Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değerli DH üyelerimiz, yepyeni DAMLA KESİM PRES KEHRİBAR tespihimizi İsme özel olarak satışa sunduk.4 farklı renk seçeneğinden dilediğinizi alabilirsiniz.Özellikle günlük çekim için ideal boyut ve daha kolay çekimini sağlayan damla kesim habbeleri ile mutlaka önereceğim bir üründür.Fiyat isme özel olmasına karşın yine kargo dahil 19,90tl de tutulmuştur.İster hediyelik,
    ister kendiniz için kaçırılmayacak üründür.Aşağıdaki linkten ürüne ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım.

İSME ÖZEL DAMLA KESİM PRES KEHRİBAR TESPİH 4 RENK SEÇENEĞİ İLE 19,90TL İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

• Peki dh üyelerine yüzde 10 indrm okmştm havale ile o şekilde alablck myz, te

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firan34 F kullanıcısına yanıt
    Havale ile yapılan ödemelerde %10 indirimimiz olmaktadır.Bu şekilde satın almak istediğiniz takdirde özelden iletişime geçerek hesap bilgilerini talep edebilirsiniz.

Örneğin bu ürün için 27tl havale yaparak, adres bilgilerinizi ilettiğinizde ürününüz kargolanacaktır.Saygılar sunarım.
  • Hocam hazırlamış olduğum kolyenin resimleri aşağıdadır.Belirttiğiniz üzere 32cm olarak ayarlanmıştır.İçerisinde saf damla kehribar ve doğal akik mevcuttur.Saygılar sunarım

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    elime bugün ulaştı. çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde, sağlıkla kullanmanızı diliyorum hocam.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere, saygılar sunarım.
  • hocam hazırladığınız kolyenin fiyatı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • azazel_666 A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, mevcut kolye 32cm çapta hazırlanmış özel istek ürünüdür.Kehribar parçam kalmamıştır.Dilediğiniz takdirde doğal akik ile kolye yapılabilecektir.

Ölçü vermeniz halinde özelden ölçüye göre fiyat verebilirim.Saygılar sunarım.
  • Merhaba

Geçenlerde jack wolfskin mont aldım hepsiburadadan.

Eve geldi denedim ilk farketmedim. Sonra iç cebine bir baktım ilk sayfadaki tuğralı tesbih.

Muhtemelen buralardan bir arkadaşındır diye tahmin ediyorum. Helal eder umarım
  • feberman F kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, değişik bir tesadüf olmuş. Hepsiburada.com da şahıslar satış yapmamakta olup, firmalar veyahut hepsiburadanın kendisi satış yapmaktadır.

Bu durumda sanıyorum mevcut mont bir müşteri tarafından satın alındı ve bir süre sonra iade edildi.Bu sebeple cebinde unutulan tespih ile beraber iade kargoya verilmiştir.Tekrar satıldığında kontrol edilmeden gönderildiğini düşünüyorum.

Bakalım sahibi buralardan çıkabilir :) Saygılarımla
    Merhaba

Evet ben de internette aradım bu modeli taşı neymiş diye bulamadım. Sonra buraya girmiştim bir baktım ilk sayfanızda var.

Muhtemelen buralardaki bir arkadaş dediğiniz gibi tesbihi cebinde unutmuş ve bana gelmiş :)
  • feberman F kullanıcısına yanıt
    Ne diyelim hocam, kısmet işte.Güle güle kullanın.Umarım arkadaş çıkar da konuşmuş olursunuz :)

Görüşmek üzere, saygılar sunuyorum.
  • ileride damla kehribar tesbih satisi yapma ihtimaliniz var mi?

• Hocam merhabalar, damla kehribar grubu bu piyasada en çok suistimal edilen kategoridir.Artık öyle benzerler yapılıyor ki inanın tahmin bile edemiyoruz.

Örneğin %50 kehribar %50 reçine ürünleri saf damla olarak satmaktalar.
    Aynı şekilde satışta bulunan mısır damlası kehribarımız saf damla olarak 1000tl civarı fiyatlara satılabilmektedir.Bu nedenle kesinlikle emin olamadığım için bu ürünleri sunmak yerine, muadil olarak ve damla kehribara en yakın doku ve görünüme sahip olan Mısır Damlasını sunmaktayız.

