Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

İnanın bu seferki oltular kadar temizini hiç görmemiştim.Her zaman seçerek alıyorum fakat bu kez seçmeye dahi gerek yok.Birincisi ne kadar temiz ise sonuncusu da o kadar temiz :)

Oltu taşı tespih alan tüm üyelerimize bu resimde görülen kusursuz işçilikli ,çift cilalı oltularımızı göndermeye devam ediyoruz.Saygılar sunarım.

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO
    FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

Kadir ustam oltu satışlarında çift cilalı oltulardan göndermeye devam ediyorsunuz dimi?Stoku halen varmı?siparişim olacak tekrar.

• roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,herhangi bir stok sorunu yoktur.Dükkanımızdan yapacağınız oltu taşı tespih alışverişlerinizde alıntıda bulunan resimlerde görmüş olduğunuz 1. sınıf işçilikli çift cilalı Erzurum oltu taşı tespihlerimiz gönderilmeye devam etmektedir.Saygılar sunarım.

not:Son 1 ay içerisinde en çok satılan kampanyalarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.(Fikir sahibi olmanız açısından paylaşılmıştır)

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/dh-ozel-dizayn-oltu-tasi-tespih-ayyildiz-imameli-253850355

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-orjinal-oltu-tasi-tespih-9mm-254262317

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/orjinal-oltu-tasi-tespih-bu-firsat-kacmaz-251744768?rcp_action=rcpProductClicked

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/oltu-gul-ceviz-gurgen-4u-bir-arada-ozel-set-253180224?rcp_action=rcpProductClicked

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-hematit-dogaltas-tespih-7mm-255525375?rcp_action=rcpProductClicked

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Hocam dayımın tesbih koleksiyonu var ona güzel farklı koleksiyonluk bi tesbih hediye etmek istiyorum bana tavsiye edebileceginiz bir ürününüz var mı ? iyi satıslar :)
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,dayınızın koleksiyonuna eklemesi için aşağıdaki linkten dükkanımıza ulaşabilir,özellikle sade ağaç tespih çeşitleri ve sıkma-ateş kehribar tespih çeşitlerimizden satın alabilirsiniz.

Örneğin koleksiyon için Kral ağacı tespih-Kan ağacı tespih-öd ağacı tespih gibi türler uygun olacaktır.Saygılar sunarım

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA/

• Hocam müşterimizin belirttiği ürünlerden de alabilirsiniz.Bu iki bukalemun tespihte DH üyelerine havale ile ödeme seçeneğinde %40 indirim uygulamaktayım.

@akabey_55 hatırlatma için çok teşekkürler :)
  • 20 liraya oltu taşı tespih olmaz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,dh üzerinden 2500 müşterimize toplamda 6000 civarı tespihimiz gönderilmiştir.

Ayrıca Gittigidiyor üzerinde 11734 işlemde 40000 civarı tespihimiz gönderilmiş olup,müşteri değerlendirmeleri sonucu ÇOK BAŞARILI SATICI ünvanına sahip tek tespihçiyiz.

Oltu taşı tespihimiz için yapılan yorumları GG üzerinden veya konumuz üzerinden görebilirsiniz.Birçok kişi bu fiyatlara oltu taşı olamayacağını düşünmektedir.Fakat ürünlerimizin orjinalliği defalarca kanıtlanmış olup,her müşterimize tespihinin yanında 1 adet yedek test taşı gönderilmektedir.Bu taş ile veya tespih üzerinde her türlü testi yapabilmektesiniz.

Bir ürünün oltu taşı olup olmadığını fiyat ile anlamak doğru mudur?Yoksa ürünü test ederek orjinalliğini görerek yorum yapmak mı daha doğrudur lütfen bu şekilde düşününüz.Ürünlerimiz Erzurumda 40-50tl arası satılan ürünlerdir.

