatinlimi kullnildi?
    Garantisi hangi firma ve kac ay kaldi?
    Arkasindaki cizik ve catlak durumu?

İlani birsz acarmisiniz lutfen ve makro resimlerini koyarsaniz satis cok hizlanir
  • urun 2g mi 3g mi?..
  • Arkadaslar urunn full kutulu garantili catlaksizz temiz bir makina alndgi gnden beri koruyucu jelatini mevcuttur ufk kilcal cizkler mvcttur
  • hocam ne kadar garantisi var ?
  • takip.....kalan garantisini yazarmısın
  • HocaM Sanırsam Yaklasık daha bı 8 9 Ay garantısı var Ben cocuga guvendıgımden 3 tane cıhaz almıstım o dedı Bana 1 sene Garantısı var knka ben srdrmadım bn de 2 aydır kullanıorum takmınıme Gore 8 yada 9 ay
  • genpa ya da kvk dan sorgulatabilirsiniz garanti suresini tam ogrenirsek cojk guzel olacak
  • takip
  • forumdaki Yiğit isimli arkadaşın nicki InfernoRazor muydu ? O ise hayret nasıl alabildiniz ondan telefonu ? Satıyorum diye söz verir, buluşma ayarlar son dakika haber vermeden vazgeçer ve hiçbirşey olmamış gibi davranır yüzünüze bile bakmaz.
  • olabılır hocam bılmıorm ama bıze soz verdı gıttık aldık ama bız bastırdık oyuzden
  • Garanti durumunu belirtirseniz ürüne talibim..
  • 3 yada 4 aylık garantısı vardı dun sordurdum genpaya hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin1907

3 yada 4 aylık garantısı vardı dun sordurdum genpaya hocam

pm den telefon numarası verirseniz görüşelim..
  • Ürün temizdir ben kefilim birlikte aldık zaten arkadaşla ürünün ön camınında koruma var invisible shield marka arka tarafında da vardı biz çıkarıdk temiz telefondur herhangi bir sorunu yoktur
  • takip mesajı...
  • @Cemcel Nick Li Arkadaşa Satılmıştırrr.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.