Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam özelden yapabileceğim şekli bildirdim.Saygılar sunarım
  • Hocam oltuda ip kesme gibi bi durum olur mu? Ona göre dikkatli davranalım.
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,oltu tespihte ip kesme olayı nadiren yaşanmaktadır.Tespih yere düşer ve ip yollarında zarar oluşur ise veya zamanla habbelerin delikleri aşınırsa ip kesilebilir.Bunun dışında doğal taş tespihler kadar ağır olmaması sebebi ile ip kesme sorununu yaşatmayacaktır.Saygılar sunarım
  • Deri bileklik çeşitleri gelecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deri bileklik çeşitleri uzun vadede gelecek fakat şimdilik zaman belirtmem mümkün değildir.En çok satılan tespihlerimizden oluşturduğum bileklikler dükkanımda mevcuttur.Onlara da bakabilirsiniz.İleride yeni çeşitler geldiğinde de buradan bilgi vereceğim.Saygılar sunarım
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Yepyeni dizaynlı oltumuz listelenmiştir.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Ayrıca bugün gelen bileklik boy pres kehribar tespihlerimizede dükkanımızdan ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/yeni-ozel-dizayn-oltu-tasi-tespih-kaplama-imameli-249501741
  • Bir üçlü set ve bileklik siparişi verdim hediyelik. Ürünler ulaşınca memnuniyetimi yazarım. Kolay gelsin...

• wolfdks kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim.Kendiniz içinde düşünürseniz aşağıdaki linkteki ürünlerim aklınızda bulunsun.İmzanıza bakılırsa Beşiktaşlısınız :)Görüşmek üzere, İyi geceler dilerim

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/fanatik-besiktaslilara-ozel-sedef-tasi-oltu-tasi-ozel-dizayn-249201502
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/besiktaslilara-ozel-sedef-tasi-oltu-tasi-taraftar-tespihi-249201498

• Gül ağacı ve sedef bilekliklerde gözüm var ama ürün kadar kargo vermek canımı sıkmıyor değil ikna etmeliyim kendimi.
    Hatta daha uygun olsun diye havale düşünüyorum.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Özelden bilgileri gönderdim hocam.Saygılar sunuyorum
  • yahu arkadaşlar konu sahibi yazmadan gittigidiyor sistemini bilen birisi yazabilir mi ?

dün bi ürün siparişi geçtim. kargoya verilmemişti. saat 3 e doğru baktım kargoya verilmemiş , ürünü almaktan vazgeçtiğimi söyledim. sebebi ise başka ürün alacaktım. zaten kötü niyetli biri olsam kargoyu beklerdim. kargoyu almaz iade ederdim konu sahibi kargo ücreti de ödemek zorunda kalırdı.

insan gibi durumu anlattım. ama konu sahibi beni engelledi.

böyle bir esnaflık nerede görülmüş.

neymiş efendim puanını düşürmüşüm.

üstelik iptal için mesaj gelince hemen 5 yıldız verdim oyladım. ama öyle bi ağır dille saj atmış ki okuyunca şok oldum.

cevabını yazdım göndere bastım engellendiğimi anladım.

cevabımı burdan dayazayım. burdan da engelle bari dokunduysa.

"arkadaşım seni nerede sıkıntıya soktum bunu bana resimlerle anlatır mısın ? puanın hala 100 işte. nerede sıkıntıya girdin sen. ben iptal istedim iptal ettin.ben seni sıkıntıya soksam kargoyu beklerdim kargo gelince almazdım sana ürün iade ederdim.hak yemişim gibi davranamazsın bana."

bu arada iptal işlemlerinde puanı düşer mi arkadaşlar ? bilen varsa yazabilir mi ?

• Bizde verdim bir sipariş bakalım mümkünse pakete bir tespihlik misina ip yedek koyabilirsen çok memnun olurum hocam gittigidiyor kullanıcı legolasgimli
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Sayın beytepeli06 , dün ürünü satın aldınız.Ayyıldızlı olması çok önemli şeklinde mesajınızı ilettiniz.Ürününüz hazırlandı,iptal istediniz iptaliniz yapıldı.

Daha sonra başka bir ürün alacağım şeklinde bilgi verdiniz.Ben de başka yerlerden alabilirsiniz diyerek sizin benden alım yapmanızı engelledim.Kusura bakmayın,daha sonra aldığınız ürünü de iptal edebilirsiniz,bu nedenle sizinle işlem yapmak istemiyorum.

Puan konusuna geldiğimizde %100 olumlu puan ve yorum dışında Satıcı Gelişim Sistemi mevcuttur.Burada 3 kriter satıcıların çok başarılı satıcı olup olmamasını belirler.
    1-Ürünlerin zamanında kargolanması
    2-Ürünlerin iadesiz tamamlanması
    3-Alıcının sizi başkalarına önermesi.

Siz ürünü iptal ettirdiğinizde bunlardan ilki düşmektedir.Bunu gittigidiyor yardımdan müşteri hizmetlerine de sorabilirsiniz.Lütfen başka alıcılardan da alışveriş yaparken kesin karar ile ürün alınız.Zira satıcılar için vereceğiniz ücretten ziyade bu puanlar daha önemlidir.Belirttiğim gibi polemik yaratmak istemiyorum,gerekli yanıtı verdiğimi düşünüyorum.İyi günler dilerim.

• legolasbride kullanıcısına yanıt
    Tabiki eklemeyi yapıyorum hocam,sağlıkla kullanmanızı diler,saygılar sunarım
  • Bak arkadaşım polemik yaratmayayım diyorsun bu yazdıklarınla polemik yaratıyorsun. Benim canımı daha fazla sıkma , yeniden üye olurum yeniden satın alırım yeniden iptal ederim. O zaman görürsün. Olan olayı da doğru anlatmıyorsun gelip burada saptırıyorsun konuyu. Puanın felan düşmedi. Yalan konuşma. Yüzde yüz olumlu puanın duruyor. Görmüyor musun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Belirttiğim gibi GG müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.İyi günler dilerim
  • Mevcut bileklik türlerimize yoğun ilgi mevcuttur.Özellikle havale seçeneği ile ödeme yapan müşterilerimizden bileklik türlerimize ilgi son derece yüksektir.

Yeni birkaç bileklik daha yapmayı planlıyorum.Bu bileklikler yine,dükkanımızda bulunan tespihlerimizden yapılacak olup,aynı sadelikte olacaklardır.Bu konuda fikir ve görüşlerinizi dilerseniz buradan ,dilerseniz özelden yazmanızı rica ederim.Bileklik çeşitlerini almak isteyen tüm üyelerimizin fikir vermesi açısından bana yardımcı olmasını rica ederim.Şimdiden ilginiz için teşekkür eder,saygılar sunarım

NOT:Bugün gönderilecek olan tüm kargolar şubeye teslim edilmiştir.Saat 19.00 a kadar sisteme bilgileri girilecektir.Müşterilerimizin bilgisine ,saygılar sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 7 Kasım 2016; 16:46:52 >
  • Hocam 12mm oltuyu bekliyorum unutma beni artı bileklikte alabilirim yanında.
  • ares_turk kullanıcısına yanıt
    Aklımda hocam,sizi bilgilendireceğim.Selamlar
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler açılışı yaptık Allah'in izniyle devamı da gelir inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.