Lütfen konumuzu vaktiniz olduğunda okuyunuz.Ürünlerimizin tamamı orjinaldir ve açıklamalarında belirtilen özelliklere sahiptirler.En ufak bir tereddütünüz olmasın.Saygılar sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 3 Ocak 2017; 20:39:6 >

sizin mesajınız gibi birçok mesaj yazıldı, KADİR KARDEŞİM sabırla cevap verdi ve en önemlisi bütün işlemlerinde TAAHHÜTLERİNİ FAZLASI İLE yerine getirdi,

Yanlış bir düşünce tarzı içerisindeyiz genellikle !!!
    (ucuz ürün emitasyondur vs...) ben kardeşimden 50 taneye yakın tesbih aldım !
    evet 50 tane ( katalin, kehribar vs.) yazdıklarının tarif ettiklerinin dışında eksi yönde hiçbirşey ile karşılaşmadım, bilakis fazlası ile mugabele gördüm,

ucuz olmasının nedenlerini defalarca izah etti ;

sürüm, homeoffice vb.

ayrıca şunu da ekleyelim,
    bu çocuk GG de "ÇOK BAŞARILI İBARESİNİ" muhafaza ediyor !!!

benim zerre kadar menfaatim yoktur kendisinden,
    aramızdaki ticari ilişki para çokomel durumundan ibarettir,

saygılarımla.
  • quote:

Merhabalar,dh üzerinden 2500 müşterimize toplamda 6000 civarı tespihimiz gönderilmiştir.

Ayrıca Gittigidiyor üzerinde 11734 işlemde 40000 civarı tespihimiz gönderilmiş olup,müşteri değerlendirmeleri sonucu ÇOK BAŞARILI SATICI ünvanına sahip tek tespihçiyiz.

Oltu taşı tespihimiz için yapılan yorumları GG üzerinden veya konumuz üzerinden görebilirsiniz.Birçok kişi bu fiyatlara oltu taşı olamayacağını düşünmektedir.Fakat ürünlerimizin orjinalliği defalarca kanıtlanmış olup,her müşterimize tespihinin yanında 1 adet yedek test taşı gönderilmektedir.Bu taş ile veya tespih üzerinde her türlü testi yapabilmektesiniz.

Bir ürünün oltu taşı olup olmadığını fiyat ile anlamak doğru mudur?Yoksa ürünü test ederek orjinalliğini görerek yorum yapmak mı daha doğrudur lütfen bu şekilde düşününüz.Ürünlerimiz Erzurumda 40-50tl arası satılan ürünlerdir.

Lütfen konumuzu vaktiniz olduğunda okuyunuz.Ürünlerimizin tamamı orjinaldir ve açıklamalarında belirtilen özelliklere sahiptirler.En ufak bir tereddütünüz olmasın.Saygılar sunarım.

Teşekkürler cevap verdiğiniz için. Konuya sadece başlığı okuyup girdim. Yorumları okumadım. Erzurumluyum. Oltuya gittiğim zamanlar da oldu. Bu fiyata hiç görmedim.Bol kazançlar dilerim. Müsait bir zamanda ben de alayım Oltu taşınızdan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Her zaman beklerim efendim,özellikle şuan göndermeye devam ettiğimiz çift cilalı 1. sınıf işçilikli oltu taşı tespihlerimizden mutlaka öneririm.Erzuruma çok ürün gönderdim.Size de memnuniyetle hizmet vereceğimden kuşkunuz olmasın.Her zaman bekler,saygılar sunarım.
  • FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

Siparislerim bugün elime ulaştı ve bekledigimden çok daha güzeller :) Kutuda gönderim için ayrıca teşekkür ederim, eşe dosta hediyelik çok şık tespihler. Kadir Beyin ilgisi için tekrar tekrar teşekkür ediyorum, çok yardımcı oldu sağ olsun. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Alışverişim devam edecek inşallah hayirlisiyla. Hayırlı satışlar olsun :)

• GangstaBop G kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni alışverişlerde de görüşmek üzere,ilginize çok teşekkür ediyorum.Saygılar sunarım.
  • quote:

Hocam yeni alışverişlerde de görüşmek üzere,ilginize çok teşekkür ediyorum.Saygılar sunarım.

