Şimdi Ara

Fujitsu L20T-4 20' 5ms Wide Screen Led Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu monitörü almak istiyorum.Uygun bir fiyata buldum.Acaba kullanan var mı? Nasıl bir monitör ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sgallardo -- 5 Şubat 2013; 4:46:24 >

• Arkadaşlar yardım edebilecek var mı?Bende almayı düşünüyorum.Fujitsu nasıl markadır?Mönitörleri iyi midir,sağlam mıdır?Çok anlamam bu işlerden ama şu cihazı almayı düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.hizlial.com/u30.056.1334.0008/fujitsu-215-sl22t-2-5ms-2x1-watt-speaker-siyah-led-monitor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooteknist_

Arkadaşlar yardım edebilecek var mı?Bende almayı düşünüyorum.Fujitsu nasıl markadır?Mönitörleri iyi midir,sağlam mıdır?Çok anlamam bu işlerden ama şu cihazı almayı düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.hizlial.com/u30.056.1334.0008/fujitsu-215-sl22t-2-5ms-2x1-watt-speaker-siyah-led-monitor

Kardeş ben sorduğumu aldım.Senin alacağını inceledim.Tek eksiği sadece analog çıkışı olması.Fiyatı falan çok uygun.Ama bence dvi bağlantısı olan bir monitör al.Benim aldığımda dvi bağlantısı var.Yarın gelecek büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sgallardo -- 7 Şubat 2013; 5:35:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sgallardo

quote:

Arkadaşlar yardım edebilecek var mı?Bende almayı düşünüyorum.Fujitsu nasıl markadır?Mönitörleri iyi midir,sağlam mıdır?Çok anlamam bu işlerden ama şu cihazı almayı düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Kardeş ben sorduğumu aldım.Senin alacağını inceledim.Tek eksiği sadece analog girişi olması.Fiyatı falan çok uygun.Ama bence dvi bağlantısı olan bir monitör al.Benim aldığımda dvi bağlantısı var.Yarın gelecek büyük ihtimalle.

Oncelikle hayirli olsun hocam.Bu dvi cok mu onemli?Ne fark analogla arasinda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kardeş ben sorduğumu aldım.Senin alacağını inceledim.Tek eksiği sadece analog girişi olması.Fiyatı falan çok uygun.Ama bence dvi bağlantısı olan bir monitör al.Benim aldığımda dvi bağlantısı var.Yarın gelecek büyük ihtimalle.

Sağol kardeşim.Evet çok fark var.Ekranın netliği , yazıların daha net olması , daha kaliteli görüntü , filmlerde ve oyunlarda gözle görülür bir fark oluyor.Günümüzde artık analog fazla tercih edilmiyor.Bu yüzden bundan az daha ufak bir monitörü dvi çıkışlı alırsan daha iyi olur.19,5 veya 20 olabilir.Ama senin şuan elindeki monitörü bilmiyorum.Elindeki monitörün küçüğünü almanı önermem ya da aynısının daha kalitelisini veya biraz daha büyüğünü al bence.Birazda nette araştırdım.Fujitsu markasını çok yorum bulamadım.Bulduklarımda kullandıkları zaman memnun kalmış.Bu beni braz olsun rahatlattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sgallardo -- 7 Şubat 2013; 5:56:14 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağol kardeşim.Evet çok fark var.Ekranın netliği , yazıların daha net olması , daha kaliteli görüntü , filmlerde ve oyunlarda gözle görülür bir fark oluyor.Günümüzde artık analog fazla tercih edilmiyor.Bu yüzden bundan az daha ufak bir monitörü dvi çıkışlı alırsan daha iyi olur.19,5 veya 20 olabilir.Ama senin şuan elindeki monitörü bilmiyorum.Elindeki monitörün küçüğünü almanı önermem ya da aynısının daha kalitelisini veya biraz daha büyüğünü al bence.Birazda nette araştırdım.Fujitsu markasını çok yorum bulamadım.Bulduklarımda kullandıkları zaman memnun kalmış.Bu beni braz olsun rahatlattı.

Çok sağol hocam dediklerini dikkate alacağım.O zaman biraz daha araştırma yapacağım.

• dostum 23 inç monitörünü aldım çok güzel ayrıca hdmı girişli hoparlorüde var ama ses az çıkıyo ama idare eder tavsiye ederim
    muadillerine göre çok hesaplı bilgin olsun ayrıca dokunmatik tuşlarıda çok kullanışlı ve çok hoş olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.