Belirttiğim üzere, satıcısından kesinlikle emin veya malzemeden kesinlikle emin olmadıkça damla kehribar almamaya dikkat ediniz.Bana her ay yüzlerce damla kehribar gelmekte ve önüme serilmektedir.Elime almaya dahi cesaret edemediğim ürünü size sunmak istemem.Saygılar sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Hocam merhabalar, damla kehribar grubu bu piyasada en çok suistimal edilen kategoridir.Artık öyle benzerler yapılıyor ki inanın tahmin bile edemiyoruz.

Örneğin %50 kehribar %50 reçine ürünleri saf damla olarak satmaktalar.
    Aynı şekilde satışta bulunan mısır damlası kehribarımız saf damla olarak 1000tl civarı fiyatlara satılabilmektedir.Bu nedenle kesinlikle emin olamadığım için bu ürünleri sunmak yerine, muadil olarak ve damla kehribara en yakın doku ve görünüme sahip olan Mısır Damlasını sunmaktayız.

Belirttiğim üzere, satıcısından kesinlikle emin veya malzemeden kesinlikle emin olmadıkça damla kehribar almamaya dikkat ediniz.Bana her ay yüzlerce damla kehribar gelmekte ve önüme serilmektedir.Elime almaya dahi cesaret edemediğim ürünü size sunmak istemem.Saygılar sunarım.

evet siz de haklisiniz

bu konuda cok dolandirici var piyasada

Değerli DH üyelerimiz, sade Erzurum Oltu Taşı tespihlerimizden sipariş veren üyelerimizin talepleri olduğu takdirde püskül ucuna diledikleri bir harf takılabilecektir.

Ayyıldız veya Tuğra püskül ucu istemeyen üyelerimiz, sipariş sonrası takılmasını istedikleri tek harfi bildirebilir ve bu şekilde gönderimi yapılabilir.Aşağıdaki linklerden bu ürünlere ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım.

-----------------------------------------SADE ERZURUM OLTU TAŞI TESPİHLER------------------------------------------

ORİJİNAL ERZURUM OLTU TAŞI TESPİH 9,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

ORİJİNAL ERZURUM OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 14,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

2 ADET ORİJİNAL ERZURUM OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 24,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

5 ADET ORİJİNAL ERZURUM OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 54,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

10 ADET ORİJİNAL ERZURUM OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 99,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

Oltu tasinin faydasi ne

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam, konumuza hoşgeldiniz.

Oltu taşının bilinen en önemli özelliği stresi alma özelliğidir.Tespihi çekmenin yanı sıra bilekte tutmakta aynı şekilde stres atma hususunda fayda sağlamaktadır.

Taş özelliği olarak ise kullandıkça tam sertliğe kavuşmakta ve vücuttaki elektriği almakta.Tam sertlik noktasından sonra ise elektriklenerek kül çekmektedir.

Bununla beraber, kullandıkça parlamakta ve ilk halinden bambaşka bir parlaklığa kavuşmaktadır.Saygılar sunarım.
  • Merhaba hocam depresyon ve panik atağa iyi gelen bir taş var mı bilgilendirir misiniz saygılar.

• bagcesmeli41 B kullanıcısına yanıt
    Hocam hoşgeldiniz, depresyon ve panik atak için genellikle firuze ve kuvars taşını önermekteyim.Zira bu taşların bilinen özellikleri ruhsal sıkıntı alması ve rahatlama sağlamasıdır.Ayrıca ek olarak ametist te bu faydayı sağlayabilmektedir.Dilerseniz aşağıdaki linklerden firuze ve kuvars tespihimize ulaşabiLirsiniz.

Ayrıca ametist+oltu///firuze+oltu birleşimi ile oluşturulan bilekliğimizi de tercih edebilirsiniz.Tespih kullanmayı sevmeyen üyelerimize önerimiz bu şekildedir.Saygılarımla

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/orjinal-mat-kuvars-tespih-8mm-ozel-dizayn-301425849

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/orjinal-imameli-orjinal-firuze-tesbih-8mm-302461074

-------------------------------------------------------------------
    BİLEKLİKLER:
    http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/yenii-firuze-oltu-tasi-orjinal-dogaltas-bileklik-296171875

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/8mm-orjinal-firuze-tasi-bileklik-firsat-urunu-10-90tl-296557507

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/yenii-ametist-oltu-tasi-orjinal-dogaltas-bileklik-296173315

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/8mm-orjinal-mat-kuvars-tasi-bileklik-296175808

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.