Kadir bey bende olumlu yorumlardan sonra denemek istiyorum tesbihlerinizi önerebileceğiniz bir kaç model varmıdır ?
  • quote:

Merhabalar,herhangi bir stok sorunu yoktur.Dükkanımızdan yapacağınız oltu taşı tespih alışverişlerinizde alıntıda bulunan resimlerde görmüş olduğunuz 1. sınıf işçilikli çift cilalı Erzurum oltu taşı tespihlerimiz gönderilmeye devam etmektedir.Saygılar sunarım.

not:Son 1 ay içerisinde en çok satılan kampanyalarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.(Fikir sahibi olmanız açısından paylaşılmıştır)

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/dh-ozel-dizayn-oltu-tasi-tespih-ayyildiz-imameli-253850355

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-orjinal-oltu-tasi-tespih-9mm-254262317

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/orjinal-oltu-tasi-tespih-bu-firsat-kacmaz-251744768?rcp_action=rcpProductClicked

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/oltu-gul-ceviz-gurgen-4u-bir-arada-ozel-set-253180224?rcp_action=rcpProductClicked

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-hematit-dogaltas-tespih-7mm-255525375?rcp_action=rcpProductClicked

Hocam hoşgeldiniz,alıntıda son 1 ayda en çok satılan ürünlerimizin linkleri mevcuttur.Dilerseniz bu ürünlerden seçimlerinizi yapabilirsiniz.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim,size de ürün göndermek isterim.Saygılar sunarım.

• hedgehog*-* kullanıcısına yanıt
    Hocam bununla beraber,sizin beğendiğiniz çeşitler varsa özeldende bilgi isteyebilirsiniz.Sorularınız hızlı şekilde yanıtlanacaktır.Saygılar sunuyorum
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    çok sağol ustam sipariş topladığım için biraz geciktim.
    sipariş listemi mesaj attım para sabah hesabınızda olur.Aynı adrese postalarsınız hayırlı geceler
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Cem Bey gecikme sıkıntı değil.Ürünleriniz bugün kargolanacaktır.

Ayrıca yeni kampanyalarımıza da ilginizi beklerim.Bol kazançlar diliyor,saygılar sunuyorum.
  • Erzurum'da tesbihcilere götürdüm Oltu dediler.Fiyata inanmadılar zaten
  • Rxen kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk günden beri her zaman ürünümün sonuna kadar arkasında durdum.DH de herkes bunu bilmektedir.Ürünüme güvenim sebebi ile de her zaman yedek test taşınıda eksik etmedim.Birçok kişi forumun başında sahtedir,olamaz vs. demesine rağmen çabalayarak sizlere hizmet vermeyi hep sürdürdüm.Sürdürmeye de devam ediyorum.

Sağlıkla,güzel günlerde kullanmanızı diliyorum.Daha birçok alışverişte görüşeceğimize inanıyorum.Tüm DH üyeleri en ufak bir tereddütte kalmadan ürünlerimizden satın alabilirler.Sizler için sunduğum kampanyalarımdan gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.İster hediyelik,ister kendinize,ister alıp satmak için herkese göre ürünlerim mevcuttur.

Her zaman sizler için kaliteli ve doğru şekilde hizmet vermeye devam edeceğimden kuşkunuz olmasın.Tüm DH ailesine vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.

9,90TL KARGO ALICI ÖDER İBARELİ OLTU TAŞI TESPİHİMİZ
    14,90TL ÜCRETSİZ KARGO İBARELİ OLTU TAŞI TESPİHİMİZ
    24,90TL ÜCRETSİZ KARGO İBARELİ OLTU TAŞI TESPİHİMİZ

Belirtilen kampanyalarımızın fiyatları 12.01.2017 tarihinde güncellenerek artırılacaktır.Kampanyamızdan yararlanmak isteyen üyelerimiz bu tarihe kadar geçerli fiyatlardan alımlarını yapabilirler.Daha önce de belirttiğim gibi 1. sınıf işçilikli,çift cilalı özel oltu taşı tespihlerimizden gönderilmeye devam etmektedir.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.